Astrocenter’ı yakından tanıyın

tarihinde

1999 yılında kurulan Astrocenter, Astroloji alanında Dünya’da en net ve güvenilir içerik oluşturan en önemli sitelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren Astrocenter, Astoloji alanında verdiği engin bilgilerle sektörde en güvenilir içeriği sunan site olarak kabul görmektedir.

Astolojik en iyi  bütün yazı ve raporlara (Doğum haritası analizi, kişilik analizleri, günlük bur yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları) ulaşmak için bir numaralı adres Astrocenter’dir. Her yıl Çin astrolojisi ve Ücretsiz Yıllık Burç Yorumları için milyonlarca insan sitemizi ziyaret etmektedir.

Dünya’da 250’den fazla astrologla çalışan site, size her gün ücretsiz bir şekilde burç yorumlarınızı okumanız için hizmet vermektedir. Bununla birlikte aşk, iş ve ilişki durumunuzu her gün size ayrıntıyla açıklayan Astrocenter astrologları, Tarot kart çekimi, aşk numerolojisi, aşk hayatıyla ilgili en güzel içerikleri sizlere sunmaktadır.


Diğer Sitelerimiz

Ücretsiz astroloji içeriği üreten Astrocenter, okuyucularına canlı birebir danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Online fal ve astroloji danışmanlığı hizmeti veren www.astrocenter.com.tr sitesinden Dünya’nın neresinde olursanız olun sizlere Türk uzmanlarla birbir danışmanlık hizmeti vermektedir.

Test edilerek seçilen Astrocenter’ın yetenekli uzmanları, eşsiz deneyimleri, güçlü hisleri ve ciddi analiz kapasiteleriyle danışanlarına kişiye özel ve orijinal bir deneyim sunmaktadır.

Astrocenter online fal ve astroloji sitesi, müşterisinin kişisel bilgilerini koruyarak müşterilerin merak ettikleri sorularına hemen cevap verebilecek deneyimli uzmanlarla en kaliteli hizmeti telefondan, chatten ve yazılı soruyla sunmayı amaçlamaktadır. 

Sadece Astrocenter uzmanlarının yazdığı günlük yazılarımız ise Mutluluğun Reçetesi adlı bloğumuzda yer almaktadır. Online fal ve astoloji danışmanlık sitesinin gerçek uzmanları yazılarını yalnızca bloğumuzda yayınlamaktadır.


Astrocenter'ın diğer fal sitelerinden farkları şöyledir:

- Haftada 7 gün 24 saat sizin için müsait olan en iyi ve gerçek uzman kadrosu sorularınızı titizlikle cevaplar.

- Üyelik tamamen ÜCRETSİZDİR ve abonelik masrafları yoktur.

- Müşteri yorumları %100 gerçek yorumlardır. Negatif yorumlar uzmanın kendisini geliştirmesi için değiştirilmez.

- Müşterilerin kişisel bilgileri (kimlik, telefon numarası, e-mail adresi) %100 gizli kalmakta ve Astrocenter tarafından korunmaktadır.

- Müşteri hizmetlerimiz titizlikle müşterilerle ilgilenir ve sorularını cevapsız bırakmazlar.

- Uzmanlarımız sürekli müşteriler tarafından değerlendirilmekte ve sizlere en iyi hizmeti verebilmeleri için kendilerini geliştirmektedirler.

- Kişisel bilgiler uzmanla dahi paylaşılmaz ve anonim kalır. Uzman, müşteri rumuzu dışındaki hiçbir bilgiyi göremez.

- Aramalar başlamadan fiyatlar hakkında tam şeffaflık sağlanmaktadır.

- Kontrollü ve güvenli ödeme sistemimiz sayesinde kart bilgileri şifrelenerek %100 korunmaktadır.


Hala aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayıp bilgi alın: 0212 900 25 11 (Sabit yerel hattır.)

Ask hayatim

Reksanr 3 yıl önce

Sevgilim bana aşık olacak mı

Zerrin 2 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey