Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Deniz Kabuğu Falı Nasıl Bakılır?

Deniz kabukları kullanılarak bakılan fallar, birçok farklı medeniyette karşımıza çıkan kadim bir pratiktir. Sihir ve falcılık arasında konumlanan bu ritüelde fırlatılmak üzere birden fazla deniz kabuğuna ihtiyaç duyulur. Geleneksel olarak, medyum bir tür trans hâline girdiği ve kabukların ona gelecekle ilgili görüntüler sunduğuna inanılır. Bu şaşırtıcı fal yöntemini daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Geleceğiniz deniz kabuklarında!

Geleceği yorumlamak için deniz kabuklarının kullanılması yaygın bir pratiktir. Bu ritüel için birçok yöntem söz konusudur ama en yaygını düz bir zemin üzerinde kabukları atmaya (kabukların sayısı falcının alışkanlıklarına göre değişir) ve oluşan şekilleri yorumlamaya dayanır. Her detay önemlidir: Deniz kabuklarının düşüş biçimi, formları, biçimleri, yüzeylerinin görünüp görünmemesi vs. Tüm bu detayların yorumlanması sonucunda danışana olumlu ya da olumsuz bir bilgi vermek değil ona yol göstermek amaçlanır. Kimileri tarot açılımlarını kullanırken kimileri de deniz kabuğu falını kullanır. Afrika ülkeleri ya da Brezilya'da şifacıların da sık sık başvurduğu bir pratiktir. Bedenimizde enerjinin tıkandığı bölgeleri açmak için de faydalanılır. 

Deniz kabukları nasıl kullanılır?

Eğer bu pratiği denemek istiyorsanız, nasıl tarot kartlarını kendiniz çekebiliyorsak, deniz kabukları falınıza da bizzat bakabilirsiniz.


Bir yüzü kırık dört adet deniz kabuğu alın ve onları enerjinizle yükleyin. Ellerinizi sıkın ve zihninizde bu deniz kabuklarını geleceği okumaya yönlendirdiğinizi net bir şekilde ifade edin. Böylelikle onlara enerjinizi ve manyetik gücünüzü bahşetmiş olacaksınız. 


Evet ya da hayır şeklinde cevap verebileceğiniz bir soru düşünün. Bu soruyu yüksek sesle net bir şekilde dile getirin ve deniz kabuklarını düz bir zemin üzerine atın. Düşünmeksizin sonuçları gözlemleyin. Sadece sezgilerinizi ve ilk izlenimlerinizi dikkate alın: Sonrasında şunlara bakın:


  • Hiçbir kırık taraf gözükmüyorsa: Net bir cevap vermek mümkün değil. Biraz geri adım atıp alternatif bir yol düşünün.
  • Bir kırık taraf görünüyorsa: Cevap hayır. Dileğiniz gerçekleşmeyecek.
  • İki kırık taraf görünüyorsa: Cevap evet. Harika bir kombinasyonla karşı karşıyasınız. Önünüze bir fırsat çıkacak ve istediğinizi elde edeceksiniz. 
  • Üç kırık taraf görünüyorsa: Cevap evet ama işiniz pek kolay olmayacak. Kararlı olmaya gayret edin. İsteğiniz gerçekleşecek ama bunun için çaba sarf etmeniz gerekecek.
  • Dört kırık taraf görünüyorsaSorunuzun kökeninde sizi engelleyen bir inancınız ya da korkunuz var. İstediğinizi elde etmek için değişmek ise sadece sizin elinizde. 

Sonrasında tahminlerinizin doğru olup olmadığını öğrenmek için bir falcıya danışabilirsiniz. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.