Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En Güçlü Fal Çeşitleri

Fal çeşitli araçlar yardımıyla içinde bulunulan zaman ve gelecekle ilgili tahminlerde bulunmamızı sağlar. Kökenleri oldukça eski dönemlere uzanan bu uygulama bugün bile yaşamlarımızı ve geleceğimizi şekillendirmemizde yardımcı olur. En etkili fal çeşitlerini keşfetmeye hazır olun!


En etkili fal çeşitleri

Fal yüzyıllardır varolan bir geleceği yorumlama methodudur. Osmanlı döneminde yaygınlaşan ama kökeni çok daha eskiye dayanan falın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastladığımız fal çeşitleri Tarot falı, iskambil falı, kahve falı, katina falı, su falı ve yıldıznamedir.

 

1. Tarot Falı

Tarot falı, Orta çağın sonlarına doğru ortaya çıkmış, 78 kattan oluşan bir kart destesine dayanır. Tarot keskin sonuçlar veren eski ama güçlü bir fal çeşididir. Özellikle yakın gelecekte sizi bekleyen bir durumu, vereceğiniz bir kararı değerlendirmeniz gerektiğinde Tarot'a başvurabilirsiniz. 


2. Katina Falı

Özellikle aşk hayatı ile ünlü bir kart falı çeşididir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen Katina falı 65 karta dayanır. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren ve yol gösterici özelliği bulunan Katina falı eskiden olduğu gibi şimdi de oldukça rağbet görmektedir.  Kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna inanılır.

kartlar


Bazı işaretler tam karşınızda duruyor... Ve bundan çok fazlasına da sahipsiniz! Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin3. İskambil Falı

Asırlardır insanların evlerinde ya da özel bir falcıya giderek baktırmış olduğu özel bir faldır. Gerçekçilik oranı da oldukça yüksektir. Özellikle yakın zamanda yaşanacakları net bir şekilde göstermektedir. İskambil falı bakmak için kartların anlamını bilmek şarttır. Bildikten sonra bakması oldukça kolay ve bir o kadar da garantili bir faldır.

 

4. Kahve Falı

Oldukça eski ve son derece klasik bir geleceği yorumlama yöntemidir. Kahve falı başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerde en sık rastladığımız fal çeşididir. Kahve falında, fincanın telvesinin oluşturduğu şekiller yorumlanır. Yorumlar genelde fal bakan kişinin içinden geçenleri hisler ve sezgilerinin yanısıra çıkan şekillere göre yapılır. 


5. Su Falı

Fallar içinde bakılması en zor olanıdır. Fal bakan kişinin özellikle su falında uzmanlaşmış olması gerekir. Ancak fal baktıranın kişinin niyeti ve falcının manevi yetenekleri falın doğru bir şekilde bakılmasında büyük önem taşır. Su falı, suyun üzerinde beliren silüetleri, suratları ve olayları görebilmeye ve yorumlamaya dayanır. 


fal


6. Yıldızname 

Tüm fal türlerinden oldukça farklıdır. Özellikle Osmanlı döneminde popüler olmuş bir astrolojik yorumlama çeşididir. İnsanın doğumdan ölüme kadar uzanan süreyi bizlere özetler. Yıldızname, sağlığımız, duygusal ilişkilerimiz, iş hayatımız, sosyal çevremiz ve ruhsal durumumuz hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve hatta biliyorsa doğum saatine göre yapılan belirli hesaplamalar dikkate alınır. 

 

7. Yıldız Haritası

Günümüzde yaygın olan Batı astrolojisinde, İlkbahar Ekinoksu göz önüne alınarak yapılan belirli hesaplamalara dayanır. Doğum haritası olarak da bilinir ve kişinin karakterini ele alır. Mesleki konularda, eş seçiminde ve kısacası hayatıyla ilgili önemli konularda kişiyi nelerin beklediğine değer bilgiler vermesinin yanısıra muhtemel olumsuzluklar karşısında neler yapması ve bunları ne şekilde atlatacağı hakkında da bilgiler vermektedir.

 
Sizler de atacağınız adımlarda belirli kararlar almak zorundaysanız ve kendiniz için doğru ve hayırlı olanın ne olduğuna karar veremiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Bu yolculuğa gelin beraber çıkalım. Astrocenter sizlere yardımcı olmak için her zaman yanınızda!
  

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

 
 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

İşim düz getmir nə edrəmdə faydası yoxdur

İşlərim neçə olaçaq

İşlərim necə olacaq

İşləim haqda

Mərhaba.islərim nasil olacak.Kiz evladimin iki oğlandan bankı xəbərlər olacak ?

Men 4aydı eviliyem hamile kalamiyorum nezaman hamilekalacam by ay hamilyemi acaba

Selam falardan cok korkarm.derler korkulu rüya hayirlidr.😂tek bisry üzeri aklimdaki insan benden hoslaniyomu evlimi basharfi s

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.