Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kahve Falınızda Sık Çıkan Sembollerin Anlamları

Kahve falı bakmanın püf noktası, telve sembollerine yükleyeceğiniz anlamlardan geçer. Bunu yapabilmek için de, hangi sembolün anlamı ne bilmek gerekiyor. Tabiki bu kısımda hayal gücünüz ve kendi bakış açınıza da büyük iş düşüyor.

 Kahve Falınızda Çıkan Sembollerin Anlamları

Türk Kahvesi denince akla hemen kahve falı gelir. Sizler de kendi kahve falınıza bakabilmek ve etrafınızdaki kişilerle kahve falı bakarak iyi zaman geçirmek istiyorsanız, sitemizde bulunan kahve falı uzmanlarını telefondan arayabilirsiniz.

Kahve falı bakmanın püf noktası, telve sembollerine yükleyeceğiniz anlamlardan geçer. Bunu yapabilmek için de, hangi sembolün anlamı ne bilmek gerekiyor. Aşağıdaki küçük kahve falı sembolleri sözlüğünden yararlanarak, kahve falında çıkabilecek birkaç sembolü tanıyalım! Tabii ki bu kısımda hayal gücünüz ve kendi bakış açınıza da büyük iş düşüyor.

 

 İşte sizin için hazırladığımız kahve falı sembolleri sözlüğü:

 

YÜZÜK: Falda yüzük görmek, geleceğinizin oldukça parlak olacağının bir işaretidir. Yüzük gören kişiler, zaman içerisinde saygı görecek ve itibarı artacaktır. Yakın çevresi tarafından oldukça sevilecek ve mal mülk kazanacaktır. 

BALIK: Balık daima malın artmasına ve zenginliğe dair işaret eden bir hayvan olmaktadır. Hatta fal içerisinde bir tane değil birkaç tane çıktığı zaman bir sürü kısmet seni beklemektedir. Ayrıca balık korunmaya ve kollanmaya da yorumlanır. 

HOROZ:Kahve falında görülen horoz aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir. Müjde veren haberci olarak yorumlanır.

ÖKÜZ: Mutluluk yaşayacağınıza, o yıl içerisinde bolluk ve bereketin sizinle olacağına aynı zamanda iş ve okul hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza işarettir. 

 

 

YILAN: Kahve falında görülen yılan genel olarak iyiye işaret değildir. Falına bakılan kişinin hayatında karışıklıkların olduğunun göstergesidir. Düşmanları temsil eder. 

UÇAK: Önünüze çıkmış olan veya ileride çıkabilecek tüm engelleri aşacağınıza, sorunların üstesinden gelip, yaşantınızda yeniden itibar kazanacağınıza işarettir. 

OLTA:Hayatınıza oldukça faydalı ve olumlu etkiler katacak bir olay içerisinde olacağınıza işarettir. Gelecek günler ile birlikte ruhunuz rahatlamaya ve huzur içerisinde olacağınızın habercisidir.

ZEYTİN:Barışın ve adaletin bir sembolüdür. Eğer dostlarınızla ve sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun varsa en kısa sürede onlarla barışarak mutlu olacağınızın habercisidir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde iyi insanlarla karşılaşarak onların bir çok iyiliklerini göreceksiniz. 

ZÜRAFA:Duygusallığı temsil etmektedir. Fal bakılan kişinin duygusal ve romantik anlar yaşayacağına işaret etmektedir. En kısa zamanda bir ilişkiye başlayacağın ve mutlu, keyifli vakitler geçireceğinin habercisidir. 

BEBEK: Eğer fal sahibi yeni evli ise; yakın zamanda çocuk müjdesi alacaktır. Eğer tam tersi bekâr bir insana çıkmış ise; o zaman yeğeni olması ya da çok yakınında birinin bebek haberi ile sevineceğini göstermektedir. 

 

Kahve Falınız Sadece 1 Euro >

 

YARASA:Kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin size bir çok faydası dokunacağına işarettir. 

KANAT:Kinin içinde bulunduğu kötü durumdan veya yaşantısından kurtulacağı müjdesini verir. 

PERİ: Falda peri, koruyucu ve kollayıcı bir eş ile de tabir olunur. İş yada eğitim hayatınızda yarım kalan yada maddi yetersizliklerden dolayı tamamlayamadığınız işlerinizi hiç beklemediğiniz birinden alacağınız destekle tamamlayacağınız anlamı taşır. 

ÜZÜM: En kısa sürede tüm sıkıntılarınız giderek, istek ve arzularınız yerine getirilecektirsiniz. Borçlarınız ve kederleriniz varsa kısa bir süre içerisinde hepsi kapanacak ve feraha ereceksiniz. 

KAYIK: Tatilin, huzur ve mutluluğun, eğlencenin sembolüdür. 

GEMİ:Bütün sıkıntılardan, dertlerden, üzüntülerden yakın bir zamanda kurtulacağının ve kişinin yeni, düzenli bir hayata yelken açacağının belirtisidir. 

 

Chat'ten Kahve Falını Denediniz Mi? >

 

ŞEMSİYE:Saltanata, izzete, yüceliğe, mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınıza ve büyük kişilerle birlikte oturup kalkacağınızın bir anlamıdır. 

TAVUK:Güzel ve mutlu haberler alacağınızın bir işaretidir. Aynı zamanda kendinizde herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa şifa bulacak, iş hayatınızda yeni başlangıçlar yaparak, hızlı bir şekilde yükseleceksiniz. 

ŞAPKA: Kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atacağınızın bir habercisidir. 

GÜVERCİN: Kahve falında güvercin görmek mutlu bir haber ya da uzun süredir küs olduğumuz kişilerle barışacağımızın işaretidir aslında. Ani ve beklenmedik bir kişiden güzel haberler duymanız anlamına gelmektedir. 

RAY:Sağlık problemleri yaşayabilir ve bir hayli yorgun düşebilirsiniz, bu nedenle kendinize oldukça iyi bir şekilde bakmalısınız. 

GEYİK: Aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu bir yaşamın habercisidir. 

JİLET:Acısını senelerdir hissettiğiniz bir olayın izlerinin, alacağınız bir haber ile iyileşmesi anlamı taşımaktadır. 

 

En İyilerle Telefondan Kahve Falı İçin Tıkla >

 

DENİZATI: Fal sahibinin tuttuğu her işte başarılı olacağına işarettir. Ayrıca kademesinde ve mevkisinde yükselmesinin habercisidir. 

KANCA: Gönül işlerinde yaşanacak çıkmazları ifade eder. Aile içinde gelişecek olaylarda ailenin fal sahibinin üzerinde baskı kurmaya çalışacağı anlamına gelmektedir. 

SORU İŞARETİ: Kafanızda cevabını bilmediğiniz ve aramakla meşgul olduğunuz bir soru var demektir. 

LEYLEK: Seyahat etmeye işaret ediyor. Daima yol olarak yorumlanan bu hayvan sürekli hareket halinde olmaya da işaret etmektedir. Ayrıca uzak bir yoldan gelecek olan misafiri de göstermektedir. 

ÇEKİÇ: Kişinin yakın bir zamanda bazı önemsiz olaylarla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılı hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Üzerinizdeki yükler hafifleyecek.

HAMİLE:Kahve falında hamile görmek kısa bir süre içerisinde çocuk sahibi olabileceğinize ya da uzun zamandır yaşadığınız sorunların yok olacağına işarettir.

KAPI: Son zamanda başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte psikolojinizin oldukça bozulduğunu ve hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. 

KEDİ: Fal sahibini yakın çevresinden, dostlarında ve arkadaşlarından hiç beklemediği anda bir kötülük göreceğine işaret etmektedir. 

DEVE: Çok iyi anlamlara gelmektedir. Devenin gerçek hayatta bütün zorluklara rağmen yükünü varacağı yere götürmesi falda da kişinin bütün mücadelelere karşı başladığı işte başarılı olacağı anlamına gelmektedir. 

BOĞA: Kadın ya da erkek çıksa bile fal sahibi olan kişilerin dikkatli olmasında yarar vardır. Çünkü daima her şeyin fazlası zarar verir. Boğa kahve falında çıktığı zaman yorumcular daima fal sahibini uyarmaktadır. 

KURT: Çok zor kalınan bir mesele içerisinde kurtulmaya işaret etmektedir. Daima dostu olan ve düşmanı bulunan kişilerin bunu en iyi şekilde ayırt etmesi gerekmektedir. 

 

Türkiye'nin En İyi Falcılarından Kahve Falı >

 

TİMSAH: Düşmana, zulüm yapan bir kişiye, haksız kazanç elde eden kişilere, aldatan alçak kimselere işarettir. Rakiplerinize ve düşmanlarınıza karşı kazanacağınız başarıyı haberdar eder. 

ORAK: Sevdiğiniz bir kişinin kısa bir süre içerisinde öleceğine işarettir. Zor, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin yaklaştığının bir habercisidir. 

ŞATO: Arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen birinin olduğuna ve yakın zamanda bu kişinin size ciddi bir zarar vereceğine delalet eder. 

KALP: Sevginin ve aşkın sembolüdür. Kahve falında çıkan kalp ise fal sahibinin kısa süre içinde aşkı bulacağının ya da evlenip sevdiği kişiyle sevgi dolu bir ömür geçireceğinin işaretçisidir. Ayrıca fal sahibinin dürüst, cana yakın, sevecen bir karakteri olduğunu bildirmektedir 

KELEBEK: Kısa süreliğine yaşanacak bir mutluluğa işarettir. Kelebek fal içerisinde kısa süren bir aşkın da yaşanacağına işaret olmaktadır. 

SALINCAK: Gelgitlere işaret eder. Yapılacak bir iş için zamanın müsait olmadığının işaretçisidir. Fakat ne kadar zamanı değişse de sonunda feraha kavuşacaksınız. 

 

Bunları da tavsiye ediyoruz:

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.