Melek Sayınızı Keşfedin: Özel Melek Sayısı Hesaplayıcı

tarihinde

Melek sayısı, yüce güçlerden gönderilen mesajları barındırır. İnanın ya da inanmayın, bu sayı dizileriyle çoğumuz günlük olarak karşılaşıp duruyoruz. Eğer bu durum size tanıdık geliyorsa, Koruyucu Melekleriniz sizinle iletişime geçmek için çabalıyor. Çünkü tesadüf diye bir şey yoktur! Şimdi, kaderinize kendinizi açma zamanı: doğum tarihi veya isim ile kolayca melek sayınız hangisi öğrenebilirsiniz. Doğru yaşam yolunda olduğunuzdan emin olmak için okumaya devam edin!

Melek Sayınızı Keşfedin: Özel Melek Sayısı Hesaplayıcı
😇 Meleğinizin size bir mesajı var – Hemen bir bilene danışın!

Melek kartları, gerçekten ihtiyaç duyduğunuz anlarda meleklerin size rehberlik etmesini sağlar. Koruyucu meleklerinizden gelen mesajları çözümleyebilmek için profesyonel medyum, falcı veya tarologlardan spiritüel danışmanlık alabilirsiniz! 

Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

 Hemen görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen görüş 
Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐ %100 olumlu yorum

Hemen görüş

Kendi melek sayınızı hemen hesaplayın! 👼

⬇️ Doğum tarihi ile melek sayısı hesaplama

Melek sayısını nasıl hesaplayacağınızı merak mı ediyorsunuz? Doğum tarihinizi kullanarak, kendi melek numaranızı bulabilir ve hayatın her alanında kişisel gelişim yolunuzla ilgili içgörüler kazanabilirsiniz. Doğum tarihinizi tek bir sayı olarak yazın ve tüm rakamları toplayın. Bulduğunuz toplam iki basamaklıysa, rakamları tekrar toplayın. Çıkan sayı, karşınıza çıktığında dikkat etmeniz gereken bir mesaj barındırıyor demektir. 

Örnek:

 • 9 Eylül 1989 tarihinde doğduğunuzu varsayalım.
 • Doğum tarihinizi 09091989 olarak yazın ve rakamları toplayın. 45 bulacaksınız.
 • Daha sonra 4 ve 5'i toplayın, bu size melek numarası 9'u verir.

⬇️ İsim - Soyisim ile melek sayısı hesaplama

Melek numaranızı hesaplamak için başka bir yararlı teknik, adınızın, ikinci adınızın ve soyadınızın içindeki rakamları incelemektir. Gerçekte, her harf bir sayı ile ilişkilendirilmiştir.

A=1
B=2
C=3
D=4
E=5
F=6
G=7
H=8
I=9
J=10
K=11
L=12
M=13
N=14
O=15
P=16
Q=17
R=18
S=19
T=20
U=21
V=22
W=23
X=24
Y=25
Z=26


 • Örneğin, adınız Defne Sarıgöl olsa şöyle olurdu;

Defne: 4+5+6+1+4+5 Sarıgöl: 1+9+1+1+8+9+7+2+1+1+2

(İki basamaklı sayıları tek basamaklıya indirin, örneğin; L harfi 12, yani 1+2 olur)

 • Daha sonra sonuçları toplayın:

4+5+6+1+4+5+1+9+1+1+8+9+7+2+1+1+2 = 67

 • Son olarak: 6+7 = 13, ardından 1+3=4

Anna Jane Smith'in kişisel melek numarası bu nedenle 2'dir.

 Çift ve ters saatlerin anlamlarını da keşfetmek ister misiniz? 


 💡 Melek Sayısı nedir? 💡 ▼

Numerolojiye göre evren müthiş bir matematik üzerine kuruludur ve her şeyin bu sayısal düzlemde bir karşılığı bulunur. Tam da bu yüzden hayat tesadüflerden daha fazlasıdır. 

Melek sayıları diye seslendiğimiz numaralar da numerolojinin bir alt konusudur. Günlük hayatımızda düzenli olarak karşımıza çıkan bazı rakamların kombinasyonları meleklerin bize göndermek istediği mesajlar olarak düşünülür. Çünkü melekler, sayıların sahip olduğu frekans ve titreşimler sayesinde bizlere çeşitli bağlantılar gönderirler. Bu gizemli anlarda melek sayılarını farkedebildiğinizde bu frekans düzeyinde onlarla iletişim kurabilirsiniz. 

Her melek numarasının kendine özgü simgesel bir anlamı vardır ve tavsiye, teşvik veya uyarılar içerebilirler. Bu sayılara dikkat ettiğimiz ve yorumladığımız zaman, spiritüel ve kişisel yolculuğumuzda bize rehberlik ve ilham verebilirler.


Melek sayılarını nasıl farkına varabilirsiniz? 👀

Günlük yaşamda bu melek sayıları ile karşılaşmak oldukça heyecan verici ve ruhunuza dokunan bir deneyim olabilir. Melek sayıları genellikleri tekrarlayan şekilde kendilerini gösterirler. İlginç tesadüfler ve ısrarcı tekrarlar yoluyla dikkatimizi çekmeye çalışırlar. Yani ne gözümüze batacak kadar ulu orta ne de tesadüf olabilecek kadar sıradan mesajlar yollarlar. 

İşte onları tanıma yollarından bazıları:

 • Sayı tekrarları: Melek sayıları sıklıkla tekrarlanan sayı dizileri şeklinde bize görünür. Saatlerde, plakalarda, telefon numaralarında, faturalarda veya hatta rüyalarda 111, 222, 333 gibi dizileri fark edebilirsiniz.
 • Sayılara bağlı tesadüfler: Özellikle anlamlı veya alışılmadık görünen bir sayı fark ettiğinizde, bu bir melek sayısı olabilir. Örneğin, doğum tarihinizi, bir sayı şeklinde farklı durumlarda birkaç kez görebilirsiniz. Bu sayıların şans eseri dikkatinizi çektiği zamanlara dikkat edin derim.
 • İçgüdüler: Bazen, belirli bir sayının önemli bir mesaj olduğunu sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Onu gördüğünüzde, sanki sadece bir tesadüf olmanın ötesinde bir anlam taşıyormuş gibi, enerjisel titreşim veya aydınlık hissi duyabilirsiniz.


💡 Melek sayıları nasıl ve ne şekilde karşımıza çıkar? 💡 ▼

Bu sayılar günlük yaşamımızda hemen hemen her yerde karşımıza çıkabilir, biz onları fark edene kadar... Saat, tarih, adres, fatura, telefon numarası, plaka gibi çeşitli yerlerde bu sayıları tekrar tekrar karşımıza çıkarken görebiliriz.


Melek sayıları ne işe yarar? Hangi mesajları iletir? 

Melek sayıları, tekrar eden sayı dizileri kombinasyonlarına denir ve insanlar ilginç bir şekilde bu kombinasyonları düzenli olarak görürler. Kısacası, bu sayı dizileri manevi rehberler gibi davranır ve koruyucularımızın bize ulaşmasının en kolay yoludur. Her biri, sizi yönlendirmek için gözle görülemeyen, belki ışık, belki enerjisel varlıklar ve güçlerden mesajlar içermektedir ve meleklerden gelen işaretler olarak yorumlanır. Örneğin, telefon numaralarında veya plakalarda bu sayı tekrarlarını fark edebilirsiniz. Sık sık karşılaştığınız bu sayılar birer tesadüf değil! Meleğiniz sizinle iletişime geçmek istiyor ve ruhunuzu olgunlaştıracak değerli mesajlar iletiyor! 

Yaşamınızda deneyimlediğiniz olayların içinde daha hayırlı bakış açılarını fark edebilmeniz için meleklerin güçlü bir dikkat çekme yoludur sayılar. Bu yüzden onları fark ettiğinizde, not alın. O an nasıl hissettiğinizi, ne düşündüğünüzü ve bu sayıları gördüğünüzde sizde neyin yankı uyandırdığını düşünün. Gerçek mesaj, zihninizde ve kalbinizde gizli. Unutmayın, melek sayılarını gördüğünüz zaman, evrene içtenlikle teşekkür edin, meleklerinize minnettarlığınızı iletin. Böylelikle meleklerinizle bağınız zamanla güçlenecek. Hayatın bereketinden sonsuz şekilde beslenmek için çok etkili ve basit bir pratik olduğunu görünce inanamayacaksınız. 

Koruyucu meleğinizle iletişim kurun, ona kalbinizi açın!

Koruyucu Meleğinizden yardım isteyebileceğinizi biliyor musunuz? Kendi melek sayılarınızı belirlemeye çalışıp meleklere aynı titreşim ve frekanslarla mesajlar göndermeye çalışabilirsiniz. Aslında bunu içinizden istikrarlı bir biçimde dua etmek gibi düşünebilirsiniz. 

Koruyu meleklerinizden yardım istemek için: öncelikle sessiz ve rahatlatıcı bir yer bulmalısınız. Müzik açın ve yerinizi kendi zevkinize göre hazırlayın. Buradaki amaç, koruyucu meleğinizle gerçek bir bağ kurmak ve titretişimlere sebep olabilecek semboller kullanmak. Sesli bir şekilde belirlediğiniz sayı dizisini belirleyin. Konsantre olabilmek için kendi nefesinizi dinleyin. Kulaklarınızı tıkayın ve tüm dikkatinizi nefesinize odaklayın. Burnunuzdan nefes alıp ağzınızdan yavaşça nefes verin. Koruyucu meleğinizi çağırmak üç kez yüksek sesle ismini söyleyerek de yapılabilir. Kalbinizin sizi yönlendirmesine izin verin!

📍İpucu : Melek sayınızı öğrenince ne yapmalısınız?📍

Melek sayınızı bulmak, derinlemesine bir manevi yolculuğa çıkmak demektir. Bu sayı dizilerinde kodlanmış rehber niteliğinde mesajlar ile bilgeliği kabul ederek kişisel büyümenize, daha bilinçli kararlar almanıza ve yüksek benliğinizle uyum sağlamanıza yardımcı olabilirsiniz.

Ruhani dünyadan gelen mesajlara açık kalmayı, sezgilerinize güvenmeyi ve melek sayınızın dönüştürücü gücüne açık olmayı unutmayın. Manevi yolculuğunuz devam ederken, melek sayınız sürekli bir destek, teşvik ve ilham kaynağı olacaktır.

Melek Sayıları ve Anlamları — Anlamını görmek için sayılara dokunun!

Melek sayınızı artık öğrendiğinize göre, sıra geldi bu sayının ardındaki anlamlara. Sayıların üzerine tıklayarak hemen anlamlarını okuyabilirsiniz. 

Melek numarası 1
Melek numarası 2
Melek numarası 3
Melek numarası 4
Melek numarası 5
Melek numarası 6
Melek numarası 7
Melek numarası 8
Melek numarası 9

Melek sayısı 111 : Yeni başlangıçlar

1 sayısı frekansı oldukça yüksek bir sayıdır  ve yenilik ve öncülük ruhunu temsil eder. 1 sayısından oluşan melek sayıları gördüğünüzde (11, 111 vb.) size iletilen mesaj açık: Yenilik ve desteklenme enerjisi seninle beraber! 

Bu sayı, yeni başlangıçlar, liderlik ve kendi kaderinizin yaratıcısı olma fırsatını simgeler. Bu sayı aynı zamanda bağımsızlık ve bireysel gücün arttığını da gösterir; bunlar hayatın daha önce cesaret edemediğiniz alanlarında ilerlemenizi sağlayabilir. Hayatınızda bir dönüm noktası olduğuna ve yeni projelere veya bireysel girişimlere başlamak için mükemmel bir zaman olduğunu anlatır. 

Melek sayısı 222 : Denge, uyum ve ilişkiler

2 sayısı, dengenin, uyumun ve ilişkilerin sayısıdır. Hem romantik hem de iş ortaklıklarıyla ilgili pozitif enerjiler getireceğini simgeler. Aynı zamanda sabır ve diplomasinin önemli olduğu bir dönemde olduğunuzu da hatırlatır. İşbirliği ve ilişkiler üzerine odaklanmanız gerektiğini söyleyerek hayatınızdaki insanlarla uyum içinde çalışmanın öneminin altını çizer. İkili ilişkilerde sabır ve anlayış göstermek kritik olabilir. İç huzur ve dengenin peşinde olmanız gerektiğini anlamanız gerekiyor. 

Melek sayısı 333 : İletişim, ifade ve yaratıcılık

3 sayısı, iletişim, ifade ve yaratıcılıkla ilişkilendirilir. Bu sayı, içsel düşüncelerinizi ve duygularınızı daha fazla ifade etme ve iletişim kurma ihtiyacını belirtir. Sanatsal veya içsel yeteneklerinizi sergilemenin tam zamanı olduğunu düşünebilirsiniz. İş hayatında ve özel yaşantınızda daha açık iletişim kurma, kendinizi ifade etme fırsatları yaratabilirsiniz.

Melek sayısı 444 : Kararlılık ve azim 

4 sayısının anlamı istikrar, güvenlik ve çalışkanlıkla ilgilidir. Bu sayı, hayatınızda daha fazla düzen ve istikrar yaratmanız gerektiğini, sıkı çalışmanın ve azmin sonunda ödüllendirileceğini hatırlatır. Sorumluluk, kararlılık ve istikrar uzun vadeli hedeflerinize giden yoldaki taşları önünüze dizecek. 

Meleklerden mesajlar

Melek sayısı 555 : Yeni maceralar, değişim ve özgürlük

5 sayısı, değişim ve özgürlüğün sayısıdır. Bu, hayatınızda değişiklikler yapma, yeni deneyimleri keşfetme ve eski alışkanlıkları terk etme zamanı olabilir. Hayatınızdaki büyük değişimlere işaret eder. Bu değişimler, yeni iş fırsatları, yer değiştirmeler ya da önemli yaşam tercihlerinde bulunma gibi adımlardan oluşabilir. Melek sayısı 5, macerayı, özgürleşmeyi ve hayatın tadını çıkarma fırsatının habercisidir.

Melek sayısı 666 : Aile veya hane içindeki huzur

Numerolojiye göre, 666 sayısı genellikle tartışmalı yorumlara sahip. 666, Hristiyan inançlarında “Şeytanın Sayısı” olarak kabul edilir. Bu sebeple de negatif çağrışımlarla ilişkilendirilmektedir. Ancak, bizce daha doğru olan alternatif yorumlarda 666’nın farklı anlamları da var.

6 sayısı aile ve ev dünyanıza dair temasları vurgular. Bazı numerologlar, 666’nın dengenin kaybını, duygusal zorlukları veya içsel çatışmayı temsil ettiğini öne sürerler. Bu sayı, kişinin içsel huzursuzluk yaşadığı veya yaşayabileceği bir dönemi ifade eder. 6 melek sayısı ile sürekli karşılaştığınızda aile ilişkilerine odaklanmanız ve evinizle ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Kişinin hayatında dengeyi yeniden kurması veya içsel çatışmaları çözmesi gerektiğini anlaması gerekir. Aile ilişkilerinizde veya kendi içinizde denge ve uyumu sağlamak için evinizle ilgili konularda daha fazla enerji ve zaman harcamak gerekebilir. Aynı zamanda manevi ve duygusal destek için bir sinyal olarak da yorumlanır. 

Melek sayısı 777 : Ruhsal uyanış ve aydınlanma

7 sayısının anlamı, ruhsal uyanış ve aydınlanmadır. 7 melek sayıları iç gözlemlere ve ruhunuzun olgunlaşmasına odaklanmanız gerektiğini gösterir. Kişisel gelişim, spiritüellik ve içsel anlayışın arttığı bir dönemi temsil eder. Bu, kendi iç dünyanıza daha fazla dönmeniz ve ruhsal yönlerinizi keşfetmeniz için harika bir fırsat. Meditasyon, dua veya yoğun düşünme gibi spiritüel aktiviteler için uygun bir zaman olabilir. Huzuru öncelikleriniz arasına almak varoluşunuzu dönüştürmeye yardımcı olacaktır. Dualarınız yakında gerçekleşecek ve hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Melek sayısı 888 : Bolluk, bereket, kazanç

8 rakamı, bolluk ve finansal başarının simgesidir. Bu, finansal konularla ilgili pozitif gelişmelerin olacağına, ancak bunun için dengeli ve sorumlu bir yaklaşım sergilemeniz gerektiğine dair bir hatırlatmadır. Beceri ve bilinçlilik ile çalışmalarınızın ve çabalarınızın olumlu sonuçlar getireceğine dair güçlü bir işarettir. Ancak, bolluk ile birlikte gelen sorumlulukları da göz ardı etmemeniz gerekiyor. 

Melek sayısı 999 : Bir döngünün sonu

9 sayısı, tamamlanma ve döngülerin sona ermesiyle ilgilidir. Bu sayı, eskiyi bırakıp yeniye yer açmanın önemini vurgular. Hayatınızın bir döngüsünün sonuna geldiğinizi ve yeni bir başlangıcın eşiğinde olduğunuzu gösterir. 

Hayatınızdaki bazı bölümleri sonlandırmak acı verici bir deneyim gibi görünebilir, ancak geçmişi arkada bırakma ve hayatınızda yeni bir sayfa açma zamanı. Dokuz numarası, insanlara yardım etme ve hizmet etme isteğinizi de artırabilir, bu nedenle toplum içinde daha aktif roller almaya yöneltebilir.

En şanslı melek sayıları nedir? 

Melek sayılarından bazıları çok şanslı kabul edilir. Aşağıdaki sayı dizimleri genellikle pozitif ve teşvik edici yönlerle ilişkilendirilir.

İyi enerjiler getirdiği düşünülen melek sayıları şunlardır:

 • 111: Bu numara genellikle manifestasyon ve pozitif düşüncelerin bir işareti olarak görülür. Niyetlerinizin gerçekleşmekte olduğunu gösterebilir ve hedeflerinize odaklanmaya devam etmenizi teşvik edebilir.
 • 222: 222 genellikle denge, uyum ve ilişkilerle ilişkilendirilir. Sabırlı ve başkalarıyla etkileşimlerinizde şefkatli olmanızı hatırlatabilir.
 • 333: Bu numara genellikle ilahi destek ve yükselmiş ustaların varlığı olarak kabul edilir. Yaratıcılık, öz ifade ve gerçek yolunuzu takip etmeye teşvik olarak sembolize edilebilir.
 • 444: 444 genellikle istikrar, destek ve koruma işareti olarak yorumlanır. Zorluklarınızda ve kararlarınızda sevgi ve ruhani rehberlikle çevrili olduğunuzu hatırlatabilir.
 • 555: Bu numara genellikle değişim ve dönüşümle ilişkilendirilir. Büyüme ve evrim için fırsatlar olduğunu gösterebilir ve değişime açık olmanızı teşvik edebilir.

💫 Burcunuza göre Melek Sayınız Hangisi? 

Evet, melek sayıları, günlük hayatınızda fark edebileceğiniz tekrar eden sayı dizileriyle sıklıkla ilişkilendirilir. Bu diziler genellikle ruhani mesajlar veya işaretler olarak algılanır. İşte burçlarla ilişkilendirilen belirli sayılar ve anlamları:

 • Koç: 111 (yeni başlangıçlar, liderlik)
 • Boğa: 222 (istikrar, azim)
 • İkizler: 333 (iletişim, yaratıcılık)
 • Yengeç: 444 (destek, koruma)
 • Aslan: 555 (yaklaşan değişiklikler, macera)
 • Başak: 666 (denge, uyum)
 • Terazi: 777 (maneviyat, sezgi)
 • Akrep: 888 (bolluk, dönüşüm)
 • Yay: 999 (tamamlanma, bilgelik)
 • Oğlak: 1010 (yeni başlangıçlar, potansiyel)
 • Kova: 1111 (manevi uyum, tezahürler)
 • Balık: 1212 (manevi büyüme, yol gösterme)

Editörün notu: Rehberliğe Açık Olun

Tekrarlayan sayı dizilerini görmeye alışkın mısınız? Öyleyse, dikkat etmeye başlamanız gerekiyor. Çoğu zaman, melek sayıları beklenmedik yerlerde karşınıza çıkabilir. Örneğin, bir alışveriş fişi, saatler, plaka numaraları veya bir ev veya sokak numarasında bu sayılarla karşılaşabilirsiniz. Bu numaralar özellikle aramadan, doğal olarak dikkat çekerler.

Geleceğiniz hakkında sorularınız varsa, cevaplar arıyorsanız, medyumlarımızdan biriyle randevu almakta tereddüt etmeyin. Geleceğiniz hakkında öngörülerde bulunmak için size yardımcı olabilir.

- Gelecek benim-

Bu içerikler de ilginizi çekebilir: 

Meleğinizle bağlantı kurmak için Astrocenter'daki uzmanlara danışabilirsiniz!

Melek
 • ⭐ Yılların deneyimine sahip profili onaylanmış medyumlar
 • 🔮 İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş fal bakımı
 • 💬 Chat, telefon, video ve e-posta ile danışma imkanı
 • 🌟 Binlerce memnun müşteri! %100 gerçek yorumlar

Koruyucu Melekler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Koruyucu meleğimle bağlantı kurmanın faydaları nelerdir? ▼

Meleklerimizle bağlantı kurmak, bilgelik ve rehberlik istemek size huzur verecektir. Yaşam yolumuzu içgüdüsel olarak bilsek de, çoğumuz gündelik hayatın telaşına kapılıp bu dünyadaki gerçek amacımızdan uzaklaşmış hissedebiliyoruz. Melekler, bize sevgiyle doğru yola geri dönmemiz için ilham verecek sinyaller gönderirler. Hayatın zorluklarında size yardımcı olabilirler ve ruhsal yolculuğunuza dair bilgelik sunabilirler.

Koruyucu meleğimle iletişim kurarken uzmanlar bana nasıl yardımcı olabilir? ▼

Meleklerimizden herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde bilgelik veya rehberlik isteyebiliriz ancak deneyimli bir medyum meleklerle daha rahat bağlantı kurarak mesajlarını sizin için yorumlayabilir. Hayat yolunuz hakkında yeni perspektifler, aradığınız sorulara yanıtlar ve iç huzurunuzu arttırmak için profesyonel bir danışman ile çalışabilirsiniz.

İlk 10 dakika hediye danışmanlıktan faydalanmak için ne yapmalıyım? ▼

Astrocenter'da yeniyseniz, ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika ücretsiz danışmanlık hakkınız var! Böylece, platformumuzu ve spiritüel danışmanlık deneyimini daha yakından tanıyabilirsiniz. Hediyenizden faydalanmak için bir hesap oluşturmanız yeterli. Kullanıcı hesabınızda hediyenizi bulacaksınız!

Koruyucu meleklerimle iletişime nasıl hazırlanmalıyım? ▼

Koruyucu meleklerinizle bağlantıya geçmek için rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz ve rahat bir yer bulun. Açık bir zihin ve kalp ile yaklaşın ve önceden herhangi bir soru veya endişeniz varsa bunu bir yere not ederek konsantre olmayı unutmayın.

Danışmanlık almak güvenli mi? ▼

Evet, tüm görüşmeler tamamen gizlidir. Ayrıca platformumuz kişisel verilerinizi ve mahremiyetinizi korumakla yükümlüdür. Gizliliğiniz ve güvenliğiniz en büyük önceliğimiz. 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Koruyucu melekler ile ilgili içeriklere göz atın!

222 Melek Sayısı: Neşe, Denge ve Barış

222 sayısı her yerde karşınıza mı çıkıyor? Basit bir tesadüf olmaktan çok uzak bu güçlü sayı koruyucu meleğinizin size bir mesajı olduğunu haber veriyor: Hayalleriniz gerçek olacak! Özgüven, sevgi ve uyum elinizdeki en önemli kozlarınız. Koruyucu meleğinizin sözlerine kulak verin ve bu işaretin hayatınızda ne anlam ifade ettiğini öğrenin. 222 sayısının anlamını keşfetmeye hazır mısınız?

Metatron: Kutsal Dünyanın Başmeleği

Métatron en güçlü başmeleklerden biridir. Onun insanlar ve kutsal dünya arasında bir bağ kurduğu söylenir. Zira kutsal dünyaya yakınlığına rağmen Hz. İdris olarak ölümlü bir varoluşa da sahip olmuştur. Bu da insanları ve mücadelelerini daha iyi anlamasını sağlar.

Koruyucu Melek Ariel: Sezginin ve Vahiyin Sembolü

46 numaralı melek olan Ariel, sezginin ve vahiyin sembolüdür. Ariel, 8 - 12 Kasım arasında doğanların koruyucu meleğidir. Ariel'in detaylı özellikleri ve onunla iletişim kurma yollarına dair detaylar bu yazımızda.

Başmelek Raziel: Sırların Koruyucusu

Başmelek Raziel, Kabala inancıyla ilişkilendirilir. İsmi "Allah'ın sırrı" anlamına gelen Raziel'in görevi insalara Allah'ın kendisine gösterdiği sırları ortaya koymaktır. Raziel aynı zamanda gizemlerin, ruhani sezgilerin de başmeleğidir.

Koruyucu Meleğinizle İletişim Kurmanın Püf Noktaları

Melekler hep etrafımızdadır. Biz görmesek de koruyucu meleğimiz her gün bize eşlik eder, bizi dinlemeye, teselli etmeye ve ona seslenmeyi bilirsek yardımımıza koşmaya her zaman hazırdır. İşte koruyucu meleğinizle iletişim kurmanın püf noktaları!

Tanrı’nın Yarattığı İlk Melek Amenadiel kimdir?

Kutsal kitaplara aşinaysanız ya da Lucifer dizisini izlediyseniz Amenadiel ismi size yabancı gelmeyecektir. Hikâyesi çok az kişi tarafından bilinen Amenadiel’in kökenini merak ediyorsanız bu yazı tam size göre.

111 anlamı: 111 saat anlamı veya melekler

Saate, plakalara ya da telefon numaralarına baktığınızda karşınıza sık sık 111 sayısı mı çıkıyor? Koruyucu meleğiniz size güçlü bir mesaj göndermeye çalışıyor! 1 sayısının bu üçlü kombinasyonu yaşamınızda bir şeylerin değişeceğinin işareti. Peki siz bu değişimin ne olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?

Meleklerin Sayısı 444: Büyük Şeyler Başaracaksınız

Her yerde 444 sayısını mı görüyorsunuz? Bunun tesadüf olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında koruyucu meleğiniz size bir mesaj göndermeye çalışıyor. İçgüdülerinizin peşinden gitmenizi çünkü doğru yolda olduğunuzu hatırlatıyor. Bu kombinasyon aynı anda hem bilgelik hem de sezgi gücü anlamına gelir. Koruyucu meleğinizle bağınız hiç olmadığı kadar güçlüdür. Size yol göstermesine izin verin ve meleklerin sayısı 444'ün anlamını keşfedin.