En Güçlü Fal Çeşitleri

tarihinde

Fal çeşitli araçlar yardımıyla içinde bulunulan zaman ve gelecekle ilgili tahminlerde bulunmamızı sağlar. Kökenleri oldukça eski dönemlere uzanan bu uygulama bugün bile yaşamlarımızı ve geleceğimizi şekillendirmemizde yardımcı olur. En etkili fal çeşitlerini keşfetmeye hazır olun!

En Güçlü Fal Çeşitleri


En etkili fal çeşitleri

Fal yüzyıllardır varolan bir geleceği yorumlama methodudur. Osmanlı döneminde yaygınlaşan ama kökeni çok daha eskiye dayanan falın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastladığımız fal çeşitleri Tarot falı, iskambil falı, kahve falı, katina falı, su falı ve yıldıznamedir.

 

1. Tarot Falı

Tarot falı, Orta çağın sonlarına doğru ortaya çıkmış, 78 kattan oluşan bir kart destesine dayanır. Tarot keskin sonuçlar veren eski ama güçlü bir fal çeşididir. Özellikle yakın gelecekte sizi bekleyen bir durumu, vereceğiniz bir kararı değerlendirmeniz gerektiğinde Tarot'a başvurabilirsiniz. 


2. Katina Falı

Özellikle aşk hayatı ile ünlü bir kart falı çeşididir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen Katina falı 65 karta dayanır. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren ve yol gösterici özelliği bulunan Katina falı eskiden olduğu gibi şimdi de oldukça rağbet görmektedir.  Kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna inanılır.


kartlar


Bazı işaretler tam karşınızda duruyor... Ve bundan çok fazlasına da sahipsiniz! Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin3. İskambil Falı

Asırlardır insanların evlerinde ya da özel bir falcıya giderek baktırmış olduğu özel bir faldır. Gerçekçilik oranı da oldukça yüksektir. Özellikle yakın zamanda yaşanacakları net bir şekilde göstermektedir. İskambil falı bakmak için kartların anlamını bilmek şarttır. Bildikten sonra bakması oldukça kolay ve bir o kadar da garantili bir faldır.

 

4. Kahve Falı

Oldukça eski ve son derece klasik bir geleceği yorumlama yöntemidir. Kahve falı başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerde en sık rastladığımız fal çeşididir. Kahve falında, fincanın telvesinin oluşturduğu şekiller yorumlanır. Yorumlar genelde fal bakan kişinin içinden geçenleri hisler ve sezgilerinin yanısıra çıkan şekillere göre yapılır. 


5. Su Falı

Fallar içinde bakılması en zor olanıdır. Fal bakan kişinin özellikle su falında uzmanlaşmış olması gerekir. Ancak fal baktıranın kişinin niyeti ve falcının manevi yetenekleri falın doğru bir şekilde bakılmasında büyük önem taşır. Su falı, suyun üzerinde beliren silüetleri, suratları ve olayları görebilmeye ve yorumlamaya dayanır. 

fal


6. Yıldızname 

Tüm fal türlerinden oldukça farklıdır. Özellikle Osmanlı döneminde popüler olmuş bir astrolojik yorumlama çeşididir. İnsanın doğumdan ölüme kadar uzanan süreyi bizlere özetler. Yıldızname, sağlığımız, duygusal ilişkilerimiz, iş hayatımız, sosyal çevremiz ve ruhsal durumumuz hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve hatta biliyorsa doğum saatine göre yapılan belirli hesaplamalar dikkate alınır. 

 

7. Yıldız Haritası

Günümüzde yaygın olan Batı astrolojisinde, İlkbahar Ekinoksu göz önüne alınarak yapılan belirli hesaplamalara dayanır. Doğum haritası olarak da bilinir ve kişinin karakterini ele alır. Mesleki konularda, eş seçiminde ve kısacası hayatıyla ilgili önemli konularda kişiyi nelerin beklediğine değer bilgiler vermesinin yanısıra muhtemel olumsuzluklar karşısında neler yapması ve bunları ne şekilde atlatacağı hakkında da bilgiler vermektedir.

 
Sizler de atacağınız adımlarda belirli kararlar almak zorundaysanız ve kendiniz için doğru ve hayırlı olanın ne olduğuna karar veremiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Bu yolculuğa gelin beraber çıkalım. Astrocenter sizlere yardımcı olmak için her zaman yanınızda!
  

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

İşim düz getmir nə edrəmdə faydası yoxdur

Ələmdar 2 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin