Etkili Su Falı

tarihinde

Su falı fazla bilinmeyen bir fal türüdür. Deneyimli ve hisleri kuvvetli falcılara baktırılması gerekir. Yoğun bir konsantrasyon ve iç görü gerektiren bu fal, diğer fal türlerine göre daha zor ancak daha etkilidir.

Suyun hafızası olduğu ve birçok enerji barındırdığı bilinen bir gerçek. Bu yüzden su, ezelden beri bir kahanet aracı olarak kullanılıyor ve falların asıl malzemesi haline geliyor. Su falı zordur, öyle her "falcıyım" diyen bakamaz. Su falı bakmak için güçlü bir maneviyat bilgisine ve konsantrasyon yeteneğine sahip olmak gerekir. Yoğun bir faldır, bu yüzden diğer fal türlerine göre daha zorlu ancak daha etkilidir. 


Su falı bakan uzman duru görü ve hissiyat yönünden güçlü olmalıdır. Ayrıca yaptığı işi önemsemeli, bu işe yeterince vakit ve dikkat ayırmalıdır. Bu fal temelde basit gibi gözükür, zira yalnızca bir tas su yardımıyla bakılır. Ancak fal baktıranın kişinin niyeti ve falcının manevi yetenekleri falın doğru bir şekilde bakılmasında büyük önem taşır. Su falı, suyun üzerinde beliren silüetleri, suratları ve olayları görebilme ve yorumlamaya dayanır.

Astrocenter, size su falı alanında uzman falcılar sunuyor. Eğer siz de suyun enerjisine ve manevi gücüne inanıyorsanız, su falı tam size göre demektir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin