Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

Doğum haritası analizi nasıl yapılır? Doğum haritası analizi, siz doğduğunuz anda gezegenlerin hangi konumda olduklarını ortaya koyar. Astrolojide gezegenlerin kişiliğimiz ve yaşayacaklarımız üzerindeki etkisi çok büyüktür. Daha detaylı bilgi için en iyi astrologlarımızdan birine doğum haritası analizinizi yaptırabilirsiniz. 


Örneğin Mars'ın üzerimizdeki etkisi çok büyüktür ve gökyüzünde diğer gezegenlere olan konumu insanları sevme biçimimizi etkiler.  Siz de kuvvetli ve zayıf yönlerinizi keşfedip, kendinizle bir uyum içinde olmak istemez misiniz? Hayatınızla ilgili her şey doğum haritanızda yazılı. Ancak her şeyden önce, burcunuzun özelliklerine göz atmayı unutmayın. Ayrıca, günlük burç yorumlarınız ve 2021 burç yorumlarınız sayesinde burcunuzu nelerin beklediğini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. 

Bizimle iletişime geçin.