Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En Güçlü Fal Çeşitleri

Fal, bazı araçlar kullanılarak içinde bulunulan zaman ve gelecekle ilgili yorumlar yapma işidir.

Fal yüzyıllardır vardır. Osmanlı döneminde ve hatta kökeni çok daha eskiye dayanan falın birçok çeşidi bulunmaktadır.

En ilginç, en değişik fal çeşitlerini yazımızda derledik.

En Güçlü Fal Çeşitleri

 Fal yüzyıllardır varolan bir geleceği yorumlama methodudur. Osmanlı döneminde ve hatta kökeni çok  daha eskiye  dayanan falın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastladığımız fal çeşitleri:  Tarot falı, iskambil falı, kahve falı, katina falı, su falı ve yıldıznamedir.

 

👉 Tarot falı 👈

 Orta çağın sonlarına doğru ortaya çıkmış, 78 karttan oluşan bir kart destesi dir. Önceleri oyun amaçlı kullanılsa da zamanla psikolojik destek amaçlı olarak kullanılmaya başlamıştır. Tarot keskin sonuçlar veren eski ama güçlü  bir fal çeşididir. Bu nedenle  günümüzde fal amaçlı   kullanılarak Orta çağ dan bu yana yerini korumayı başarmıştır.

👉 Katina falı 👈:

 Özellikle aşk hayatı ile ünlü bir kart falı çeşididir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen Katina falı 65 karttan oluşur. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren ve yol gösterici özelliği bulunan Katina eskiden olduğu gibi şimdi de oldukça rağbet görmektedir.   Kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna inanılır.

kartlar

👉 İskambil falı 👈:

 Asırlardır insanların evlerinde ya da özel bir falcıya giderek baktırmış olduğu özel bir faldır. Gerçekçilik oranı da oldukça yüksektir. Özellikle yakın zamanda yaşanacakları net bir şekilde göstermektedir. İskambil falı bakmak için kartların anlamını bilmek şart. Bildikten sonra bakması   kolay ve bir o kadar da garantili bir faldır.

 

👉 Kahve falı 👈:

 Oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerde en sık rastladığımız fal çeşididir. Kahve  falına fincanın telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlar yapılır. Yorumlar genelde fal bakan kişinin içinden hissettiklerini   yorumlamasıyla ve şekil yorumlarıyla olur ancak bazı kişiler duru görü yeteneği varsa eğer kahve ve benzeri falları araç olarak kullanarak,sadece kalp gözüne dayalı olarak da bakarlar.

👉 Su falı 👈:

 Fallar içinde bakılması en zor olandır ve dünyada bilinen en zor fal türüdür. Bu fala herkes bakamaz bakanlar ise herhangi bir dua, ayet veya defa bakacak medyum bilinçsiz bakım yapmamalıdır.

 
fal

👉 Yıldızname 👈:

 Tüm fal türlerinden oldukça  farklıdır. Aslında faldan ziyade Ebced yani Arapçadan bakılır ve doğumdan ölüme kadar uzanan süreyi bizlere özetler. Örneğin ne tür hastalıklar başımıza gelebilir, ne tür önlemler almalıyız, hangi yaşlar sağlık durumumuzu tetikler, bu evliliği   yapmalı mıyız, hakkımızda hayırlı mıdır, kaderimizde birden fazla evlilik yapma durumumuz var mı ve kaç çocuk sahibi olma ihtimalimiz var ve cinsiyetleri neler olabilir gibi daha derin ve ileri çaplı konularda yıldıznameden yardım almamız gerekebilir.   Kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve hatta biliyorsa doğum saati alınarak belirli hesaplamalar sonucu arapça dan bakılır ve kaderimizi belirleyen bir bakım çeşidi olduğu için yıldız name fazlasıyla rağbet görmektedir.

 

👉 Yıldız Haritası 👈:

  Günümüzde yaygın olan Batı astrolojisinde, İlkbahar Ekinoksu göz önüne  alınarak belirli hesaplamalar yapılarak çıkartılır. Doğum haritası olarak da bilinir ve kişinin karakterini konu alır. Mesleki konularda,eş seçiminde ve kısacası hayatıyla ilgili önemli konularda kendisini            nelerin beklediğini belirtir ancak kendisini bekleyen olumsuzluklar karşısında neler yapması ve bunları ne şekilde atlatacağı hakkında da bilgiler vermektedir.

 
 

  Sizler de atacağınız adımlarda belirli kararlar almak zorunda iseniz ve kendiniz için doğru ve hayırlı olanın ne olduğuna karar veremiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Bu astral yolculuğa gelin beraber çıkalım. Astrocenter sizlere yardımcı olmak için her zaman        yanınızda!

 

Sizin için seçilen diğer yazılarımız: 

 
 

Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Fal Baktırmak Hakkında Her Şey

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Türkiye'nin En Güvenilir Fal Sitesi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Men 4aydı eviliyem hamile kalamiyorum nezaman hamilekalacam by ay hamilyemi acaba

Salam minimum geleceyim necessary olacaq

Xoşbext olacam

Menim ailem,saglamligimiz ve ruzi bereketimiz,yoldawim Mehemmedeli,oglum Nesif,Yusif ve qizim.Govher birde ruzimiz

Bizimle iletişime geçin.