Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot kartları ve anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü veen çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot, toplam 78 karttan oluşur ve bu kartlardan her biri, taşıdığı sembole göre, değişilik kişilikleri ve durumları temsil eder. Tarot destesini oluşturan kartlar, kartları çeken kişi için farklı anlamlar taşır. Bir kart, taşıdığı sembolün yanı sıra konumuna ve kendisini çevreleyen diğer kartlarla olan ilişkisine göre de yorumlanır. Bu yüzden tarot falı baktırırken bizlere en doğru yorumu yapacak, iyi bir tarot uzmanı seçmek çok önemlidir.Tarot kartlarının anlamları kişiden kişiye değişse de, kartların neleri sembolize ettiğini bilmek doğru bir bakım için önemlidir. Bu yüzden bu dosyamızda size tarot kartlarının anlamlarını açıklıyoruz. 


Böylelikle kendi tarot açılımınızı yapacağınız gibi, Türkiye'nin en iyi tarot falcılarına da danışabilirsiniz. Karar size kalmış! 

Bizimle iletişime geçin.