Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Falına Kendin Bak : Kahve Falı ve Sembollerin Anlamları 2

At, balık, çiçek... Kahve fincanınızda çıkan sembollerin anlamları nelerdir? Size sunduğumuz kahve falı sözlüğü ile kendi falınıza kolayca bakabilirsiniz.

 

Kahve Falı Sözlüğü II

Türk Kahvesi denince aklımıza ilk gelen hemen fal alıyor. Kahvemizi kapatıp bazen kendi kendimize ya da arkadaş arasında da fal bakıyoruz. Türkler olarak hayatımızın bir parçası haline gelen kahvemiz ve falı bizim için ayrı önem taşıyor. Bu sebepten falınızda çıkan sembollerin gerçek anlamlarını öğrenmek hepimiz için kullanışlı olacaktır. Yazı dizimizin 2. Sayısında D harfinden G harfine kadar sembollerin anlamlarını bulacaksınız.


Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


Kahve Sembollerinin Anlamları:

Damat:

Bekar kişilere çıkarsa olumlu olarak görülen bu sembol, başarının anahtarı ve tutulan dileğin gerçekleşmesine yorulur. Evli birinin falında ise akrabalardan gelecek bir kötülüğe yorumlanır.

Davul:

Bu sembol kahve fincanının ne kadar altındaysa, kişinin doğuştan gelen yeteneği için erken zamanda hayatını yönlendirmesi gerektiğini önerir. Aynı zamanda üzerinde olduğunuz projenin, eğitim ya da kariyer, başarıyla sonuçlanacağını söyler.

Diş:

Diş genel olarak maddiyata yorulur. Eğer dişin ön diş olduğu fark ediliyorsa maddiyatın mutluluk getireceği söylenir. Azı, köpek dişi gibi dişler maddiyat için yarış olacağını, geri adım atmamanızı anlatır.

Ekmek:

Ekmek berekettir ve arttırdıklarınızla muhtaç olanlara yardım etmeniz gerektiğini öğütler. Özellikle kahve fincanınızın kenarında çıktıysa bereketli bir paraya ulaşacağınızın işaretidir.

 


İlişkiniz Hakkındaki Sorularınızı En İyi Falcılara Sorun 


El :

Bazı kararlara ve o kararların şans ya da şanssızlık getireceğine işaret eder. Elin avuç içi kısmını görmek daha iyidir, şansa yorulur. Kahvenin dibinde bir el çıktıysa geçmişten kalan bir duruma karar vermeniz gerektiğini söyler. İyi bir uzman tarafından kahvenin diğer sembolleriyle yorumlanmalıdır.

Emzik:

Huzursuzluğa ve geçmişten kalan hikayelere yorulur. En yakın zamanda geçmişten kurtulmalı ve geleceğe yönelmelisiniz.

Fare:

Genelde kötü kişilere yorulur. Sizi kıskanan, yanınıza yaklaşmaya çalışan kötü niyetli kişiler olabilir. Adımlarınızı atarken dikkatli olun.

Fırtına :

Kahvede fırtına görüyorsanız hayatınızda büyük değişiklikler olacağının, kendinizi hazırlamanızın habercisini görüyorsunuz demektir. Etrafınızı da etkileyecek yenilikleri sembolize eder.

Fil:

Aklınızdaki projenin ya da dileğinizin gerçekleşmesine yorulur. İyi bir iş yapacağınızın ve bu işin sonunun hayırlı olacağını gösterir.

 


Gerçek Fal, En İyi Falcılar ve En Uygun Fiyatlar için Arayın: 00902129002511


Gitar:

Yakın zamanda neşe ve kutlama dolu anlar yaşanacağını müjdeler. Düğün, nişan gibi organizasyonlara da yorulabilir.

Gözlük:

Kahve falınızda gözlük çıktıysa, bazı kişiler tarafından gözlendiğinizi, sizi takip ettiklerini ve yanlışınızı bulmaya çalıştıklarını bilmelisiniz. Sizin de gözünüzü açmanız ve rekabete girmeniz gerektiğini anlatır.

Güneş:

Karamsar olduğunuz konulara güneş doğacak diyebiliriz. Güneş rahatlamanın, yeni bir sayfanın ve güzel haberlerin sembolüdür. Ne kadar parlak ise o kadar iyidir.

 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız:

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.