İskambil Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

tarihinde

İskambil kartları yalnızca oyun oynamak için değil, fal bakmak için de kullanılır. Peki <strong>iskambil falı</strong> nasıl bakılır? Detaylar yazımızda!

 

İskambil Falıyla İlgili Bilmedikleriniz

Kartlar sadece oyun oynamak için değil aynı zamanda, fal bakmak ve gelecek ile ilgili bilgiler edinmek için de kullanılır. İskambil falı bakmak hem eğlencelidir hem de çok kolaydır. Pek çok yöntemi bulunmasının yanı sıra, kolay yöntemleri de mevcuttur.

İskambil falında hem yaşanmışlıkları hem de yaşanacaklarını görmek ve yorumlamak kartlar ile mümkün olmaktadır. Oyun kartlarının sahip olduğu anlamlar ile yorum yapmak zamanla kişinin sezgilerini de kullanmasını sağlayacaktır. Şöyle ki; kartların anlamlarını bildiğiniz zaman, bir durum ile karşılaştığınızda hemen iskambil falı açarak; nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

 


<<< Size Özel Fal Baktırmanın İlk 10dksı 1 Euro! >>>


 

Bilmeniz gerekenler

- Kartların Hava, Su, Ateş ve Toprak olmak üzere dört element ile bağlantılı olduğudur. Her bir elementte 13 kart vardır ve 13 rakamı 13 Kameri Ayı temsil etmektedir. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını göstermektedir.

- Ateş elementinin kartları; sinek kartları ve kariyeri, tutkuyu ve başarıyı temsil etmektedir. Bu kartlar genellikle başarı ve mutluluğa işarettir.

- Hava elementinin kartları; maça kartları ve genellikle dedikoduları, rekabeti, sırları ve hayal kırıklıklarını temsil ederler.

- Toprak elementinin kartları; karo kartları ve genellikle kariyer ile parasal durumları temsil ederler.

- Su elementinin kartları da kupa kartlarıdır ve aşkı, dostluğu, mutluluğu ve duyguları temsil eder.

 


 <<< Hemen Online Tarot Falınıza Baktırın >>>


 

Kendi Falınıza Bakın : Doğru Açılım Nasıl Seçilir?

Kendinize iskambil falı bakarken; diyelim ki bir durum ile ilgili cevap almanız gerekiyor. Öncelikle kartları karıştırıp masanın üzerine koyun ve 3 adet kart çekin. Çektiğiniz ilk kart geçmişinizdir, ikinci kart içinde bulunduğunuz durumdur, 3. kart ise geleceği gösterir.

Her kartın ayrı bir anlamı vardır. Örnekleme yapacak olur isek; maça asına bakalım. Maça kartı hava elementi olan ve anlam olarak da yaşanan rekabetleri, hayal kırıklıklarını ve konuşmaları anlattığına göre; maça ası da yaşanan mutsuzluğu ifade eder. Elementleri ve kartları bildikten sonra sıra her kartın anlamını bilerek önsezileri ve duru görü özelliğini de kullanarak yorumlamaya gelmektedir.

Aşk Hayatınızla İlgili Tüm Soruları Anonim Olarak Sorabilirsiniz

  

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey