Etkili Bir Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

tarihinde

Su falı nedir ve nasıl bakılır? Öğrenmek için yazımızı kaçırmayın!

Su falına nasıl bakılır?

Su falı, çoğu kişinin bakmaya korktuğu bir faldır çünkü diğer fallara göre daha fazla duru görü ve konsantrasyon gerektirir. Su falına herkes bakamaz zira bu fala bakacak kadar yetenekli insan sayısı pek azdır ve sadece bu konuda hisleri doğuştan gelişmiş ve duru görüsü olan kişiler su falına bakabilir. Su falının ayrıca spiritüel yönü çok baskındır. 

 

Su falı kimlere uygulanabilir?

Birkaç çeşidi olan su falı herkese uygulanabilir. Su falına bakmak için bir bardağa su doldurulur. İsteğe bağlı olarak tasın içerisine de su doldurabilirsiniz. Su falı bakarken, medyumun çok iyi şekilde konsantre olması gerekmektedir. Bununla birlikte fal bakılacak olan mekânın dingin olması da büyük önem taşımaktadır.


Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninSu falı bakılacak ortam nasıl olmalıdır?

Mekânın çok fazla aydınlık olmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak su falı, mum ışığında bakılabilir. Su falı bakılırken medyum ve falı bakılacak kişi sessiz bir ortamda işlemi gerçekleştirirler. Su falına bakan kişi eğer yeteneği varsa meleklerden de yardım alabilir. Sessiz bir ortam bu noktada önemli bir faktördür.


Medyumun tüm dikkatini vererek suya bakması gerekmektedir. Bu adımda medyumun konsantrasyonu büyük önem taşımaktadır. Medyumun yoğun bir şekilde konsantre olması, falda olağan şeylerin kısa zaman zarfı içinde görülmesine ve en doğru şekilde yorumlanmasına imkan tanımaktadır. Eğer sizler de su falı baktırmak istiyorsanız alanında uzman ve deneyimli medyumlarla en kısa sürede iletişime geçebilir ve geleceğiniz hakkında aklınızda takılan soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.


Su falı bakarken, su falına baktıran kişinin hayatında neyi öğrenmek istediğini söylemesi gerekmektedir. Bu adım sonrasında öğrenmek istediği şeyin ismini ve bir motif söylemesi gerekecektir. Örnek verecek olursak fal bakılan kişi evlenecek ise suyun içine ay doğsun cümlesi kullanılabilir. Kişi bu sözü söyledikten sonra fal bakılmaya başlanabilir. Su falına bakan kişi konsantre olduktan bir süre sonra suyla iletişime geçer. Suyla iletişime geçtikten sonra artık kişi az zamanının kaldığını anlar. Bu adımlar sonrasında fal bakan kişinin gözünü kırpmaması ve suya odaklanması oldukça önemlidir.

 

Suya bakıldığı zaman ön plana çıkan şekiller, falı bakılan kişinin dilemiş olduğu motifler ile eşleşiyor ise kişinin istekleri gerçekleşir. Eğer su falında çıkan motifler fal bakılan kişinin söylemediği bir motif ise bu onun dileğinin gerçekleşmeyeceği anlamını taşımaktadır.Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorumlar

Sevdiyim oglan geleceymi

Gelicek merak etme canim cok yakinda

Çocuk hakında

Ben kendime fal baktırmak istiyorum

Ask para huzue saygınlık

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!