Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot Falı Kart "Azize - Baş Rahibe"

Tarot falı kart dizgisinin kuşkusuz en duygulu ve manevi kartı Azize kartıdır. Bu özel kartı anlamak için yazımız huzurunuzda.

Azize KartıTarot Falı Kart "Azize - Baş Rahibe"

Tarot falı kart dizgisinin kuşkusuz en duygulu ve manevi kartı Azize kartıdır. Bu kartın ismini aslında Başrahibe olarak da tanımlayabiliriz. Barındırdığı maneviyatın yanında genelde seksüel bir ima da içerir. Azize’nin el değmemişliği bu duruma atıfta bulunur. Azize gökteki aya, kadınlığa ve ilham perisine bağlanmıştır.

Azize kartı yorumu

Genel olarak tarot falı Azize kartı anlamı, kendinizi her açıdan sorgulamanız gerektiğidir. O güne dek edindiğiniz bilgi ve deneyimleri gözden geçirmeniz, eskiyenleri bir kenara bırakarak yenilere yer açmanızı öğütler. Ayrıca hayallerinize de sıkı sıkıya bağlanmanızı. Bir erkeğin falında çıktığında çoğunlukla, çok arzulanan ancak ulaşılamayan bir karşı cinsi simgeler. Bazı özel alanlardaki anlamlarına bakacak olursak, iş hayatında yeni sürprizlerin habercisidir Azize kartı.

Yeni bir iş, yeni bir ortam veya aynı ortamdaki değişikliklere işaret eder. Aynı zamanda iş hayatınızda stresin azalacağını ve zorlandığınız her konuda sizi rahatlatacak çözümlere ulaşacağınızı bildirir. Aşk konusunda tarot falı Azize kartını inceleyecek olursak, bu konuda en gizemli kartlardan biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Telefondan tarot tek kart falı baktırın!
HEMEN ARA

 Azize kartı

Aşk anlamında bakılan bir falda görüldüğünde, büyülü ve mistik bir aşkın habercisidir. Karşınıza çıkan kişiye olan aşkınızın sizi çok zorlayacağını ancak ona kavuşmanız durumunda havalarda uçacağınızı söyler. Para konusunda bakılan fallarda ise, alacağınız risklerden korkmadan cesur olmanız gerektiğini önerir. Azize kartı para konusunda genelde bonkör bir karttır. Sağlık alanında merak edilen sorularda ise Azize kartı, kişinin kendinde hissettiği bazı sağlık problemlerinin, aslında o kişinin aklında fazla büyütüldüğünü, psikolojik olarak kendini iyi hissetmenin önemini vurgular.

Telefondan Tarot Kartı Baktırın

Tarot falı Azize kartının ters çıkması durumunda ise, kartın manevi dünyası ve yukarıda bahsedilen alanlardaki öğretilerinde köklü bir değişim olmaz. Ancak, tüm olumlu anlamlarına kavuşmak için kişinin biraz özüne dönerek kendini mutlak suretle sorgulamasını, hatta gerekirse meditasyon yapmasını ve ruhani açıdan kendini temizlemesi gerektiğini savunur.

Tarot falı Azize kartı gerçekten önemli tarot kartlarından biridir. Siyah ve beyaz iki sütunun arasında oturan masum kadının bakışlarının altında, spritüal yaşamın gerçek yaşamınıza etkilerini yüzünüze vurmayı hedefleyen bir tavır yatmaktadır.

Bunları da Seveceksiniz

Aşıklar Kartı Anlamı 

Ermiş Tarot Kartı

Tarot Kartı Anlamları 

Kahve Falı Okumak

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.