Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Bereket çeki: Bolluğu kendinize çekin!

Bu çek, finansal anlamda olduğu gibi yaşamınızın her alanına bereket ve zenginlik getirecektir. Çeki, Yeniayı takip eden 24 saat içerisinde yazmak şarttır. Tarihleri öğrenmek adına Ay takviminden faydalanabilirsiniz.

Yeniay, yeni projelere ve uğraşlara başlamak için ideal zamanlardır. Bu sebeple evrene tam bu esnada isteğinizi iletmeniz önemlidir. Eğer gerçekleşeceğinize inanmıyor olsanız bile, elde edeceğiniz sonuçların sizi büyüleyeceğinden eminiz! 

abondance

Unutmayın: 

Bereket çeki finansal anlamda bir bolluktan ziyade beklentileriniz uyarınca yaşamınız bir ya da birden çok alanında bir hareketlenmeyi sağlar. Bu çeki doldurarak, evrene inancınız ve eylemleriniz aracılığıyla güçlü enerji dalgaları yayarsınız. Çekim yasasının prensiplerine göre, her bir düşüncemiz ona eş başka bir düşünceyi kendine çekmektedir. 

13 Ocak 2021 tarihli Bereket Çeki 

Bu ay Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşiyor ve sayısız aşırılıklara yol açma riski taşıyor. Riskli durumlardan ve çatışmalardan uzak durmaya gayret edin! 

Yeniay'a özel yazımı kaçırmayın! : 13 Ocak 2021 Yeniayı

Eğer çek hesabınız yoksa üzülmeyin. Bir kağıt parçasını gerçek bir çek gibi doldurarak da aynı sonucu elde edebilirsiniz. Ya da internetten bir örnek bulup kendiniz de bastırabilirsiniz! 

Yeniay, falcılarla görüşmek için ideal bir zamandır! 


Bereket çeki nasıl doldurur? 

1. Bir çek edinin

Yeniayı takip eden 24 saat içerisinde bir çek edinin ve "bu çek karşılığında" kısmından sonra gelen boşluğa kendi isminizi yazın

2. Miktarı belirleyin

Kafanızdan geçen miktarı ilgili kutuya yazın ve aynı hizada ya da satırın üstünde veya altında yer alan "Tamamını öde" kısmını işaretleyin.

3. Çeki imzalayın

Kendi imzanızın yerine "Bolluk yasası" imzasını atın.

4. Çeki güvenli bir yerde saklayın.

Bereket çekinizi güvenli bir yere yerleştirin ve onu unutun! Elbette ki çek aklınıza gelebilir ama kafanızı sakın ona takmayın. Böylelikle evren sezgilerinizi daha kolay bir şekilde kucaklayacaktır. Bereket çekinizi, bu miktarın size geleceğine kendinizi inandırmak adına daha göz önünde duran bir yere de yerleştirebilirsiniz. 

Peki ya sonra?

Eğer niyetinizin artık arzularınıza karşılık gelmediğini ya da inanmadığınızı hissediyorsanız çözüm gayet basittir. Bereket çekinizi yırtmak, yakmak ya da suya atmak yeterli olacaktır. 

Eğer niyetiniz gerçekleştiyse, çekinizi çerçeveletebilirsiniz ya da niyetinizin gerçekleşmesi karşısında minnettarlığınızı da göstererek çeki yırtabilir, yakabilir ya da suya atabilirsiniz. Bu sırada belki başka bir çek doldurmak niyetinde olduğunuzu da belirtmekten çekinmeyin.

Bazı insanlar, bir kere deneyene kadar, bu yöntemi deneme fikrine şüpheyle yaklaşır. İşte o zaman bu çeklerin ne kadar büyük güçlere sahip olduğunun farkına varırlar ve her Yeniay'da rutin bir şekilde çeklerini hazırlamaya başlarlar. Hadi bakalım, şimdi sıra sizde! 

Artık bereket çekinin nasıl hazırlandığını öğrendiğinize göre bu yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.