Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

tarihinde

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Bereket çeki: Bolluğu kendinize çekin!

Bu çek, finansal anlamda olduğu gibi yaşamınızın her alanına bereket ve zenginlik getirecektir. Çeki, Yeniayı takip eden 24 saat içerisinde yazmak şarttır. Tarihleri öğrenmek adına Ay takviminden faydalanabilirsiniz.

Yeniay, yeni projelere ve uğraşlara başlamak için ideal zamanlardır. Bu sebeple evrene tam bu esnada isteğinizi iletmeniz önemlidir. Eğer gerçekleşeceğinize inanmıyor olsanız bile, elde edeceğiniz sonuçların sizi büyüleyeceğinden eminiz! 

abondance

Unutmayın: 

Bereket çeki finansal anlamda bir bolluktan ziyade beklentileriniz uyarınca yaşamınız bir ya da birden çok alanında bir hareketlenmeyi sağlar. Bu çeki doldurarak, evrene inancınız ve eylemleriniz aracılığıyla güçlü enerji dalgaları yayarsınız. Çekim yasasının prensiplerine göre, her bir düşüncemiz ona eş başka bir düşünceyi kendine çekmektedir. 

13 Ocak 2021 tarihli Bereket Çeki 

Bu ay Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşiyor ve sayısız aşırılıklara yol açma riski taşıyor. Riskli durumlardan ve çatışmalardan uzak durmaya gayret edin! 

Yeniay'a özel yazımı kaçırmayın! : 13 Ocak 2021 Yeniayı

Eğer çek hesabınız yoksa üzülmeyin. Bir kağıt parçasını gerçek bir çek gibi doldurarak da aynı sonucu elde edebilirsiniz. Ya da internetten bir örnek bulup kendiniz de bastırabilirsiniz! 

Yeniay, falcılarla görüşmek için ideal bir zamandır! 


Bereket çeki nasıl doldurur? 

1. Bir çek edinin

Yeniayı takip eden 24 saat içerisinde bir çek edinin ve "bu çek karşılığında" kısmından sonra gelen boşluğa kendi isminizi yazın

2. Miktarı belirleyin

Kafanızdan geçen miktarı ilgili kutuya yazın ve aynı hizada ya da satırın üstünde veya altında yer alan "Tamamını öde" kısmını işaretleyin.

3. Çeki imzalayın

Kendi imzanızın yerine "Bolluk yasası" imzasını atın.

4. Çeki güvenli bir yerde saklayın.

Bereket çekinizi güvenli bir yere yerleştirin ve onu unutun! Elbette ki çek aklınıza gelebilir ama kafanızı sakın ona takmayın. Böylelikle evren sezgilerinizi daha kolay bir şekilde kucaklayacaktır. Bereket çekinizi, bu miktarın size geleceğine kendinizi inandırmak adına daha göz önünde duran bir yere de yerleştirebilirsiniz. 

Peki ya sonra?

Eğer niyetinizin artık arzularınıza karşılık gelmediğini ya da inanmadığınızı hissediyorsanız çözüm gayet basittir. Bereket çekinizi yırtmak, yakmak ya da suya atmak yeterli olacaktır. 

Eğer niyetiniz gerçekleştiyse, çekinizi çerçeveletebilirsiniz ya da niyetinizin gerçekleşmesi karşısında minnettarlığınızı da göstererek çeki yırtabilir, yakabilir ya da suya atabilirsiniz. Bu sırada belki başka bir çek doldurmak niyetinde olduğunuzu da belirtmekten çekinmeyin.

Bazı insanlar, bir kere deneyene kadar, bu yöntemi deneme fikrine şüpheyle yaklaşır. İşte o zaman bu çeklerin ne kadar büyük güçlere sahip olduğunun farkına varırlar ve her Yeniay'da rutin bir şekilde çeklerini hazırlamaya başlarlar. Hadi bakalım, şimdi sıra sizde! 

Artık bereket çekinin nasıl hazırlandığını öğrendiğinize göre bu yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!

Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

Fal, kimileri için bir yol gösterici, kimileri için bir eğlenceli aracı, bazıları içinse günah ve safsata. Sonuç ne olursa olsun, fal hakkında bu denli fikir ayrılığına düşmemizin asıl sebebi onun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamamız. Tam da bu sebeple, kafanıza falla ilgili takılan tüm soruları dürüstçe yanıtlamaya karar verdik. Okumadan karar vermeyin...

En Sevilen Yazılar

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Burcunuza Dair Her Şey