Rüyalarınız size neler anlatıyor ?

tarihinde

Rüyalar bizim için önemlidir; çünkü bilinçaltımızın harmanladığı olaylar çevremizde bizi etkileyen kişilerle birleşip bize bir hikâye sunarlar. Peki rüyamızda gördüklerimiz bizlere neler anlatmak istiyor?

İnsanoğlu hayatının yaklaşık üçte birini uykuda geçirmektedir. Uyku esnasında gün içinde yaşadıklarımız ya da bilinçaltımızda zihnimizi meşgul eden olaylar hakkında rüyalar görürüz. Genellikle uyanınca büyük birçoğunu unuttuğumuz bu rüyalardan aklımızda en çarpıcı ve en etkileyici olanları kalır. Halen rüyaların sırrı ve kaynağı bilimsel olarak tam olarak çözülmemiştir. Ama bizim için rüyaların yorumu her zaman ilgi çekici olmuş ve yakınlarımıza rüyamızda neler gördüğümüzü heyecanla anlatmaktan mutluluk duyarız.

Rüyalar bizim için önemlidir; çünkü bilinçaltımızın harmanladığı olaylar çevremizde bizi etkileyen kişilerle birleşip bize bir hikâye sunarlar. Rüya yorumlarıyla rüya esnasında gördüğümüz nesnelere anlamlar yükler, onlara gerçek hayatımızla ilişkilendirmeye çalışırız. Rüyalar gelecekteki davranışlarımızı da etkileyebilir. Mesela; çok sevdiğimiz birisine rüya sırasında bir zarar geldiyse o kişiye daha çok önem verip değerini biliriz. Sanki rüya gelecekte gerçekleşecekmişçesine…

Rüyalar, sadece rüya tabirleri kitaplarından yola çıkılarak yorumlanamaz; çünkü rüyayı gören kimsenin o dönemde neler hissettiğine, düşüncelerine, mevcut ilişkilerine ve hayatına, değer yargılarına kısacası iç dünyasına göre rüyalar şekillenirler. Rüya yorumu, bu alanda uzmanlaşmış, semboller ve ilişkiler hakkında bağlantı kurabilecek ve de rüya hakkında doğru soruları soran kişiler tarafından yapılmalıdır.

Rüyanı uzmanlarımıza anlat, sana rüyalarınla ilgili her şeyi ayrıntılarıyla açıklasınlar ►
Hemen Ara

Rüyanızda gördüklerinizi uyanır uyanmaz not etmeniz daha sonra nedenlerini ve anlamlarını öğrenmeniz için oldukça önemlidir. Daha sonra gördüğünüz sembollerin ne anlam taşıdığını öğrenebilir hayatınızla ilgili ilişkisini rüya uzmanına danışabilirsiniz. Rüyalarınızın hayırlı olmasını dilerken Astrocenter uzmanlarının rüyalarınıza yanıt vermek için telefonun ucunda beklediğini hatırlatırız.

 

En sevilen yazılarımız:

Aşkın Büyüsü

Tarot Gizemi

Aşkı ne zaman bulacağız?

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Zekanın Koruyucu Meleği Harael

Harael (Harahel), 11 - 15 Ocak arasında doğan Oğlak burçlarının meleğidir. Zihinsel zenginliğin koruyucu meleği olarak, bizlere idare konusunda beceriler bahşeder ve doğurganlığın artmasında da rol oynar. Harael'le ilgili daha fazla bilgi yazımızın devamında!

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

Göz Seğirmesinin Spiritüel Anlamı

Gözünüz seğiriyor, göz kapağınız istemsizce kasılıyor mu? Böyle bir durumda hemen tıbbi bir yorum yapmanız normal. Ancak göz seğirmeleri spiritüel anlamlara da gelebilir. Sağ mı yoksa sol gözünüz mü titriyor? Şans mı uğursuzluk mu getirecek? İyi haber mi yoksa kötü haber mi? Göz seğirmesinini spiritüel anlamda nasıl yorumlamalı?

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Burcunuza Dair Her Şey