Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Astrocenter’ı yakından tanıyın

1999 yılında kurulan Astrocenter, Astroloji alanında Dünya’da en net ve güvenilir içerik oluşturan en önemli sitelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren Astrocenter, Astoloji alanında verdiği engin bilgilerle sektörde en güvenilir içeriği sunan site olarak kabul görmektedir.

Astolojik en iyi  bütün yazı ve raporlara (Doğum haritası analizi, kişilik analizleri, günlük bur yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları) ulaşmak için bir numaralı adres Astrocenter’dir. Her yıl Çin astrolojisi ve Ücretsiz Yıllık Burç Yorumları için milyonlarca insan sitemizi ziyaret etmektedir.

Dünya’da 250’den fazla astrologla çalışan site, size her gün ücretsiz bir şekilde burç yorumlarınızı okumanız için hizmet vermektedir. Bununla birlikte aşk, iş ve ilişki durumunuzu her gün size ayrıntıyla açıklayan Astrocenter astrologları, Tarot kart çekimi, aşk numerolojisi, aşk hayatıyla ilgili en güzel içerikleri sizlere sunmaktadır.


Diğer Sitelerimiz

Ücretsiz astroloji içeriği üreten Astrocenter, okuyucularına canlı birebir danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Online fal ve astroloji danışmanlığı hizmeti veren www.astrocenter.com.tr sitesinden Dünya’nın neresinde olursanız olun sizlere Türk uzmanlarla birbir danışmanlık hizmeti vermektedir.

Test edilerek seçilen Astrocenter’ın yetenekli uzmanları, eşsiz deneyimleri, güçlü hisleri ve ciddi analiz kapasiteleriyle danışanlarına kişiye özel ve orijinal bir deneyim sunmaktadır.

Astrocenter online fal ve astroloji sitesi, müşterisinin kişisel bilgilerini koruyarak müşterilerin merak ettikleri sorularına hemen cevap verebilecek deneyimli uzmanlarla en kaliteli hizmeti telefondan, chatten ve yazılı soruyla sunmayı amaçlamaktadır. 

Sadece Astrocenter uzmanlarının yazdığı günlük yazılarımız ise Mutluluğun Reçetesi adlı bloğumuzda yer almaktadır. Online fal ve astoloji danışmanlık sitesinin gerçek uzmanları yazılarını yalnızca bloğumuzda yayınlamaktadır.


Astrocenter'ın diğer fal sitelerinden farkları şöyledir:

- Haftada 7 gün 24 saat sizin için müsait olan en iyi ve gerçek uzman kadrosu sorularınızı titizlikle cevaplar.

- Üyelik tamamen ÜCRETSİZDİR ve abonelik masrafları yoktur.

- Müşteri yorumları %100 gerçek yorumlardır. Negatif yorumlar uzmanın kendisini geliştirmesi için değiştirilmez.

- Müşterilerin kişisel bilgileri (kimlik, telefon numarası, e-mail adresi) %100 gizli kalmakta ve Astrocenter tarafından korunmaktadır.

- Müşteri hizmetlerimiz titizlikle müşterilerle ilgilenir ve sorularını cevapsız bırakmazlar.

- Uzmanlarımız sürekli müşteriler tarafından değerlendirilmekte ve sizlere en iyi hizmeti verebilmeleri için kendilerini geliştirmektedirler.

- Kişisel bilgiler uzmanla dahi paylaşılmaz ve anonim kalır. Uzman, müşteri rumuzu dışındaki hiçbir bilgiyi göremez.

- Aramalar başlamadan fiyatlar hakkında tam şeffaflık sağlanmaktadır.

- Kontrollü ve güvenli ödeme sistemimiz sayesinde kart bilgileri şifrelenerek %100 korunmaktadır.


Hala aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayıp bilgi alın: 0212 900 25 11 (Sabit yerel hattır.)

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Ask hayatim

Sevgilim bana aşık olacak mı

Merhaba 5 dk dan sonrası ücretli yazıyor. Simdi bn mesaj ile yorum almak istediğimde 5 dk ya geçmezse ücrete tabi kalmayacak mıyım yani mesaj da ne zaman online dışı kaldığımı gorebiliyomusunuz

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.