Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Karmik İlişkiler: Bu Güçlü Bağlar Ne Anlama Geliyor?

Eğer reenkarnasyona inanıyorsanız, karmik ilişkilere de inanmanız kaçınılmazdır. Tabii bunun için önce bu kavramın ne ifade ettiğini bilmek gerekir. Karmik ilişki önceki yaşamlara dayanan güçlü bağlara karşılık gelir. Detaylar yazımızda!

Her şeyden önce karmik ilişkiler duygusal temellere dayansalar söz konusu olan bir arkadaşlık ilişkisi de olabilir. Karmik ilişki iki ruhu önceki hayatları vasıtasıyla 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Karmik ilişki nedir?

Farklı yaşamlarımızda bizlere genellikle hep aynı ruhlar eşlik eder. Aile, sevgili, arkadaşlar ya da düşmanlar arasında olabilen karmik ilişkiler bizi bir çatışma ya da aşkla bir başka ruha bağlayan güçlü ve iz bırakan ilişkiler olarak tanımlanır. Bu ilişki o kadar güçlüdür ki farklı yaşamlarında bile birbirlerini bulmaya devam ederler. 


Geçmiş yaşamınıza ait birini tanıyıp tanımadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu gayet olası bir durum. Eğer yeni tanıştığınız birine karşı anında aşk, nefret ve samimiyet gibi güçlü duygular besliyorsanız ya da o kişi size tanıdık geliyorsa, bu insanı çok yüksek ihtimalle önceden tanıyorsunuz demektir. Ona karşı hisleriniz söz konusu kişiyle geçmiş yaşamınızda kurduğunuz bağların meyvesidir. Başka bir deyişle bu daha önceden tanıdığınız bir ruhu siz farkında olmadan yeniden keşfettiğiniz anlamına gelir.

Karmik ilişkileri nasıl tanırız?

Her şeyden önce içgüdülerinize kulak vermeniz gerekir. Bir karmik ilişki içinde olduğunuzu fark ederseniz ilk izlenimleriniz çok önemlidir. Aranızdaki bağ aniden ve capcanlı bir şekilde kurulacaktır. Aralarında karmik ilişki bulunan ruhların kavuşması yoğun bir sarsıntı anı şeklinde yaşanır. Bu şekilde ilk aşkınızla bile karşılaşabilirsiniz. Çoğunlukla karmik bir ilişki hayatımızı altüst eder. Bu değişim bazen iyi bazen kötü bir şekilde sonuçlanır. Eğer bir ilişki yüzünden çıkmazda olduğunuzu hissediyorsanız, şüphesiz bu ilişki sona ermiş demektir. Hislerinize iyice kulak verin, eğer yolunda gitmeyen bir şeyler varsa ondan ayrılın. Ne de olsa karmik ilişkiler sonsuza dek sürmez.

Farklı karmik ilişki biçimleri

Bir karmik ilişkiyi yoğun bir şekilde deneyimlemek ve daha derinlikli bağlar inşa etmek istiyorsanız farklı karmik ilişki biçimlerini deneyimlemek ilginç olabilir.

âme sœur

1. İyileştirici ruh eşi

Sevgiliniz ya da dostunuz olabilen bu kişi yaşamınızda ilerleme ihtiyacı duyduğunuzda, geçmişle ilgili bir problemi çözemediğiniz ya da aynı sorunu yaşadığınızda karşınıza çıkabilir. Bu kişi bize ilerlememiz konusunda yardım eder.

2. Geçmiş yaşamınızdaki ruh eşiniz

Bu kişiyle tanışır tanışmaz çok iyi anlaşırsınız. Yakınlaşmanız o kadar kısa sürede gerçekleşir ki. Bu kişi geçmiş hayatınızda sizin sevgiliniz ya da ruh eşiniz olabilir. Bu ilişki kişiliğinizi biçimlendirir, size güven verir, kendinizi ve dünyayı daha kolay bir şekilde kabul etmenizi sağlar. 

3. Karmik ruh eşiniz

Bu ilişki genelde çok derin, yoğun ama bir o kadar da acı vericidir. İki ruh arasında genelde çözüme kavuşturulması gereken bir ego çatışması söz konusudur. Bu çatışma ancak acının üstesinden gelmeyi öğrenerek sonlanır. Bu ilişkiler devam etmemelidir çünkü aralarındaki negatif döngüyü bozmak için yeniden doğarlar. 

4. İkiz Alevler

Ayrılmaz bir ilişki söz konusudur. Bu kişiler saatlerce konuşsa bile söyleyecek yeni şeyler bulabilir. Onunla tanıştığınız zaman diğer yarınızı bulmuş gibi hissedersiniz. Bu insanla çoğunlukla hayatınızı paylaşsanız da tamamen arkadaşlığa dayalı bir ilişki de söz konusu olabilir. Ama yine de yaşamınızdaki önemini korur çünkü ikiz alevler için her karar, her olay hatta hayatın kendisi bile ortak olarak deneyimlenir.  


Ayrılmak istemeseniz de bu ilişkilerin acı verici bir şekilde sonlandığı da olur. Ama bu karmik ilişkinin hedefine ulaştığı anlamına gelir. Bir şeyler öğrenmiş, farklı bir insana dönüşmüş ya da istediğiniz şekilde ilerlemişsinizdir. Bir ilişkinin iz bırakması için sonsuza dek sürmesine gerek yoktur. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.