Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Rüyalarınız size neler anlatiyor ?

Rüyalar bizim için önemlidir; çünkü bilinçaltımızın harmanladığı olaylar çevremizde bizi etkileyen kişilerle birleşip bize bir hikâye sunarlar. Peki rüyamızda gördüklerimiz bizlere neler anlatmak istiyor?

İnsanoğlu hayatının yaklaşık üçte birini uykuda geçirmektedir. Uyku esnasında gün içinde yaşadıklarımız ya da bilinçaltımızda zihnimizi meşgul eden olaylar hakkında rüyalar görürüz. Genellikle uyanınca büyük birçoğunu unuttuğumuz bu rüyalardan aklımızda en çarpıcı ve en etkileyici olanları kalır. Halen rüyaların sırrı ve kaynağı bilimsel olarak tam olarak çözülmemiştir. Ama bizim için rüyaların yorumu her zaman ilgi çekici olmuş ve yakınlarımıza rüyamızda neler gördüğümüzü heyecanla anlatmaktan mutluluk duyarız.

Rüyalar bizim için önemlidir; çünkü bilinçaltımızın harmanladığı olaylar çevremizde bizi etkileyen kişilerle birleşip bize bir hikâye sunarlar. Rüya yorumlarıyla rüya esnasında gördüğümüz nesnelere anlamlar yükler, onlara gerçek hayatımızla ilişkilendirmeye çalışırız. Rüyalar gelecekteki davranışlarımızı da etkileyebilir. Mesela; çok sevdiğimiz birisine rüya sırasında bir zarar geldiyse o kişiye daha çok önem verip değerini biliriz. Sanki rüya gelecekte gerçekleşecekmişçesine…

Rüyalar, sadece rüya tabirleri kitaplarından yola çıkılarak yorumlanamaz; çünkü rüyayı gören kimsenin o dönemde neler hissettiğine, düşüncelerine, mevcut ilişkilerine ve hayatına, değer yargılarına kısacası iç dünyasına göre rüyalar şekillenirler. Rüya yorumu, bu alanda uzmanlaşmış, semboller ve ilişkiler hakkında bağlantı kurabilecek ve de rüya hakkında doğru soruları soran kişiler tarafından yapılmalıdır.

Rüyanı uzmanlarımıza anlat, sana rüyalarınla ilgili her şeyi ayrıntılarıyla açıklasınlar ►
Hemen Ara

Rüyanızda gördüklerinizi uyanır uyanmaz not etmeniz daha sonra nedenlerini ve anlamlarını öğrenmeniz için oldukça önemlidir. Daha sonra gördüğünüz sembollerin ne anlam taşıdığını öğrenebilir hayatınızla ilgili ilişkisini rüya uzmanına danışabilirsiniz. Rüyalarınızın hayırlı olmasını dilerken Astrocenter uzmanlarının rüyalarınıza yanıt vermek için telefonun ucunda beklediğini hatırlatırız.

 

En sevilen yazılarımız:

Aşkın Büyüsü

Tarot Gizemi

Aşkı ne zaman bulacağız?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.