Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Partnerinizle Burç Uyumu 3: Hava burçlarının karakter özellikleri

İkizler aşkta terazi ve kova ile anlaşır. Terazi aşkta ikizler ve yay burcu idealdir. Eğer terazinin belirgin özelliklerinden bahsetmemiz gerekiyorsa, Tarafsız, Dengeli, Kibar, Rahatına düşkün olduğunu söyleyebiliriz. Burçların en özgür olanıdır kova, bu yüzden...

İkizler Burcunun Karakteristik Özelikleri (21 Mayıs – 21 Haziran)

Aşkta terazi ve kova ile anlaşır.

İkizler burcunu anlamaya zamanın ve gücün varsa mükemmel sonuca ulaşabilirsin fakat sabrın yoksa değişimin rüzgârında kaybolabilirsiniz çünkü burcun adından da anlaşılabileceği gibi ikizlerin iki kişiliği, daha doğrusu çok değişken yapıları olduğu için onları çözmek kolay değildir. Evlerine bağlıdır, kitap okumaya bayılırlar. Dış görünümlerine genel olarak dikkat ederler. Cahil cesaretiyle kendini göstermeye çalışan insanlardan hoşlanmaz. Bilgi sahibi olan kişileri daha çok severler. Karşısındaki insanları sabırla dinlerler ama karşı taraf ikizler burcunu saygıyla dinlediği surece. Nedeni basit, ikizler çok gevezedir, saatlerce konuşabilirler ve sözlerinin kesilmesinden hiç hoşlanmazlar. Odak noktasının onlar olmasını isterler. Özgürlüğüne nispeten önem verdiği için kısıtlamalar çok iyi gelmeyebilir, bu yüzden hayati doya doya yasamak isterler ve bu da merak ve öğrenme isteği olduğunu gösterir. Hayatta karşısına çıkabilecek her türlü senaryoya hazırlık yaparlar, her ihtimali düşünürler.

Canlılık ve çok yönlülüğü temsil eder. Değişime açık olmaları ile girdikleri ortamlarda adaptasyon sorunu yaşamazlar.

İlk aramanızda %40 indirimle doğum tarihinize özel 2016 burç yorumunuzu deneyimli astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

 

Terazi Burcunun Karakteristik Özelikleri (24 Eylül – 23 Ekim)

Aşkta ikizler ve yay burcu idealdir.

Eğer terazinin belirgin özelliklerinden bahsetmemiz gerekiyorsa, Tarafsız, Dengeli, Kibar, Rahatına düşkün olduğunu söyleyebiliriz.

Gerçekten de yalan söyleyenlerden nefret ediyor. Güveli kolay sarsılmaz ama güvenini sarsan kişilerle bir daha iletişim kurmaz. Bu kişileri gerçekçi bir tutumla onları karşılar. Çok narin ve zarif kişiliği olduğu için insanları bir araya toplamayı sever. Burada tek bir sıkıntısı var: duygularını tam olarak yansıtamadığı için ilgi beklediği kişilerden ilk basta dilediği ilgiyi alamayabilir. Değer verdiği kişilere de kardeşi gibi yanında taşır. Terazi burcu karsısındakinin karakterine çok önem verir. Kendisi gibi olmayan, başkaları gibi yaşamaya çalışan kişilerden nefret eder. Özet olarak şu çıkıyor: terazi burcuna nasıl davranırsanız ona göre karşılık alırsınız. Denklem bu kadar basit! Teraziler genel olarak sabit fikirlidirler; fakat bunu değiştirecek teşvik edici bir şey varsa yeniliklere açık olabilir. Kısıtlamalardan çok hoşlanmazlar; ayrıca bir terazi burcunun kavga ettiğini asla göremezsiniz. Hep uzlaşmacı bir yapısı vardır, iki tarafın da mutlu olması için elinden gelenini yapar.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan doğum haritası ya da yıldız falı baktırın!
HEMEN ARA

 

Kova Burcunun Karakteristik Özelikleri (21 Ocak – 19 Şubat)

Burçların en özgür olanıdır kova, bu yüzden Kıskanılmaktan, takip edilmekten nefret ederler. İstediğiniz gibi hesap soramazsınız, yaparsanız nasibini çekersiniz.

Ana özelliklerine dönecek olursak, kesinlikle eğlenceliler, sanılanın aksına oldukça sadıklar, yenilikçiler. İnsani duyguları çok ağır bastığı için, çevresinde yaşanan üzücü olaylar olsun, dünya sorunları olsun, bunlara çok eğilirler. STK’larda çalışacak kişilerdirler. Özel hayatlarında birisine bağlanmaktan korkarlar çünkü özgürlüklerini kaybedeceklerini düşünürler. Yaşadıkları üzüntüleri de çok kolay unutmazlar. Beklenmedik anda yüzünüze çarparlar ama bunu kavgacı bir tonla yapmazlar. Birisine kırıldığı zaman kendisini hissettirmeden ortalıktan kaybolur. Çatışmaya girmezler. Tuttuğunu koparan bir yapısı vardır. Davranışları zaman zaman tutarsız olabilir. Yeni şeyler üretme konusunda risk alırlar çünkü yaratıcılık risk almaktır. Kova burcunu şaşırtmak zordur çünkü kendisi hep ekstremi denemiştir. Ona ayak uydurmazsanız sadece o sizi şaşırtabilir.

Kova burçları başına gelebilecek ne varsa suçu başkasına atar. Kendisinde hata aramaz ve yaşadığı sorunları hep kafasında büyütür.

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.