Biz kimiz?

tarihinde

Tam 25 yıldır sizinle astroloji ve spiritüalite tutkumuzu, 7 farklı dilde paylaşıyoruz. Yıllar içinde internet üzerinde astroloji, fal ve spiritüel danışmanlık alanında bir referans noktası haline geldik ve bundan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Tutkulu astrologlar, tarologlar, numerologlar ve medyumlar ile her gün içerikler paylaşarak iyi yaşam ve mutluluk yolunda önünüzü aydınlatmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz: Evrensel enerji ile uyumlu yaşamak

Her gün, sizinle sorularınızda, şüphelerinizde ve mutluluklarınızda yanınızda olmayı, etrafımızı saran görünmez enerjisel güçleri aydınlatmayı amaçlıyoruz. Evrenin mesajları, meleklerinizden gelen işaretler, yıldızların konumları, çevremizi saran enerjiler, farkında olmasak da hayatımızı etkiliyor 🙏. Sıklıkla "bilgi güçtür" denir ve biz bu gücü yalnızca kendimize saklamak istemedik. Spiritüelliğin çeşitli alanlarında uzman olan kişilerin bilgisini, farkındalığını ve dolayısıyla gücünü sizlerle paylaşarak başınıza gelenleri ve gelecekte sizi nelerin beklediğini anlamanıza olanak tanıyoruz.

Evrensel enerjiler sürekli hareket halindedir, uzmanlarımız, güçlü maneviyatları ve hisleri kuvvetli olan doğaları ile size hissettikleri şeyleri size aktarır. Bu tip alanlarla hiçbir şey kesin değildir ve hap şeklinde veya büyülü yöntemler yoktur! Seçimlerinizde ve eylemlerinizde özgür ve bilinçli olursunuz. Sizlere, doğru yönü bulmanız için bir rehberlik edebilecek çeşitli bilgi ve öngörüler vermekle yükümlüyüz.

Astroloji, kehanet ve fal bakımı gibi alanlarda bilgilerimizi paylaşan makaleler, burç yorumları, astrolojik analizler ve medyumlarla etkileşim noktaları oluşturduk. Böylece herkesin kendi geleceğini aydınlatmasına yardımcı oluyoruz.

Milyonlarca insanın hayatını yönlendirmelerine, kendileriyle uyum sağlamalarına yardımcı olarak daha huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak sağlamak bizim için müthiş bir görev ve gururdur. 25 yıldır bizdeki tutku aynı kalmış, sizinle birlikte büyüyüp gelişerek daha da yakınlaşmışızdır. Ve bunun sona ermeyeceği kesin 😊.

Değerlerimiz

Astrolojiyi ve fal sanatlarını mistik birer alan olmaktan çıkarıp iç sesimizle uyumlanmak üzere bilgimizi paylaşmak için can atıyoruz. Tüm burç yorumlarımız, sizin en uygun veya en hassas döngülerinizi belirlemenize yardımcı olmak için astrologlar tarafından yazılmaktadır. Astroloji, günlük yaşamda harika bir araçtır, belirli eylemler için en iyi zamanları belirlemeye, kendinizi veya çevrenizdekileri daha iyi tanımaya olanak tanır. Bizi motive eden değerler, gerçeklik, paylaşım, titizlik ve okuyucularımıza saygıdır.

Okuyucu kitlesi ile ilişkimiz uzun zamandır devam ediyor, teşvik edici mesajlarınız ve yürek ısıtan yorumlarınız için teşekkkürler. Hataları veya teknik sorunları bildirdiğiniz için de teşekkür ederiz, böylece hemen düzeltilmesini sağlayabiliriz. Sosyal medya hesapları aracılığıyla önerilerinizi bize iletin, tüm mesajları dikkatle okuyoruz 😉.

Amacımız mı? Bilgimizi paylaşmak, günlük yaşantınızda size destek olmak.

Astrocenter web sitesi, kullanıcıları iyi yaşam, astroloji ve ruhsal danışmanlık alanında hizmet veren profesyonellerle bağlantı kurabilmenizi sağlar. Ayrıca, astroloji, tarot ve numeroloji gibi alanlar üzerine bireysel raporlar ve çalışmalar satın alabilirsiniz. Ek olarak, reklamların gösterimi ve farklı web portalları ve basılı magazinler için içerik üretimi ortaklıkları üzerinden de gelir sağlıyoruz.

Astrocenter Editör Ekibi

Uluslararası Dergi Linkleri

Türkiye'deki websitelerimiz

  • astrocenter.com.tr: benzersiz ve özgün bir hizmet sunmak için tasarlandı. Falcı, medyum, tarolog, numerolog, yaşam koçu, spiritüel rehber veya astrologlar ile doğrudan iletişime geçebileceğiniz bir site. Diğer ziyaretçilerin yorumlarına, danışmanların müsaitlik durumlarına göre istediğiniz spiritüel uzman ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz şekilde görüşün. Tüm bunlar gizlilik ve güvenlik içinde platformumuz üzerinden gerçekleşebilir.

Hala aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayıp bilgi alın: +90 850 377 7651

Ariyorum cevap werilecek deniyor fakat anlamsiz bi sekilde dakikalarca bekletiliyorummm . sebep ne

Gizem 3 yıl önce

Merhaba Gizem Hanım, sistemimizde yaşanan geçici bir aksaklığa denk geldiğinizi üzülerek bildiriyorum. Nasıl randevu alabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen sitemize göz atmaktan çekinmeyin. Kendinize iyi bakın, Astrocenter'da tekrar görüşmek üzere.

Marta Denise 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey