Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

tarihinde

Kökeni Antik Çağlara uzanan bu fal suya bakarak geleceği okumaya dayanır. Prensipi oldukça basittir: Suyun için birkaç damla yağ damlatılır ve dalgalanmalar gözlemlenir. Yorumlar suyun aldığı formlara göre yapılır. İyi alametleri kötüleriyle karıştırmamanız için Su falına dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

Gelecek çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Su sayesinde geleceğinize dair detaylar öğrenebileceğinizi ve sizi bekleyen olaylara dair bilgi sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz. Su falı hâlâ fazla yaygınlaşmamış bir pratik olsa da varlığı eski zamanlara dayanan bir tekniğe sahiptir. Bu gizemli falın tarihini, yöntemlerini ve alametlerini keşfetmeye hazır olun! 


Bazı işaretler tam karşınızda duruyor... Ve bundan çok fazlasına da sahipsiniz! Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin


Su falının kökeni : M.Ö 3000 yılı

Tarihin karanlık zamanlarından beri birçok uygarlık suya övgüler yağdırmıştır. Su, çok sayıda dini ve ruhani ritüelin bir parçasıdır. Su elementi saflığı simgeler. Su falı ise M.Ö 3000 yılında Pers İmparatorluğu'nda ortaya çıkmıştır. O dönemde, her bir tapınak rahiplerin geleceği yorumladığı havuzlara sahipti. Bunun için de suya dökülen yağ damlalarının aldıkları biçimleri inceliyorlardı. 

grecs

Su falı Batı'ya M.Ö. 750 yıllarında Roma hükümdarı Numa Pompilus tarafından yayılır. Fal, dönemin tüm aydın kimselerinin ilgisini çeker. Büyük filozof Pisagor bile su falına başvurmuştur. 


Galyalılar da suyun kutsal bir kaynak olduğuna ve Tanrıların göllerde yaşadığına inanmıştır. İngiltere'de ve İrlanda'da Keltlerin kullandığı çeşmelerin kalıntılarını bulmak da mümkündür. İnsanlar bu çeşmelerin etrafında geleceklerini sorgulamaktaydı. 11. yüzyılda, Araplar da su falıyla ilgilenmiştir. Günümüzde bu mistik fal çeşitli falcılar ve topluluklar tarafından uygulanmaktadır. 

lac Tibet

Örnek verecek olursak Tibetliler bölgelerinde kutsal olduğunu düşündükleri bir göle akıl danışmaya devam ediyor. Özellikle bir  sonraki Dalai Lama'nın belirleneceği zaman bu gölü ziyaret ediyorlar. 


Su falı nerede yapılır?

Astral seyahatin aksine su falına tek başına, oldukça basit ve zararsız bir şekilde bakmak mümkündür. Tek yapmanız gereken bir su kaynağı pulmanız ve gözlerinizi dört açmanız yeterlidir. Su falı çok çeşitli yöntemlere sahiptir. Size en uygun olanını seçmekte özgürsünüz!

1. Çeşmede

Çeşmeye merak ettiğiniz soruyu yöneltmeden önce biraz un serpmek tavsiye edilir. Böylece ortaya çıkan biçimler daha görünür olurlar. 

2.  Bir gölde ya da nehirde

Önemli olan suyun durgun olması. Yanınızda sorularınıza cevap almanız için atmanız gereken üç taş bulundurun.

3.  Evde

Bu mistik pratiği evinizde de deneyebilirsiniz. Bunun için büyük beyaz bir leğene ihtiyacınız olacak (Saflığı anımsatması adına). Sonrasında leğeni kaynak suyuyla doldurmanız gerek.

4 etkili yöntem

Sorularınıza cevap almak için farklı yöntemler mevcuttur:

1. Yağ en bilinen tekniktir. Suya bir damla yağ damlatıp oluşan biçimlere bakmak yeterlidir.

2. Daha da kolay bir yöntem arıyorsanız, bir yüzük kullanın. Onu bir ipe asın ve suya batırın. Eğer hareket ederse cevap "evet" etmiyorsa "hayır"dır.

3.  Ayrıca suyu basitçe bir kaba da boşaltabilirsiniz. Bu durumda suyun kabın zeminine değdiği anda oluşan formlara bakmanız gerekir. Hızlı olun çünkü bu yalnız 1 - 2 saniye sürer! 

4.  Dördüncü ve en son yöntem ise en basit olanıdır. Bir soru sorduktan sonra suya bir taş ya da bir obje atmaya dayanır. Cevabın ne zaman geleceğini öğrenmek için suda oluşan çemberleri saymak gerekir. Her çember bir haftayı temsil eder. 

ricochet pierre

Su falının taşla yapılan bir çeşidi daha vardır. Bu yöntem basit sorulara "evet" ya da "hayır" cevapları almanızı sağlar. Taşı suya attığınız anda oluşan dalgalanmaları saymanız yeterlidir. Eğer dalgalar çift sayıdaysa cevap "evet", tek sayıysa "hayır"dır. 

Su Falı: Dalgaların Yorumlanması 

Su falına bakanlar için durum açıktır. Bu disiplin zihin berraklığı ve gözlem yeteneği gerektirir. Su çok hızlı hareket eder. Biçimleri iyi ayırt etmek için gözleri dört açmak gerekir. 

Görüntü kafanızda netleştiyse, işte örnek alabileceğiniz bazı yorumlama biçimleri

Çark: Harekete işaret

► Bu biçim, kaderimizin peşinden gitmek adına özellikle coğrafi anlamda yer değiştireceğimize işaret eder. Ayrıca Kader Çarkı'na ve kaderimizi şansın ellerine bırakmaya da işaret edebilir. 

Düz bir çizgi: olumsuz bir cevap

► Sorduğunuz soru olumsuz bir şekilde sonuçlanacak. 

İnsan biçimi : Dikkat!

► Bu form talihsiz bir karşılaşmaya karşısında dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Onu üzerinize çöken gölge gibi de düşünebilirsiniz.

Hayvan biçimi: Dostluk

► Bu form genelde samimi bir arkadaşlığa ve iyi ilişkilere alamettir. Yanınızda birlikte güzel zamanlar geçireceğiniz birileri olacağı kesin. 

Fetüs biçimi: Doğumu

► Açık bir biçimde ya çocuğunuz olacak ya da yaşamınızda yeni bir durum söz konusu olacak. Profesyonel bir projeye başlamaktan romantik bir tanışıklığa kadar birçok ihtimalden bahsedilebilir. Ama genelde bu form, doğuma işaret eder. 

Suda sekiz: Para

► Bu form parayı sembolize eder. Eğer kısa sürede kayboluyorsa elinize geçen para uzun ömürlü olmayacaktır. Eğer biçimsiz ve kolayca bozulan bir sekizse bu, kazancınız fazla olmayacak. Hatta bir para kaybı bile söz konusu olabilir. 

Kanatlar ya da bir kuş: Seyahat

► Bu sembol gelecekte gerçekleşecek bir seyahatin habercisidir. Bu, oldukça uzaklara gideceğiniz ve hatta taşınma ihtimalinizin bile olduğuna işaret eder. Suda bu formu görmek pek kolay değildir. Eğer gördüyseniz bu tahmin emin olun ki gerçek olacak! 


Yorumlar

  • Eğer çok sayıda dalgalanma varsa: Kötüye alamet.
  • Eğer az sayıda dalgalanma varsa: Hayra alamet
  • Eğer suda bazı hareketlenmeler olursa: Çok kötü bir duruma işaret.
  • Eğer suda hiç hareket olmazsa: Harika bir gelişmeye işaret. 
  • Eğer büyük baloncuklar ortaya çıkıyorsa: Fiziksel güce işaret
  • Eğer baloncuklar küçük ve çok sayıdaysa, Sağlıklı yaşama işaret.

Su falını öğrendiğinize göre artık kendi evinizde de deneyebilirsiniz. Eğer fal bakmak ilginizi çekiyorsa bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Bende olmuyo yani inmiyo peki neden olmuyo sence yorumlara yazın bunu

İsimsiz 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin