Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Etkili Su Falı

Su falı fazla bilinmeyen bir fal türüdür. Deneyimli ve hisleri kuvvetli falcılara baktırılması gerekir. Yoğun bir konsantrasyon ve iç görü gerektiren bu fal, diğer fal türlerine göre daha zor ancak daha etkilidir.

Suyun hafızası olduğu ve birçok enerji barındırdığı bilinen bir gerçek. Bu yüzden su, ezelden beri bir kahanet aracı olarak kullanılıyor ve falların asıl malzemesi haline geliyor. Su falı zordur, öyle her "falcıyım" diyen bakamaz. Su falı bakmak için güçlü bir maneviyat bilgisine ve konsantrasyon yeteneğine sahip olmak gerekir. Yoğun bir faldır, bu yüzden diğer fal türlerine göre daha zorlu ancak daha etkilidir. 


Su falı bakan uzman duru görü ve hissiyat yönünden güçlü olmalıdır. Ayrıca yaptığı işi önemsemeli, bu işe yeterince vakit ve dikkat ayırmalıdır. Bu fal temelde basit gibi gözükür, zira yalnızca bir tas su yardımıyla bakılır. Ancak fal baktıranın kişinin niyeti ve falcının manevi yetenekleri falın doğru bir şekilde bakılmasında büyük önem taşır. Su falı, suyun üzerinde beliren silüetleri, suratları ve olayları görebilme ve yorumlamaya dayanır.

Astrocenter, size su falı alanında uzman falcılar sunuyor. Eğer siz de suyun enerjisine ve manevi gücüne inanıyorsanız, su falı tam size göre demektir. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.