Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Çift Saatlerin Anlamları: 11:11 - Pozitif Düşünmeye Çalışın

Tesadüf eseri 11:11 saatiyle karşılaştığımız günler olmuştur. Bu durumun merakımızı cezbetmesi gayet normaldir. 11:11 saati çift saatler arasında bile özel bir konuma sahiptir. Bu ilgi çekici çift saatin ardında ne gibi mesajların saklı olduğunu keşfedin!

Çok dikkat etmeseniz de arada 11:11 saatiniyle karşılaştığınız zamanlar olmuştur. Ama eğer bu saati sık sık görüyorsanız bu duruma kayıtsız kalmayın. 11:11 gibi çift saatler güçlü bir anlama sahiptir ve koruyucu meleğinizden önemli bir mesaj taşırlar. Bu saat kesinlikle sıradan bir çift saat değil. İşte arkasındaki gizli anlamlar...

11:11 saatinin kökeni ve anlamı: Pozitif düşünün!

11:11 saatiyle karşılaşmanın tesadüf olduğunu düşünseniz de aslında güçlü bir spiritüel anlamı vardır. Çünkü Maya takvimi, 21 Aralık 2012'de saat 11:11'de yeni bir çağın başladığını ifade eder. Bu çift saat şu anlamlara gelebilir.

  • Karizma
  • Pragmatizm
  • İsyan
  • Güç istenci

Bu saatle karşı karşıya geldiğimiz zaman kendimize ve çevremizdeki insanlara yönelik farkındalığımız artar. Bu olumlu bir şeydir çünkü yakınlarımızdan öğreneceğimiz çok şey vardır. İçinde bulunduğumuz çıkmazdan ya da zor bir durumdan kurtulmamıza yardımcı olurlar. 


Uzmanlara göre, 11:11 saati bize ilişkilerimize karşı dikkatli olmamız gerektiğini öğütler. Çevrenizde birçok insan özellikle tek bir kişiye fazlasıyla değer verdiğinize işaret edebilir. Dikkatli olun. Bu yüzden acı çekebilirsiniz. Sevgi mutluluğunuzun kaynağı olmalı, huzurlu ve sağlıklı bir ilişki içinde olmalısınız. Kendinizi kontrol edin ve yakınlarınızın tavsiyelerine kulak verin. Dışardan yönelttikleri bakış sizin için çok önemli olabilir! 

Melekler sizi koruduklarını ve doğru yolda olduğunuzu haber veriyor.


11:11 - Koruyucu meleğinizin mesajınıza kulak verin

Koruyucu meleklerimiz ve spiritüel yol göstericilerimiz bize farklı şekillerde seslenebilir: Radyoda duyduğumuz bir müzikte, dualarımıza karşılık vererek ya da bize sürekli 11:11 gibi bir çift saat göstererek!

Saatin kadranında bir çift saat gördüğümüz zaman bu bilincimizde önemli bir değişim yaşandığını ifade eder. 11:11 saati bizi ileri taşıyabilecek yaratıcı fikirlerimize rağmen, fazla kibirli ve biraz da otoriter davrandığımızın altını çizer. Bu yüzden de koruyucu meleğinizin çevrenizdeki insanlara karşı kırıcı davranmamamızı öğütler. Tek başınıza kalmanın size hiçbir faydası olmayacaktır!


 


1 sayısının nümerolojideki anlamı

1 nümerolojide çok önemli bir sayıdır. Eğer 1 kişisel sayınız ise bunu zaten fark etmişsinizdir. 1 sayısını ne kadar sık görürseniz, bu spiritüel yol göstericileriniz ve koruyucu meleğinizle bağlarınızın daha sağlam olduğunu gösterir. Eğer 11:11 saatini görüyorsanız anı yakalamanız gerektiğini unutmayın. Onu tüm benliğinizle kucaklayın çünkü elinizden kaçmadan harekete geçebileceğiniz tek an o!

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.