Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

tarihinde Perse Tobur tarafından güncellendi

Kökeni Antik Çağlara uzanan bu fal suya bakarak geleceği okumaya dayanır. Prensipi oldukça basittir: Suyun için birkaç damla yağ damlatılır ve dalgalanmalar gözlemlenir. Yorumlar suyun aldığı formlara göre yapılır. İyi alametleri kötüleriyle karıştırmamanız için Su falına dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

Gelecek çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Su sayesinde geleceğinize dair detaylar öğrenebileceğinizi ve sizi bekleyen olaylara dair bilgi sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz. Su falı hâlâ fazla yaygınlaşmamış bir pratik olsa da varlığı eski zamanlara dayanan bir tekniğe sahiptir. Bu gizemli falın tarihini, yöntemlerini ve alametlerini keşfetmeye hazır olun! 

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Su falı M.Ö 3000 yılına dek uzanan bir tarihçeye sahip!

Tarihin karanlık zamanlarından beri birçok uygarlık suya övgüler yağdırmıştır. Su, çok sayıda dini ve ruhani ritüelin bir parçasıdır. Su elementi saflığı simgeler. Su falı ise M.Ö 3000 yılında Pers İmparatorluğu'nda ortaya çıkmıştır. O dönemde, her bir tapınak rahiplerin geleceği yorumladığı havuzlara sahipti. Bunun için de suya dökülen yağ damlalarının aldıkları biçimleri inceliyorlardı. 

Su falı Batı'ya M.Ö. 750 yıllarında Roma hükümdarı Numa Pompilus tarafından yayılır. Fal, dönemin tüm aydın kimselerinin ilgisini çeker. Büyük filozof Pisagor bile su falına başvurmuştur. Galyalılar da suyun kutsal bir kaynak olduğuna ve Tanrıların göllerde yaşadığına inanmıştır. İngiltere'de ve İrlanda'da Keltlerin kullandığı çeşmelerin kalıntılarını bulmak da mümkündür. İnsanlar bu çeşmelerin etrafında geleceklerini sorgulamaktaydı. 11. yüzyılda, Araplar da su falıyla ilgilenmiştir. Günümüzde bu mistik fal çeşitli falcılar ve topluluklar tarafından uygulanmaktadır. 

lac Tibet

Örnek verecek olursak Tibetliler bölgelerinde kutsal olduğunu düşündükleri bir göle akıl danışmaya devam ediyor. Özellikle bir  sonraki Dalai Lama'nın belirleneceği zaman bu gölü ziyaret ediyorlar. 

Reading

Yeni Üyelere Özel Hoşgeldin Kampanyası 🔮

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika hediye!

10 DK Ücretsiz Fal ve Astrolojik Danışmanlık!

Astrocenter'da fal ve astrolojik danışmanlık hizmeti alan kullanıcıların %98'i memnun!

Hemen Keşfet! ✨

Su falı nasıl bakılır?

Astral seyahatin aksine su falına tek başına, oldukça basit ve zararsız bir şekilde bakmak mümkündür. Tek yapmanız gereken bir su kaynağı bulmanız ve odaklanmanız. Su falı çok çeşitli yöntemlere sahiptir. Size en uygun olanını seçmekte özgürsünüz!

1. Çeşme

Çeşmeye merak ettiğiniz soruyu yöneltmeden önce biraz un serpmek tavsiye edilir. Böylece ortaya çıkan biçimler daha görünür olurlar. 

2.  Göl veya nehir

Önemli olan suyun durgun olması. Yanınızda sorularınıza cevap almanız için atmanız gereken üç taş bulundurun.

3.  Evde

Bu mistik pratiği evinizde de deneyebilirsiniz. Bunun için büyük beyaz bir leğene ihtiyacınız olacak (Saflığı anımsatması adına). Sonrasında leğeni kaynak suyuyla doldurmanız gerek.

Su falı bakmak için 4 etkili yöntem

Sorularınıza cevap almak için farklı yöntemler mevcuttur:

1. Yağ en bilinen tekniktir. Suya bir damla yağ damlatıp oluşan biçimlere bakmak yeterlidir.

2. Daha da kolay bir yöntem arıyorsanız, bir yüzük kullanın. Onu bir ipe asın ve suya batırın. Eğer hareket ederse cevap "evet" etmiyorsa "hayır"dır.

3.  Ayrıca suyu basitçe bir kaba da boşaltabilirsiniz. Bu durumda suyun kabın zeminine değdiği anda oluşan formlara bakmanız gerekir. Hızlı olun çünkü bu yalnız 1 - 2 saniye sürer! 

4.  Dördüncü ve en son yöntem ise en basit olanıdır. Bir soru sorduktan sonra suya bir taş ya da bir obje atmaya dayanır. Cevabın ne zaman geleceğini öğrenmek için suda oluşan çemberleri saymak gerekir. Her çember bir haftayı temsil eder. 

ricochet pierre

Su falının taşla yapılan bir çeşidi daha vardır. Bu yöntem basit sorulara "evet" ya da "hayır" cevapları almanızı sağlar. Taşı suya attığınız anda oluşan dalgalanmaları saymanız yeterlidir. Eğer dalgalar çift sayıdaysa cevap "evet", tek sayıysa "hayır"dır. 

Su Falında Su Dalgalarının Yorumlanması 

Su falına bakanlar için durum açıktır. Bu disiplin zihin berraklığı ve gözlem yeteneği gerektirir. Su çok hızlı hareket eder. Biçimleri iyi ayırt etmek için gözleri dört açmak gerekir. 

Görüntü kafanızda netleştiyse, işte örnek alabileceğiniz bazı yorumlama biçimleri

Çark: Harekete işaret

► Bu biçim, kaderimizin peşinden gitmek adına özellikle coğrafi anlamda yer değiştireceğimize işaret eder. Ayrıca Kader Çarkı'na ve kaderimizi şansın ellerine bırakmaya da işaret edebilir. 

Düz bir çizgi: olumsuz bir cevap

► Sorduğunuz soru olumsuz bir şekilde sonuçlanacak. 

İnsan figürü : Dikkat!

► Bu şekil talihsiz bir karşılaşmaya karşısında dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Onu üzerinize çöken gölge gibi de düşünebilirsiniz.

Hayvan figürü: Dostluk

► Bu şeki genelde samimi bir arkadaşlığa ve iyi ilişkilere alamettir. Yanınızda birlikte güzel zamanlar geçireceğiniz birileri olacağı kesin. 

Fetüs figürü: Doğum veya Hamilelik

► Açık bir biçimde ya çocuğunuz olacak ya da yaşamınızda yeni bir durum söz konusu olacak. Profesyonel bir projeye başlamaktan romantik bir tanışıklığa kadar birçok ihtimalden bahsedilebilir. Ama genelde bu form, doğuma işaret eder. 

Sekiz sayısı: Para

► Sekiz sayısı şeklinde görünen şeyler parayı sembolize eder. Eğer kısa sürede kayboluyorsa elinize geçen para uzun ömürlü olmayacaktır. Eğer biçimsiz ve kolayca bozulan bir sekizse bu, kazancınız fazla olmayacak. Hatta bir para kaybı bile söz konusu olabilir. 

Kanat ya da bir kuş: Seyahat

► Bu sembol gelecekte gerçekleşecek bir seyahatin habercisidir. Bu, oldukça uzaklara gideceğiniz ve hatta taşınma ihtimalinizin bile olduğuna işaret eder. Suda bu formu görmek pek kolay değildir. Eğer gördüyseniz bu tahmin emin olun ki gerçek olacak! 


Diğer genel yorumlar 

  • Eğer çok sayıda dalgalanma varsa: Kötüye alamet.
  • Eğer az sayıda dalgalanma varsa: Hayra alamet
  • Eğer suda bazı hareketlenmeler olursa: Çok kötü bir duruma işaret.
  • Eğer suda hiç hareket olmazsa: Harika bir gelişmeye işaret. 
  • Eğer büyük baloncuklar ortaya çıkıyorsa: Fiziksel güce işaret
  • Eğer baloncuklar küçük ve çok sayıdaysa, Sağlıklı yaşama işaret.

Su falını öğrendiğinize göre artık kendi evinizde de deneyebilirsiniz. Eğer fal bakmak ilginizi çekiyorsa bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Fal veya astrolojik danışmanlık almak için ne yapmalıyım?

Danışmanınızı seçin

1) 💻 Hesap Oluşturun

Hesap Oluştur

2) 🔍 Uzman Seçin

Danışmanınızla Bağlantı Kurun

3) 💬 Seansa başlayın

Aklınızdaki tüm sorulara yanıt arayın!

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Perse Tobur

Balık, yükselen Yengeç. Çevremizdeki dünyayı anlamakta zorlandığımız şeylerin her zaman farkındaydım. İlgi alanlarım? Reiki, meditasyon...

Bende olmuyo yani inmiyo peki neden olmuyo sence yorumlara yazın bunu

İsimsiz 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

🔮Fal sevenlere özel içerikler

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su falı, yüzyıllardır geleceği öğrenmek için kullanılan kadım bir yöntemdir. Tıpkı ayna yüzeyleri gibi parlak ve transparan olan su, durugörüyü kolaylıkla harekete geçirebilir. Siz de bu yöntemi kendi yaşamınızda denemek istiyorsanız bu püf noktalarına dikkat edin!

E-Mail Yoluyla Fal Nasıl Baktırılır?

Yazılı soruyla fal, son zamanlarda oldukça tercih edilir hale geldi. Siz de kendinizi yazılı olarak daha iyi ifade ediyorsanız yazılı soruyla fal tam size göre demektir.

Fal baktırmanın ne gibi faydaları var?

Fal baktırmak kimileri için bir eğlence, kimileri içinse bir ihtiyaç. Sıkça dile getirilen önyargıların aksine fal baktırmak bir bağımlılık haline gelmediği sürece bizlere sayısız fayda sağlar. Peki fal baktırmanın yararları nedir?

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

🃏 Tarot hakkında her şey!

Tarot 2024 : Burçlara göre Yıllık Tarot Açılımı | Astrolog Marta Denise

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Denise, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Falında Yıldız, Savaş Arabası ve Ay Kartlarının Anlamları

Tarot destesindeki her kart açılıma ve konumuna göre farklı anlamlara sahiptir. Ayrıca kişinin mevcut psikolojik ve bireysel durumuna göre de yorumlar değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda Yıldız, Savaş Arabası ve Ay kartlarının ayrıntılı yorumlarını sunuyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

🧿 Enerji ritüelleri

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

İkiz Alevinizi Bulduğunuza Dair 6 İşaret

Ruh ikizlerini duymuş muydunuz? İkiz alevler ise bunun daha da üstünde bir bağa işaret eder. Dünyaya gelmeden önce belirlenen bu ruhlar sayısız hayat yaşamış, değişmiş ve deneyim kazanmıştır. Doğru zaman geldiğinde ikiz alevler birbiriyle tanışır ve alışılmışın dışında bir aşk yaşarlar. Bu olağanüstü bağ zamanın sınırlarını aşacak güçtedir. Aşağıda listelediğimiz altı kanıt sayesinde siz de gördüğünüzde ruh alevinizi tanıyabilirsiniz!

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

Işık işçilerini şifacılar olarak nitelendirmek de mümkündür. İster insanların ruhunu, kalbini ya da bedenlerini iyileştirsenler, onlar için önemli olan tek şey çevrelerindeki insanlara iyilik yapmaktır. Eğer bir ışık işçisi olduğumuzun farkında değilsek içimizi harekete geçiren ateş sönebilir, iyileştirici ve onarıcı kapasitelerimizi yitirebiliriz. Bu yüzden de kendimizi iyi tanımak önemlidir. Peki sizce siz bir ışık işçisi misiniz?

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

🌠 Gördüğün rüyalar ne anlama geliyor?

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Kedi, gizemli hatta mistik bir hayvandır. Dünya üzerinde sayısız efsaneye konu olmuş kedileri rüyada görmek hiçbir zaman anlamsız değildir. Bu görünün arkasında çoğunlukla en gizli arzularımıza bağlı bir mesaj, bir sembol ya da bir anlam yatar.

Gelecekten Haber Veren Rüyalarımız Ne Anlama Geliyor?

Hiç sabah uyandığınız zaman rüyanızda olağanüstü bir şekilde gelecekten bir şeyler gördüğünüzü hissettiğiniz oldu mu? Bizim kültürümüzde rüyaların gelecekten haber verdiğine tarihten beri inanılmıştır. Hatta bu yüzden "malum oldu" derler. Mutlu ya da sarsılmış bir şekilde uyandığınızda, gördüklerinizin gerçek olup olmadığını sorguluyorsanız, rüyaların gelecekten haberler getirmesi ile ilgili harika bir içerik sizi bekliyor!

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!