Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kalpleri İyileştiren Başmelek Camael

Camael, sevgi, tolerans ve şükran duygularını temsil eder. İsmi, Tanrı'yı gören anlamına gelen Camael, hakiki sevginin başmeleği olarak bilindir. Bu sevgi hem kendimize hem de başkalarına yönelik olabilir. Bir aşk acısı mı çekiyorsunuz? Böyle bir durumda Camael'e seslenmelisiniz!
  Özet: 


Tıpkı diğer başmelekler gibi Camael de insanoğluna yardım etmekle görevlendirilmiştir. Eğer aşk acısı çekiyorsanız Camael'e seslenmekten çekinmeyin!


Geleceğe dair sorularınız mı var?Başmelek Camael nelerle ilgilenir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Camael sevginin başmeleğedir. Ama hakiki sevginin her şeyden önce kendimize beslediğimiz sevgi olduğunu unutmamak gerekir. Bu başmelek sayesinde özgüvenimizi artırıp kendimize daha şefkatli ve toleranslı davranmayı öğrenebiliriz. Kendimizi gerektiği gibi sevebiliyorsak, işte ancak o zaman yaşantımıza hakiki sevgiyi dahil edebiliriz. Camael'in sayısız gücü vardır. Bize kendimizi sevmeyi öğrettiği gibi diğer insanlar üzerlerinde tahakküm kurmaya çalışmaksızın sevmeyi de öğretebilir. Bize sadakati bulmamız konusunda yardım edebileceği gibi kırık kalplerimizin yaralarını da sarabilir. Çok sevdiğimiz ve bağlandığımız bir nesneyi kaybettiğimiz zaman da onu bulmak için bize yardım etmesi konusunda Camael'e seslenebiliriz. 

Başmelek Camael'in pembe renkli ışığı

Pembe, sevginin ve aşkın rengidir. İşte tam da bu sebeple başmelek Camael'le de özdeşleştirilir. Camael'e seslenirken pembe renkli giyinebilirsiniz, bu renkte bir mum yakabilirsiniz ya da gözlerinizi kapatıp etrafınızı pembe bir ışığın sardığını düşünebilirsiniz. 

Camael'e nasıl seslenmeli?

En çok panik ya da derin bir üzüntü duyduğumuz zamanlarda Camael'le iletişime geçmek aklımıza gelir. Elbette bu bir seçenektir ama ona dua etme için fırtınanın geçmesini beklemek daha iyi olacaktır. Sakin olmaya çalışın ve net bir şekilde ne dileyeceğinize karar verin. Bu süreci hızlandırmak ve kolaylaştırmak için sizi iç huzura kavuşturacak sevgi taşını yani pembe kuvarsı üzerinizde taşıyabilirsiniz. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.