Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Etkili Bir Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su falı nedir ve nasıl bakılır? Öğrenmek için yazımızı kaçırmayın!

 

Su Falına Nasıl Bakılır?

Su falı, çoğu kişinin bakmaya korktuğu bir faldır; çünkü diğer fallara göre daha fazla duru görü ve konsantrasyon gerektirir. Su falına herkes bakamaz; çünkü bu fala bakacak yetenekli insan sayısı pek azdır ve sadece bu konuda hisleri doğuştan gelişmiş ve duru görüsü olan kişiler bu fal türüne bakabilir. Su falı yöntemi ruhsal bir yöntemdir. Bu fala bakarak ruhsal varlıklar ile de iletişime geçirebiliyorlar. Oldukça yoğun bir şekilde konsantre olmak gerekiyor. Genelde bir sürü insan diğer fallara bakabiliyor fakat su falına bakan medyumlar pek az olduğu için onları seçilmiş kişi olarak düşünebiliriz.

 

>>> Online Su Falının İlk 10dksı 5 TL! <<<

 

Su Falı Kimlere Uygulanabilir?

Birkaç çeşidi olansu falı herkese uygulanabilir. Su falına bakmak için bir bardağa su doldurulur. İsteğe bağlı olarak tasın içerisine de su doldurabilirsiniz. Su falı bakarken, medyumun çok iyi şekilde konsantre olması gerekmektedir. Bununla birlikte fal bakılacak olan mekânın dingin olması da büyük önem taşımaktadır.

Su Falı Bakılacak Ortam Nasıl Olmalıdır?

Mekânın çok fazla aydınlık olmamasına da özen gösterilmesi gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak su falı, mum ışığında bakılabilir. Su falı bakılırken medyum ve fal bakılacak kişi sessiz bir ortamda işlemi gerçekleştirirler. Su falına bakan kişi eğer yeteneği varsa meleklerden de yardım alabilir. Sessiz bir ortam bu noktada önemli bir faktördür.

<<< Su Falı İçin Gerekli Olan Bilgileri Astrocenter Hesabından İstediğin Uzmana Gönderebilirsin >>>

Medyumun tüm dikkatini vererek suya bakması gerekmektedir. Bu adım da medyumun konsantresi büyük önem taşımaktadır. Medyum hocanın iyi konsantre olmuş olması, falda olağan şeylerin kısa zaman zarfı içinde görülmesine ve en doğru şekilde yorumlanmasına imkan tanımaktadır.  Eğer sizler de su falı baktırmak istiyorsanız alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları ile kısa zaman zarfı içinde iletişime geçebilir ve geleceğiniz hakkında aklınızda takılan soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Su falı bakarken, su falına baktıran kişinin hayatında neyi öğrenmek istediğini söylemesi gerekmektedir. Bu adım sonrasında öğrenmek istediği şeyin ismini ve bir motif söylemesi gerekecektir. Örnek verecek olursak fal bakılan kişi evlenecek ise suyun içine ay doğsun cümlesi kullanılabilir. Kişi bu sözü söyledikten sonra fal bakılmaya başlanabilir. Su falına bakan kişi konsantre olduktan bir süre sonrasu ile iletişime geçer. Su ile iletişime geçtikten sonra artık kişi az zamanının kaldığını anlar. Bu adımlar sonrasında fal bakan kişinin gözünü kırpmaması ve suya odaklanması oldukça önemlidir.

 

<<< Su Falı Deneyimini Sakın Kaçırma! Ayrıntılı Bilgi 0212 900 25 11 >>>

 

Suya bakıldığı zaman ön plana çıkan şekiller, fal bakılan kişinin dilemiş olduğu motifler ile eşleşiyor ise kişinin istekleri gerçekleşir. Eğer su falında çıkan motifler fal bakılan kişinin söylemediği bir motif ise bu onun dileğinin gerçekleşmeyeceği anlamını taşımaktadır.

Eğer kişi yeni yeni bu falına bakmaya başladıysa çok fazla ruhsal varlıklar ile iletişimde olması gerekmemektedir. En önemlisi kişinin yoğun bir şekilde su falına konsantre olması olacaktır.

Bunları da Seveceksiniz:

Burçların Şanslı Olduğu Konular

İş Yerinde Burçların Uyumu

Online Fal Baktırmak İçin 5 İyi Sebep

Telefondan Fal Nasıl Baktırılır?

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Çocuk hakında

Ben kendime fal baktırmak istiyorum

Ask para huzue saygınlık

Bizimle iletişime geçin.