Kalpleri İyileştiren Başmelek Camael

tarihinde

Camael, sevgi, tolerans ve şükran duygularını temsil eder. İsmi, Tanrı'yı gören anlamına gelen Camael, hakiki sevginin başmeleği olarak bilindir. Bu sevgi hem kendimize hem de başkalarına yönelik olabilir. Bir aşk acısı mı çekiyorsunuz? Böyle bir durumda Camael'e seslenmelisiniz!

Kalpleri İyileştiren Başmelek Camael
  Özet: 


Tıpkı diğer başmelekler gibi Camael de insanoğluna yardım etmekle görevlendirilmiştir. Eğer aşk acısı çekiyorsanız Camael'e seslenmekten çekinmeyin!


Geleceğe dair sorularınız mı var?


Başmelek Camael nelerle ilgilenir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Camael sevginin başmeleğedir. Ama hakiki sevginin her şeyden önce kendimize beslediğimiz sevgi olduğunu unutmamak gerekir. Bu başmelek sayesinde özgüvenimizi artırıp kendimize daha şefkatli ve toleranslı davranmayı öğrenebiliriz. Kendimizi gerektiği gibi sevebiliyorsak, işte ancak o zaman yaşantımıza hakiki sevgiyi dahil edebiliriz. 

Camael'in sayısız gücü vardır. Bize kendimizi sevmeyi öğrettiği gibi diğer insanlar üzerlerinde tahakküm kurmaya çalışmaksızın sevmeyi de öğretebilir. Bize sadakati bulmamız konusunda yardım edebileceği gibi kırık kalplerimizin yaralarını da sarabilir. Çok sevdiğimiz ve bağlandığımız bir nesneyi kaybettiğimiz zaman da onu bulmak için bize yardım etmesi konusunda Camael'e seslenebiliriz. 

Başmelek Camael'in pembe renkli ışığı

Pembe, sevginin ve aşkın rengidir. İşte tam da bu sebeple başmelek Camael'le de özdeşleştirilir. Camael'e seslenirken pembe renkli giyinebilirsiniz, bu renkte bir mum yakabilirsiniz ya da gözlerinizi kapatıp etrafınızı pembe bir ışığın sardığını düşünebilirsiniz. 

Camael'e nasıl seslenmeli?

En çok panik ya da derin bir üzüntü duyduğumuz zamanlarda Camael'le iletişime geçmek aklımıza gelir. Elbette bu bir seçenektir ama ona dua etme için fırtınanın geçmesini beklemek daha iyi olacaktır. Sakin olmaya çalışın ve net bir şekilde ne dileyeceğinize karar verin. Bu süreci hızlandırmak ve kolaylaştırmak için sizi iç huzura kavuşturacak sevgi taşını yani pembe kuvarsı üzerinizde taşıyabilirsiniz. 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey