Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım

İşte özelliklerine ve yeteneklerine göre Astrocenter uzmanları !

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım

Astrocenter olarak en iyi uzmanlarla çalışıyor, onları titizlikle seçiyoruz. Bir aile ortamı yaratmak bizim için çok önemli. Şimdi tek tek Astrocenter ailemizde uzmanlık yapan yorumcularımızı tanımaya başlayalım…

 

 

DENİS ERA

Profesyonel fal uzmanı:  Ateş falı, Tarot falı, Su falı, Zen falı, Kum falı, Peri Tarotları gibi fallara bakar. Enerjisine sonsuz güvenir.

<<< Astrocenter Uzmanlarının Profillerine ve Yorumlarına Göz Atın >>>

DERİN ÖZTÜRK

Profesyonel Fal Uzmanı: Kahve Falı, Aşk Falı, Su Falı, Enerji Yenilemesi, Psikoloji, Ruhsal Değişim, Reiki, Yaşam Koçu gibi yetenekleri vardır. Bu işi profesyonel şekilde yaptığı için kendine güveni sonsuz.

NURAN KAFKASLI

Medyum: 28 Yıldır Tarot falı bakıyor. Uzun yıllar kronik olmayan her türlü hastalık tedavileri ve eğitimlere deneyimli ve reiki çocuk eğitimlerinde profesyonel.

KEREM AVŞAR

Profesyonel Fal Yorumcusu: 16 yıldır deneyimli.Tarot ve spiritüel konularda çok iyi.  Geçmiş şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıp olayı falında ötesine taşıyıp insanları kendi varoluşlarıyla tanıştırıyor. 

<<< Tarot falı bakan uzmanlarımızla görüşün : İlk 10dknız 4tl! >>>

SEZGİ AKBULUT

Deneyimli Fal Uzmanı: Son 4 yıldır  ünlü spritüel yaşam koçlarından aldığı seanslarla  kendini geliştirmiş. Yaşadığınız ilişkide karşınızdaki kişi ne düşünüyor ne hissediyor? neden gitti? ne yapmalısınız? O ne yapacak? gibi birçok soruya cevap bulacağını bir uzman. Bütün bunlarla birlikte ikili ilişkiler konusunda ünlü ilişki koçlarından eğitim almış. Bu anlamda ilişki taktikleri ve stratejileri üzerine doğru yönlendirmeler yapıyor.

 

UZAY KUTLU

Profesyonel Fal Uzmanı: 15 yıldır fal uzmanlığı yapıyor. Uzun yıllardır şamanizmle ilgili, enerji dönüşümlerine inanıyor, Türkiyenin ve istanbulun en önemli üç kafesinde, medyumluk ve fal yorumculuğu yapmış, çok uzun dönem ünlülere de fal bakmıştır. Tarot, su, kum, iskambil,katina, mum fallarını yorumluyor.

ŞEYMA TAN

Profesyonel Medyum: 13 yıllık deneyimiyle net cevaplar vermekte üstüne yok. Katina Aşk falı uzmanlık alanı. Aynı zamanda kişisel aura ve duru görü bakımı da yapmakta.

BANU DOĞRU

Tarot ve katina aşk falı yorumcusu: Öner Döşer hocadan Astroloji ve Su Karakuş'tan sertifikalı Tarot eğitimi almış. Hislerine çok güvenen bir yorumcumuz. 

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile Falınızın İlk 10dksı Yalnızca 4 TL! >>>

LARA NAZAROVA

Profesyonel Medyum: 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tarot (Katina, Osho zen, Klasik ..), kahve falı ve mum falı bakıyor. Yıl ve ay burcunuza göre kendiniz veya istediğiniz herhangi bir kişi için aşk, iş, para, sağlık vb. konularda fal baktırabilirsiniz. Kafanıza takılan sizi huzursuz eden merak ettiğiniz tüm konular için sizlere yol göstermeye hazır.

SİMON TOR

Profesyonel Fal Uzmanı: Uzun süredir profesyonel medyum. Özellikle su falı bakımın da oldukça iddialı.

BATUHAN GÜLERCE

Bir Numaralı Tarotçu: Tarot falı eğitimini Antalya'da rahmetli olan bir medyumdan almış. Yaşam koçluğu yapıyor.

HÜLYA AKIN

Profesyonel Medyum: 15 yıldır profesyonel olarak fal bakıyor, 3 yıldır da bunun yanında kuantum yaşam koçluğu bilinç altı temizliği ve ilişki koçluğu yapıyor. Baktığı fallar kahve falı -tarot falı -katına aşk falı -bakla falı -yıldızname - remil kitap falı...

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile Falınızın İlk 10dksı Yalnızca 4 TL! >>>

SİBEL KARA

Profesyonel fal uzmanı:  Astrolojı bilim dalı ile ugraşıyor doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini aşk sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyor ve yorumluyor. Hisleri çok kuvvetli. Kahve falı tarot kartları yıldızname ve su falı bakıyor.

MEDYUM GÜL

Profesyonel Medyum:  Kahve, Tarot, Su, Zen, Katina, İskambil, Rüya Yorumu, Astroloji fallarında uzman ayrıca Yaşam Koçlugu yapıyor enerji çalışmaları yaparak 4 yıl Türkiyenin ve İstanbulun en ünlü ilk fal kafesinde profesyonel olarak medyumluk ve fal yorumculugu yapmış. 

 

SELİN AÇIKGÖZ

Tarot Falı Uzmanı: Duyu görüyle her şeyi görebiliyor. Yalnız sorunuzun konusu ve kişiler arasında bakim için, kişilerin ismi ve yaşı onun için yeterli! Kullandığı araçlar: Tarot, Lenormand (çingene kartları), çeşitli kehanet kartları (Tanrıçalar, Yunuslar, Melekler, Ağaçlar ve Aşk kartları)

AYŞEGÜL KESKİN

Kahve falı su falı ve tarot uzmanı: 7 yıldır fal bakıyor, kahve falında iddialı. Su falında ise fena değil. Hisleri oldukça kuvvetlidir.  

<<< Astrocenter Uzmanlarının Profillerine ve Yorumlarına Göz Atın >>>

LEYLA MELEK

Tarolog ve fal uzmanı: Lenormand Tarot falı: Aşk Tarot falı, aşkın aynası, ilişkiler Tarot falı, Karma Tarot falı. Raider Waite Tarot: Tarot seansları, mesaj kartlarında uzman.

GÖRKEM DEREN

Uzman Medyum: Her zaman araştıran, kendine yeni bir şeyler kazandırmak için uğraşan biridir. 10 yıldır tarot, kahve, yıldızname, kum, iskambil gibi birçok fal bakmışır.

GÜVEN ARMAN

Telepatik Fal Uzmanı: 1995 yılından beri fal bakmakta. Önce kahve falı daha sonra telepati dediğimiz beyin okuma yöntemi, son beş senedir de dördüncü yüzyılda Likya döneminde bakılan bir fala bakmaya başladı.

TURNA GÖKTÜRK

Profesyonel Tarot Yorumcusu: 9 yıldır Tarot ve Kahve falı konusunda profosyonel çalışmaları var. Tarot ve Katina Desteleri hakkında olgun bilgi sahibidir.

SEZEN GÜNEŞ

Uzman Medyum:  21 yıldır bu işin içerisinde.  Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığı fallar arasındadır.

<<< Astrocenter Uzmanlarının Profillerine ve Yorumlarına Göz Atın >>>

ZEYNEP KORKMAZ

Tarot, Katina, Kahve Falı Uzmanı: Yaklaşık 13 yıldır profesyonel olarak fal bakmaktadır ve 6 hissi çok kuvvetlidir. Katina, tarot ve kahve falı bakmakta.

ARES ROS

Profesyonel Fal Uzmanı: 4 yıldır profesyonel olarak fal bakıyor. Baktığı fal türleri Tarot, Kahve, Su, Yıldızname, Ayna falları gibi fallardır.

 

HÜSEYİN AKDAĞ

Astrolojik Danışman: İhtiyaca göre doğum haritanızı inceleyebiliyor, numerolojik haritanıza bakabiliyor, keşfetme sürecinize yardımcı olabiliyor ve Tarot kartlarından destek alabiliyorsunuz. Verdiği hizmetler: Tarot Açma ,Numerolojiden yararlanma ,Astroloji Uzmanlığı: Doğum haritası analizi, burç yorumları, ilişki analizi, yükselen bilgileri sunma, Yaşam Koçluğu, EFT terapileri, Reiki terapileri.

<<< Astrocenter Uzmanlarının Profillerine ve Yorumlarına Göz Atın >>>

TALHA İLHAN

Profesyonel medyum : 22 yıllık deneyimiyle sizlerin her türlü derdine deva bir uzman. Kahve falında çok iyi. Aynı zamanda parapsikoloji, medyumluk, yaşam koçluğu da hizmetleri arasında.

NAZAN ÇETİNOĞLU

Uzman Medyum : 6 yıldır profesyonel olarak bu işi yapan Nazan Hanım, su falı ve tarotta kendine rakip tanımıyor. Durugörüsünü insanlara yol gösterme konusunda kullanmaktan çok mutlu.

KADİR BARAN

Durugörülü Şaman Medyum: 10 yıllık deneyimi olan Kadir Bey, su, ateş ve tarot fallarında çok iddialı. Kişilik analizleri de yaparak içinde bulunduğunuz durumu bir anda çözüverecek çok etkili bir uzman.

SELENA KARDELEN

Fal Uzmanı: Bu işi, insanlara yardımcı olmak babında ve kendini de mutlu ettiği için yapmakta. Fal konusunda kendisine çok güveniyor.

BENAN ADALI

Profesyonel Medyum: 10 yıldır profesyonel kahve ve tarot falı bakıyor ve rüya yorumluyor. İlişki danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

MAVİ LALİN

Deneyimli Fal Uzmanı:  Baktığı falları (kum,tarot,mum,zen). 

MEDYUM MANOLYA

Profesyonel Fal Uzmanı: Canlı yayın tv den tanınmış biri. 2 sene önce Tv canlı yayın yapmış. 26 yıllık tecrübesiyle ve duru görüşüyle baktığı yıldız falı tv'da yayınlandı.

DEMİR BARLAS

Göz Falı Uzmanı:  Su , Kum, Zen,Ateş ve Göz falları uzmanlık alanları. Suyun gerçekliği, Ateşin harareti, Kumun gizemi ona hep yol gösterir. 

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile Falınızın İlk 10dksı Yalnızca 4 TL! >>>

PSİŞİK MURATHAN

Medyum:  30 yıllık tecrübesiyle profesyönel olmakla beraber spirütüel görüşü ve ön görü yeteneği ile açılım yapıyor ve yorumluyor. Tarot falı, Dert ortağı, Yıldızname, Rüya yorumu, Katina Aşk falı, İskambil falı, Astrolojik Analiz, El fallarında oldukça iyi.

HÜMEYRA ÖZDEMİR

Medyum: Uzun yıllardır astroloji ve yıldızname ile uğraşmakta. 5 yıldır fal bakmakta olup yıldız ve hislerine çok güvenir.

MEDYUM EFSUN

Medyum:  20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak bu işi yapmaktadır.

YASEMİN ŞİMŞEK

Fal Uzmanı:13 yıldır deneyimli. İlk zamanlar sadece su falı baksa da bu konuya olan merakı sayesinde tarot, kahve, çay falları bakmayı ve rüya yorumlamayı öğrenmiş, istenilirse kişi için 1 gecelik istihare uykusuna yatabiliyor.

 Bunları da Seveceksiniz

 Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!

Remil İlmi( Kitap Falı) Nasıl Bakılır?

Nasıl hamile kalabilirim? Hamile kalma şansını ne arttırıp, ne azaltır?

Uzmanımız Sezgi : Biz Falcılar Aslında Kimiz ?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.