Gerçek Tarot Öyküsü: Elvan, Özgür ve Selda (III)

tarihinde

Önceki haftalarda <strong>Elvan</strong> ve <strong>Selda</strong>’yı dinledik. Şimdi <strong>Özgür</strong> anlatıyor! Bakalım bu hikayenin sonu nereye varacak? <strong>Medyum Helin</strong> sizler için yazdı!

 

(lll) ÖZGÜR'ÜN HİKÂYESİ

 

Önceki haftalarda Elvan ve Selda’yı dinledik. Şimdi Özgür anlatıyor:

 

<<< Medyum Helin Geleceğinizi Anlatsın >>>

 

Yaşamla bağlarım koptu. Selda’sız ne yapacağımı bilmiyorum. Onun acı çektiğini görmek beni öldürüyor. Bu iş nasıl geldi buralara? Elvan son zamanlarda bana karşı çok ilgisizdi. Uzun zamandır birlikteyiz, üniversite döneminde başladı ilişkimiz. Sanırım birbirimize alışmıştık. Evlendik.  Saygı ve şefkat üzerine kurulu bir evlilikti bizimkisi. Dünya güzeli bir kızımız oldu. Hayat rutin gidiyordu. Ta ki Selda karşıma çıkana kadar...

Her şey masum bir sohbetle başladı. Ardından, gece Elvan bana sarıldığında gözlerimin önüne gelen Selda’nın ışıl ışıl parlayan gözleri oldu. Yaramaz çocuklar gibiydi. Ertesi gün günaydın diyen sesi cıvıl cıvıldı.

 

<<< Uzman Medyum Helin Tarot Kartlarını Sizin İçin Açıyor >>>

 

amour

 

Kendimi Selda’dan uzak tutmalıydım. “Evliyim ben” dedim. “Peki” dedi. Durgunca... Aramadı beni tekrar. Sonra tesadüf, karşılaştık bir gün. Tesadüf müydü acaba? Yoksa onun iş çıkışında o caddeden bilerek mi geçtim? Sanki bir ışık seliydi o; ve ben kendimi onu görmekten alamıyordum. İlişkimiz böyle başladı Helin abla. Selda bana korkak, güçsüz ve adisin dedi. Elvan gözlerime baktı. Kendini aradı. Ben yoktum... Elvan yoktu... Selda... Selda...

Aradan altı ay geçti, sana geldim Helin abla . Ben mutsuzum. Selda dese ki “Kolunu kes bana ver”, keser veririm. Ya yüreğimi al yerinden ya da bana Selda’mı  ver! Bir şey de bana, ne olur!

 

<<< Medyum Helin'le Tarotun Gizemli Dünyasına Doğru Yola Çıkın >>>

 

“Bak Özgür” dedim... Aşk iki kişilik... Üçüncüsü olmaz. Başka birine aşık olmak, evliliği bitirir. Boşanmak için sebeptir. Elvan’ı kandıramazsın. Onu bu oyuna dahil edemezsin. Selda sana döner ya da dönmez, artık boşanmalısın. Elvan’a sahtekarlık yapmamak adına dürüstce konuş. Elvan da yaşantısını bu sevgisizlik hissiyle geçirmesin. Hiç kimse yalnız olmaz. O da bir yerlerde aşkı bulacaktır. “Peki” dedi Özgür...

Selda ve Özgür’ün masal gibi bir düğünü oldu. Elvan iki sene sonra evlendi. Kızlaŕı, babası ve Selda ile yaşıyor.

Başka bir tarot öyküsünde görüşmek üzere.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!