Yengeç Burcunun Özellikleri

tarihinde

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Yengeç burcunun astrolojik özellikleri

Doğurganlığın ve kadınsılığın sembolü olan Ay tarafından yönetiliyorsunuz. Romantik olduğunuz kadar hassassınız da. Zengin duygusal dünyanız kolayca etki altında kalabiliyor. Her alanda nezaketin ve yumuşaklığın peşindesiniz ve bu yüzden de dışarıdan gelen darbelere karşı hayli savunmasızsınız. İlham konusunda en ufak bir eksiğiniz yok! Bir şeyler üretmeye bayılıyorsunuz ama sizin için mutluluğa erişmenin esas yolu aileden geçiyor. Aşk hayatında parterinize ihtiyaç duyuyorsunuz. Onun sizi güvende hissettirmesini ve yaşamınıza mucize katmasını istiyorsunuz. 


Yengeç burcuna dair bilmeniz gereken 10 özellik

  • Doğum tarihi: 21 Haziran - 22 Temmuz 
  • Güçlü Yönleri : Sebat, hayal gücü, yaratıcılık
  • Nitelikler : Cömertlik, hassaslık 
  • Olumsuz yönleri: Çılgın, kaprisli, çocuksu
  • Değerli taşlar: Opal
  • Gezegen: Ay
  • Element: Su
  • Renkler: Beyaz, inci grisi 
  • Metal : Gümüş
  • Bedende karşılık gelen bölge : Karın, göğüs

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin
Yengeç burcunun portresi 

Yengeç burçları için ev ve aile önemli unsurlardır. Tıpkı, Akrep ve Balık gibi Su Burcu oldukları için, Yengeç burçları her şeyden önce duygularına kulak verirler. Birisinin onlara yaklaşmasından önce, kendilerini tam anlamıyla güvende hissetmek isterler. Yengeçler genelde oldukça anlayışlıdır ve insanların duygularına, acılarına ortak olabilirler.  

Ay'ın etkisi altındaki Yengeç, daha doğrudan yaklaşımlara alışkın kimi insanlara tuhaf gelebilir. Buna karşın Yengeç burçları soğuk ya da mesafeli insanlar değildir. Onlar yalnızca terk edilmeme korkularını yenmek için sizi tanımaya ihtiyaç duyarlar. Ay ayrıca Yengeç burçlarına, eğer isterlerse hayatları boyunca geliştirebilecekleri psişik yetenekler de bahşeder.

Yengeç burçları meselelerin özüne inmek konusunda gecikebilirler ve bu durum onları anlaşılması güç kılabilir. Onları iyice anlamak için sabırlı olmak şarttır,  zira onlar hayatlarını kendi ritimlerine göre yaşamaktadır. Bu ritmi değiştirmek ya da bozmak isterseniz, onların daha da içlerine kapanmasına sebep olabilirsiniz.  Yengeç burcu karın ve göğüs bölgesini kontrol eder. Dolayısıyla bu bölgelerde meydana gelebilecek zararlara karşı dikkatli olmaları gerekir. Yaşlandıklarında özellikle mide sorunları yaşayabilirler. 

Yengeç burcu etrafındaki tüm insanların problemleriyle ilgilenmeye kalkışırsa çeşitli zorluklar yaşayabilir. Şefkat iyi bir şey olsa da bir mesela ya da bir insan uğruna kendini feda etmek konusunda dikkatli olmalıdır. Suya yakın olmak Yengeç burcunun daha rahat hissetmesine yardımcı olabilir ve umutsuzca geçmiş bağlanmak yerine onu geri bırakmasına yardımcı olabilir.  


Yengeç burcu hangi burçlarla uyumlu?

Yengeç burcu Oğlak, Akrep ve Başak burçları ile uyumludur. Burç uyumunuzla ilgili daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Yengeç burcunun aşk uyumuna göz atmayı ihmal etmeyin! 


Yengeç burcunun olumlu özellikleri

Nadide bir inci gibisiniz! Sevgi dolu, korumacı ve cömert kişiliğinizle adeta hoşgörünün vücut bulmuş halisiniz. Esnek ve harekete hazır tavırlarınızla geçinmesi kolay bir insansınız ve bu yüzden de etrafınızdan da dostlarınız hiç eksik olmaz.  Aileniz yaşamınızın merkezi ve dayanak noktası. Arkadaşlarınızı da bu özel çevreye dahil etmek konusunda hiç zorluk çekmiyorsunuz. Şefkatli ve sevgi dolusunuz. Yakınlarınızın hep sizinle beraber olmasını istiyorsunuz. Uyumlu ve herkese saygılı yaklaşımınız herkes tarafından takdir ediliyor.  İnsanların iyiliği ve sağlığı sizin için çok önemli ve evinizde herkesin huzur içinde yaşaması için elinizden geleni yapıyorsunuz.


Çatışmalardan kaçınsanız da sizi yaralamaya kalkanların, duygularınıza saygı göstermeyenlerin ve yakınlarınızı tehdit edenlerin vay haline! Pek çetin ceviz sayılmasanız da insanların sizi ezmesine de müsade etmiyorsunuz. Kırıldığınızda öfkeyle dolup taşıyorsunuz ve insanları tamamen yaşamınızdan silmekten çekinmiyorsunuz. Duygularınız ne kadar yoğunsa kin tutmaya da o denli müsaitsiniz. 


Proje yürütmek söz konusu olduğunda ideal partner ve grup arkadaşısınız. Yaratıcı, sezgisel ve hayal gücü geniş bir insan olduğunuz için görevinize tam anlamıyla kendinizi adamayı başarıyorsunuz. Ufacık bir sevecenlik karşısında bile, en zorlu görevlere girişiyor ve elinizden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyorsunuz. Hassas tavırlarınızın altında esasında inanılmaz bir çalışma disiplini saklı! 


Yengeç burcunun olumsuz özellikleri

Bildiğiniz gibi tüm cazibeniz duygusal yönünüzden köken alıyor ama yakınlarınızı sinir eden mızmız bir tarafınız olduğu da aşikar. Etrafınızdaki insanlar abartılı alınganlıklara ve gelgitli ruh hallerine hazırlıklı olmak zorunda. Size karşı dürüst davranmak neredeyse imkansız. Yakınlarınız böyle bir durumda bitmek bilmeyen göz yaşlarıyla ya da duygu sömürüsüyle karşı karşıya kalabiliyor.  


Duygularınızı kontrol etmekte hayli zorlansanız bile yakınlarınızın sizi sevdiğini ve size acı çektirmek için değil, iyiliğinizi düşünerek hareket ettiklerini hatırlamaya çalışın. Onların yorumlarına kulak verin. Eninde sonunda hepimiz kendi davranışlarımızı sorgulamak zorundayız ve siz de bir istisna değilsiniz! Kaprisli ve değişken ruh hallerine sahip bir insan olarak, sürekli rahatlatılması ve tatmin edilmesi gereken bir çocuğu andırıyorsunuz. Sevgi açlığınız yüzünden, birisi beklentilerinizi karşılamadı mı surat asmaya kalkıyorsunuz. 


İşinizde bile en ufak bir olumsuz yorum sizi alt üst etmeye yetiyor. Çok sıradan bir konuyu düşünürken bile günlerce sessiz kalabiliyorsunuz. Olayları dramatize etmeyi bırakın! Kaygıılarınızın sizi abartılı tepkiler vermeye ittiği açık. Ama sert darbeler karşısında güçlü durmak için temkinli davranmayı biliyorsunuz. Dolayısıyla kendinizi dinleyin ve çevrenizdeki insanlara güvenmekle yetinin. 


Daha fazlası için

Burçlarla ilgili daha fazla bilgi almak için bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!