Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

tarihinde Perse Tobur tarafından güncellendi

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal gerçekten işe yarıyor mu?

İnsanlar genelde bir astrologla veya falcılarla görüşmelerin yüz yüze yapıldığını düşünür. Ancak internetin ortaya çıkışıyla bu durum epey değişti. Günümüzde artık bir falcıyla telefon, chat veya e-posta yoluyla iletişime geçmek mümkün ve hangi aracı seçerseniz seçin, yanıtlar her zaman aynı ölçüde doğru olacaktır. Falcılar da müşterileri de bu yöntemlerin işe yaradığı konusunda hemfikir. Bir falcıya telefonla danışmak en az yüz yüze konuşmak kadar etkilidir, hatta bazen daha bile etkili olabilir çünkü uzakta olduğunuzda özgürce konuşabilir ve şüphelerinizi, korkularınızı ve endişelerinizi itiraf etmek konusunda daha cesur davranabilirsiniz. 

Bir başka olumlu nokta da falcının kişi hakkında önceden hiçbir fikre sahip olmaması ve beden dilinden arındığı için iletişimin daha akıcı hale gelmesidir. Konuşmanıza hiçbir şey karışmaz, bu da falcının yalnızca sesinize odaklanmasını ve size net yanıtlar vermesini kolaylaştırır.

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Nasıl yapılır?

Telefondan bakılan fal esnasında takip edilen yöntem seçilen falcıya göre farklılık gösterse de başlangıçta sizden mutlaka şu temel bilgiler talep edilecektir:

  • İsminiz
  • Doğum tarihiniz
  • Merak ettiğiniz konu (aşk hayatı, maddi durum, iş…)

Başlangıçta sizden herhangi bir kişisel bilgi istenmez, ancak bu ilk etkileşim falcının sizinle bağlantı kurmasına ve sizi ilgilendiren şeyler hakkında bir fikir edinmesine olanak sağlar. Telefonda görüştüğünüz kişi sizden aramanızın nedenleri hakkında çok fazla ayrıntı isterse dikkatli olun,  ona yalnızca birkaç temel bilgi vermekle yetinin.

Sanılanın aksine, falcılar mümkün olduğunca az bilgi talep ederek çalışır. Onların işi size ne gördüklerini söylemektir, sizin zaten bildiklerinizi söylemek değil 😉 ! İster sizi gülümsetecek basit detaylar olsun, ister sizi şaşırtacak gerçekler, falcınız gördüğü her şeyi size anlatacaktır. Size düşense kendinize güvenmek ve açık olmaktır.

Daha özgür bir etkileşim

Bir telefon ahizesinin öteki tarafındaki bir yabancıyla konuşmak rahatsız edici olabilir, ancak telefondan bakılan falların doğru çıkma olasılığı daha yüksektir.

Hem falcınızın dikkati sözsüz iletişim, jestler ve bakışlar, tahminleri duyduğunda kişinin vereceği kafa karıştırıcı tepkiler yüzünden dağıtılmayacağız; hem de iki tarafın da herhangi bir önyargı olmaksızın özgürce konuşmanıza imkân tanır.  Bu şekilde, falcının dürüst ve tarafsız olduğunu bilirsiniz ve o da size daha rahat bir şekilde rehberlik eder.

Yazarlarımızın yorumu

Bu konu hakkında daha çok fikir sahibi olabilmek için falcı Arya Saygın'la telefondan fal baktırmayı test ettim ve bu deneyime bayıldı. Telefonda konuşmak kendimi daha açıkça ifade etmemi, tereddütlerim sebebiyle yüz yüze konuşurken söylemeye asla cesaret edemeyeceğim şeyleri paylaşmamı sağladı. Saygın'ın tahmin ettiği olayların gerçekleşmesi için birkaç ay beklemem gerekti. Ancak verdiği cevaplar o kadar netti ki yakın zamanda yeniden aramayı planlıyorum. 

Birçok site, tıpkı Astrocenter'da olduğu gibi, falcıprofiline ve onun hakkında yazılanlara bakabileceğiniz ve konuştuğunuz kişinin güvenilir birisi olduğunu garanti eden sayfalara sahiptir. Bu yorumlar görüşmeden hemesonra veya 15 gün içinde bırakılır, böylece falcıların tahminlerinigerçekleşip gerçekleşmediğini görebilirsiniz. Bu, bir falcın ne kadar başarılı olduğunu ve gerçekten durugörü yeteneğine sahip olup olmadığını kontrol etmenin ideal yoludur.

Falcılarımızın yorumu: Telefonla konuşmak önyargısız konuşmayı sağlıyor

Medyum Ada'ya göre telefondan fal bakmak durugörü yeteneklerini kullanmayı ve kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. Empati gücü yüksek bir insan olduğu için karşısındaki kişinin tüm olumsuz duygularını ve üzüntüsünü kendine çeken Ada, bu durum yüzünden danışanına mesafeli yaklaşmakta zorlanıyor. Telefondan fal bakarak bu mesafe koruduğunu söyleyen Ada, önyargısız biçimde ve konuştuğu kişinin etkisi altında kalmaksızın yalnızca gördüklerini söylemeyi başardığını belirtiyor. 

Uzmanlarımızın Yorumu: Cevaplara mı ihtiyacınız var?

Aşk, kafa karıştırıcı ve zor bir deneyimdir. Aşk hayatınızda gelecekte sizi nelerin beklediğini, gerçek aşkı bulup bulamayacağınızı, eski sevgilinizin geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyorsanız.... Falcılarımız uzmanlarımız tüm sorularınızı içten ve dürüst bir biçimde cevaplayacaktır. Şüphelerinizden kurtulmak için hemen randevu alın. Yaptığınız görüşmenin ardından kendinizi daha huzurlu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Gelecek Benim🔮 Yazımızı beğendiniz mi? Sitemizdeki diğer içeriklere de göz atın: 🔮

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Perse Tobur

Balık, yükselen Yengeç. Çevremizdeki dünyayı anlamakta zorlandığımız şeylerin her zaman farkındaydım. İlgi alanlarım? Reiki, meditasyon...

GELECEK YORUMLAMA- 📞01 75 75 91 05

Tüm dünya çalkantılı bir dönemden geçiyor, gelecekle ilgili hiç olmadığı kadar kaygılıyız. Tüm sorularınıza ışık tutması için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek ister misiniz?

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanlarımızı keşfedin

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

🔮Fal sevenlere özel içerikler

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su falı, yüzyıllardır geleceği öğrenmek için kullanılan kadım bir yöntemdir. Tıpkı ayna yüzeyleri gibi parlak ve transparan olan su, durugörüyü kolaylıkla harekete geçirebilir. Siz de bu yöntemi kendi yaşamınızda denemek istiyorsanız bu püf noktalarına dikkat edin!

Katina falı nedir?

Katina’nın Deste Falı, size aşk hayatınız hakkında bilgiler verir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen fal, 'Deste' adı verilen fal 65 karttan oluşur.

En Güçlü Fal Çeşitleri

Fal çeşitli araçlar yardımıyla içinde bulunulan zaman ve gelecekle ilgili tahminlerde bulunmamızı sağlar. Kökenleri oldukça eski dönemlere uzanan bu uygulama bugün bile yaşamlarımızı ve geleceğimizi şekillendirmemizde yardımcı olur. En etkili fal çeşitlerini keşfetmeye hazır olun!

Kahve Falınızda Çıkan Sembollerin Anlamları

Kahve falı bakmanın püf noktası, telve sembollerine yükleyeceğiniz anlamlardan geçer. Bunu yapabilmek için de, hangi sembolün anlamı ne bilmek gerekiyor. Tabii ki bu kısımda hayal gücünüz ve kendi bakış açınıza da büyük iş düşüyor.

Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

Kökeni Antik Çağlara uzanan bu fal suya bakarak geleceği okumaya dayanır. Prensipi oldukça basittir: Suyun için birkaç damla yağ damlatılır ve dalgalanmalar gözlemlenir. Yorumlar suyun aldığı formlara göre yapılır. İyi alametleri kötüleriyle karıştırmamanız için Su falına dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

🃏 Tarot hakkında her şey!

Tarot 2024 : Burçlara göre Yıllık Tarot Açılımı | Astrolog Marta Denise

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Denise, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Falında Yıldız, Savaş Arabası ve Ay Kartlarının Anlamları

Tarot destesindeki her kart açılıma ve konumuna göre farklı anlamlara sahiptir. Ayrıca kişinin mevcut psikolojik ve bireysel durumuna göre de yorumlar değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda Yıldız, Savaş Arabası ve Ay kartlarının ayrıntılı yorumlarını sunuyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

🧿 Enerji ritüelleri

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

İkiz Alevinizi Bulduğunuza Dair 6 İşaret

Ruh ikizlerini duymuş muydunuz? İkiz alevler ise bunun daha da üstünde bir bağa işaret eder. Dünyaya gelmeden önce belirlenen bu ruhlar sayısız hayat yaşamış, değişmiş ve deneyim kazanmıştır. Doğru zaman geldiğinde ikiz alevler birbiriyle tanışır ve alışılmışın dışında bir aşk yaşarlar. Bu olağanüstü bağ zamanın sınırlarını aşacak güçtedir. Aşağıda listelediğimiz altı kanıt sayesinde siz de gördüğünüzde ruh alevinizi tanıyabilirsiniz!

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

Işık işçilerini şifacılar olarak nitelendirmek de mümkündür. İster insanların ruhunu, kalbini ya da bedenlerini iyileştirsenler, onlar için önemli olan tek şey çevrelerindeki insanlara iyilik yapmaktır. Eğer bir ışık işçisi olduğumuzun farkında değilsek içimizi harekete geçiren ateş sönebilir, iyileştirici ve onarıcı kapasitelerimizi yitirebiliriz. Bu yüzden de kendimizi iyi tanımak önemlidir. Peki sizce siz bir ışık işçisi misiniz?

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

🌠 Gördüğün rüyalar ne anlama geliyor?

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Kedi, gizemli hatta mistik bir hayvandır. Dünya üzerinde sayısız efsaneye konu olmuş kedileri rüyada görmek hiçbir zaman anlamsız değildir. Bu görünün arkasında çoğunlukla en gizli arzularımıza bağlı bir mesaj, bir sembol ya da bir anlam yatar.

Gelecekten Haber Veren Rüyalarımız Ne Anlama Geliyor?

Hiç sabah uyandığınız zaman rüyanızda olağanüstü bir şekilde gelecekten bir şeyler gördüğünüzü hissettiğiniz oldu mu? Bizim kültürümüzde rüyaların gelecekten haber verdiğine tarihten beri inanılmıştır. Hatta bu yüzden "malum oldu" derler. Mutlu ya da sarsılmış bir şekilde uyandığınızda, gördüklerinizin gerçek olup olmadığını sorguluyorsanız, rüyaların gelecekten haberler getirmesi ile ilgili harika bir içerik sizi bekliyor!

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!