Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım

tarihinde Perse Tobur tarafından güncellendi

İşte özelliklerine ve profesyonel arka planlarına göre Astrocenter uzmanları !

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım

Astrocenter olarak en iyi uzmanlarla çalışıyor, onları titizlikle seçiyoruz. Bir aile ortamı yaratmak bizim için çok önemli. Şimdi tek tek Astrocenter ailemizde uzmanlık yapan yorumcularımızı tanımaya başlayalım…


Gelecekte sizi nelerin beklediğini merak mı ediyorsunuz? Uzman falcılarımıza danışınDenis Era

Profesyonel fal uzmanı:  Ateş falı, Tarot falı, Su falı, Zen falı, Kum falı, Peri Tarotları gibi fallara bakar. Enerjisine sonsuz güvenir.

Nuran Kafkaslı

Medyum: 28 Yıldır Tarot falı bakıyor. Uzun yıllar kronik olmayan her türlü hastalık tedavileri ve eğitimlere deneyimli ve reiki çocuk eğitimlerinde profesyonel.

Sezgi Akbulut

Deneyimli Fal Uzmanı: Son 4 yıldır  ünlü spritüel yaşam koçlarından aldığı seanslarla  kendini geliştirmiş. Yaşadığınız ilişkide karşınızdaki kişi ne düşünüyor ne hissediyor? neden gitti? ne yapmalısınız? O ne yapacak? gibi birçok soruya cevap bulacağını bir uzman. Bütün bunlarla birlikte ikili ilişkiler konusunda ünlü ilişki koçlarından eğitim almış. Bu anlamda ilişki taktikleri ve stratejileri üzerine doğru yönlendirmeler yapıyor.

Uzay Kutlu

Profesyonel Fal Uzmanı: 15 yıldır fal uzmanlığı yapıyor. Uzun yıllardır şamanizmle ilgili, enerji dönüşümlerine inanıyor, Türkiyenin ve istanbulun en önemli üç kafesinde, medyumluk ve fal yorumculuğu yapmış, çok uzun dönem ünlülere de fal bakmıştır. Tarot, su, kum, iskambil,katina, mum fallarını yorumluyor.

Şeyma Tan

Profesyonel Medyum: 13 yıllık deneyimiyle net cevaplar vermekte üstüne yok. Katina Aşk falı uzmanlık alanı. Aynı zamanda kişisel aura ve duru görü bakımı da yapmakta.

Banu Doğru

Tarot ve katina aşk falı yorumcusu: Öner Döşer hocadan Astroloji ve Su Karakuş'tan sertifikalı Tarot eğitimi almış. Hislerine çok güvenen bir yorumcumuz. 

Lara Nazarova

Profesyonel Medyum: 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tarot (Katina, Osho zen, Klasik ..), kahve falı ve mum falı bakıyor. Yıl ve ay burcunuza göre kendiniz veya istediğiniz herhangi bir kişi için aşk, iş, para, sağlık vb. konularda fal baktırabilirsiniz. Kafanıza takılan sizi huzursuz eden merak ettiğiniz tüm konular için sizlere yol göstermeye hazır.

Simon Tor

Profesyonel Fal Uzmanı: Uzun süredir profesyonel medyum. Özellikle su falı bakımın da oldukça iddialı.

Batuhan Gülerce

Bir Numaralı Tarotçu: Tarot falı eğitimini Antalya'da rahmetli olan bir medyumdan almış. Yaşam koçluğu yapıyor.

Hülya Akın

Profesyonel Medyum: 15 yıldır profesyonel olarak fal bakıyor, 3 yıldır da bunun yanında kuantum yaşam koçluğu bilinç altı temizliği ve ilişki koçluğu yapıyor. Baktığı fallar: Kahve falı, tarot falı, katına aşk falı, bakla falı, yıldızname, remil kitap falı...

Sibel Kara

Profesyonel fal uzmanı:  Astrolojı bilim dalı ile ugraşıyor doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini aşk sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyor ve yorumluyor. Hisleri çok kuvvetli. Kahve falı tarot kartları yıldızname ve su falı bakıyor.

Selin Açıkgöz

Tarot Falı Uzmanı: Duyu görüyle her şeyi görebiliyor. Yalnız sorunuzun konusu ve kişiler arasında bakim için, kişilerin ismi ve yaşı onun için yeterli! Kullandığı araçlar: Tarot, Lenormand (çingene kartları), çeşitli kehanet kartları (Tanrıçalar, Yunuslar, Melekler, Ağaçlar ve Aşk kartları)

Leyla Melek

Tarolog ve fal uzmanı: Lenormand Tarot falı: Aşk Tarot falı, aşkın aynası, ilişkiler Tarot falı, Karma Tarot falı. Raider Waite Tarot: Tarot seansları, mesaj kartlarında uzman.

Görkem Deren

Uzman Medyum: Her zaman araştıran, kendine yeni bir şeyler kazandırmak için uğraşan biridir. 10 yıldır tarot, kahve, yıldızname, kum, iskambil gibi birçok fal bakmışır.

Turna Göktürk

Profesyonel Tarot Yorumcusu: 9 yıldır Tarot ve Kahve falı konusunda profosyonel çalışmaları var. Tarot ve Katina Desteleri hakkında olgun bilgi sahibidir.

Sezen Güneş

Uzman Medyum:  21 yıldır bu işin içerisinde.  Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığı fallar arasındadır.

Zeynep Korkmaz

Tarot, Katina, Kahve Falı Uzmanı: Yaklaşık 13 yıldır profesyonel olarak fal bakmaktadır ve 6 hissi çok kuvvetlidir. Katina, tarot ve kahve falı bakmakta.

Ares Ros

Profesyonel Fal Uzmanı: 4 yıldır profesyonel olarak fal bakıyor. Baktığı fal türleri Tarot, Kahve, Su, Yıldızname, Ayna falları gibi fallardır.

Hüseyin Akdağ

Astrolojik Danışman: İhtiyaca göre doğum haritanızı inceleyebiliyor, numerolojik haritanıza bakabiliyor, keşfetme sürecinize yardımcı olabiliyor ve Tarot kartlarından destek alabiliyorsunuz. Verdiği hizmetler: Tarot Açma ,Numerolojiden yararlanma ,Astroloji Uzmanlığı: Doğum haritası analizi, burç yorumları, ilişki analizi, yükselen bilgileri sunma, Yaşam Koçluğu, EFT terapileri, Reiki terapileri.

Talha İlhan

Profesyonel medyum : 22 yıllık deneyimiyle sizlerin her türlü derdine deva bir uzman. Kahve falında çok iyi. Aynı zamanda parapsikoloji, medyumluk, yaşam koçluğu da hizmetleri arasında.

Nazan Çetinoğlu

Uzman Medyum : 6 yıldır profesyonel olarak bu işi yapan Nazan Hanım, su falı ve tarotta kendine rakip tanımıyor. Durugörüsünü insanlara yol gösterme konusunda kullanmaktan çok mutlu.

Kadir Baran

Durugörülü Şaman Medyum: 10 yıllık deneyimi olan Kadir Bey, su, ateş ve tarot fallarında çok iddialı. Kişilik analizleri de yaparak içinde bulunduğunuz durumu bir anda çözüverecek çok etkili bir uzman.

Benan Adalı

Profesyonel Medyum: 10 yıldır profesyonel kahve ve tarot falı bakıyor ve rüya yorumluyor. İlişki danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Medyum Efsun

Medyum:  20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak bu işi yapmaktadır.

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Perse Tobur

Balık, yükselen Yengeç. Çevremizdeki dünyayı anlamakta zorlandığımız şeylerin her zaman farkındaydım. İlgi alanlarım? Reiki, meditasyon...

GELECEK YORUMLAMA- 📞 +90 850 377 7651

Tüm dünya çalkantılı bir dönemden geçiyor, gelecekle ilgili hiç olmadığı kadar kaygılıyız. Tüm sorularınıza ışık tutması için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek ister misiniz?

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Tüm uzmanlarımızı keşfedin

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

🔮Fal sevenlere özel içerikler

En İyi Telefonla Fal Sitesi Hangisi?

Her geçen gün, telefonla fal bakma hizmeti sunan sitelerin sayısı artıyor. Peki en iyisini seçmek için nelere dikkat etmeli? Astrocenter sizin için araştırdı...

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su falı, yüzyıllardır geleceği öğrenmek için kullanılan kadım bir yöntemdir. Tıpkı ayna yüzeyleri gibi parlak ve transparan olan su, durugörüyü kolaylıkla harekete geçirebilir. Siz de bu yöntemi kendi yaşamınızda denemek istiyorsanız bu püf noktalarına dikkat edin!

Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

Kökeni Antik Çağlara uzanan bu fal suya bakarak geleceği okumaya dayanır. Prensipi oldukça basittir: Suyun için birkaç damla yağ damlatılır ve dalgalanmalar gözlemlenir. Yorumlar suyun aldığı formlara göre yapılır. İyi alametleri kötüleriyle karıştırmamanız için Su falına dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Fal baktırmanın ne gibi faydaları var?

Fal baktırmak kimileri için bir eğlence, kimileri içinse bir ihtiyaç. Sıkça dile getirilen önyargıların aksine fal baktırmak bir bağımlılık haline gelmediği sürece bizlere sayısız fayda sağlar. Peki fal baktırmanın yararları nedir?

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

🃏 Tarot hakkında her şey!

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

Tarot Falında Yıldız, Savaş Arabası ve Ay Kartlarının Anlamları

Tarot destesindeki her kart açılıma ve konumuna göre farklı anlamlara sahiptir. Ayrıca kişinin mevcut psikolojik ve bireysel durumuna göre de yorumlar değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda Yıldız, Savaş Arabası ve Ay kartlarının ayrıntılı yorumlarını sunuyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

🧿 Enerji ritüelleri

Ünlü Kahin Nostradamus’un 2024 İçin Kehanetleri

Nostradamus bundan yüzyıllar evvel yaptığı tahminlerin güvenilirliğiyle tanınır. Onun dörtlüklerinin kehanet niteliğine sahip olduğu ve dünyadaki büyük değişimlere işaret ettiği söylenir. Peki Nostradamus 2023 için neler öngörmüştü? Şimdilik tek söyleyebileceğimiz tahminlerinin hayli endişe verici olduğu...

Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

Telepati gün içinde fark etmeden yaptığımız bir yöntem. Bunu geliştirerek sevdiğiniz kişiye kendinizi arattırabilirsiniz.

Geleneksel Dilek Ağaçları : Tarihçesi ve Anlamı

Dilek ağacı geleneği bizim kültürümüze Şamanizm’den miras kalmıştır. İlginçtir ki, bu gelenek sadece bizde değil, hemen hemen her toplumda karşımıza çıkar. Peki insanlar neden dilek ağaçlarına ihtiyaç duyar?

Mumların ve Alevlerinin Anlamları

Büyük spiritüel güçlere sahip olan mumlar, tarih boyunca ritüellerde ve büyülerde insanlar için önemli nesneler olmuştur. Bir mumu seçerken rengine önem verilmesi gerektiği gibi yanma biçimleri de göz ardı edilemeyecek anlamlar taşır. Mumlar sizlere çok önemli mesajlar iletebilirler. Alevlerde saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

🌠 Gördüğün rüyalar ne anlama geliyor?

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Rüyalarınız size neler anlatiyor ?

Rüyalar bizim için önemlidir; çünkü bilinçaltımızın harmanladığı olaylar çevremizde bizi etkileyen kişilerle birleşip bize bir hikâye sunarlar. Peki rüyamızda gördüklerimiz bizlere neler anlatmak istiyor?

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!