Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kalbinizden geçen tarot kartının anlamı 2

Tarot kartlarının anlamlarını öğrenmek istemez misiniz? İşte karşınızda yıldız, savaş arabası ve ay kartlarının anlamları!

 

   1 numarayı seçenlerin kartı: Yıldız Kartı

 

Kartın Anlamı:

Yıldız kartı, kartı seçen kişinin arzularını ve düşlerini ifade eder. Güven ile doğal yetenekleri aramayı gösterir. Olumlu, pozitif düşünce, iyi ruh ve fiziksel sağlığı simgeler. Meditasyon, bu kart ile sembolize edilir. Bu kartı seçen kişiyi, yeni yetenekler bulması, yaratıcı hedeflere ulaşması için destekleyin.

Şans, önemli bir fırsat. Ruhsal rahatlama, güven, inanç, umut. Sağlık ve refah. Sezgilerin kuvvetlenmesi, doğruları kavrama. Başarılı işler sezme. İş hayatında başarı, kazanç getirecek bir yatırım. Mutluluk. Aşkta ve ilişkilerde neşeli bir dönem. Umudun ve olumlu hayallerin, geleceğe doğru olasılıklar içinde yayılması. Ruhsal ve mental yeni açılar. Verilen yeni bir yaşam şansı.

 

Ters Anlamı:

Hayal kırıklıklarıyla sonuçlanmış umutlardır. İyimserlik yok olmuştur, bu olumsuzluk kartı seçen kişinin silik kişisel imajından kaynaklanıyor olabilir. Bu kişi, güçleri, yaratıcılığı değersiz saydığı için kendisini yetersiz hissedebilir. Böylece tüm yaratıcılığı kaybolur. Depresyon ve güvensizlik duygusu kişiyi zayıflatır, güçsüzleştirir. Ümitsizlik duygusu hayallerini yıkar. Bu olumsuzluklara karşı yardım alın, kişisel bir çare arayın.

İnat etme, kötümser olmak, şüphe, gurur ve kibir. Kudret yitirme. İnanç yoksunluğu, içten gelen kuşkular.

 

Kartın Ayrıntılı Tanımı:

Kartın üst bölümünde, biri büyük olmak üzere, sekiz adet yıldız görülmektedir. Yıldızların verdiği ışığın altında, çıplak bir genç kız, havuzun yanına diz çökmüş, elindeki testilerden su dökmektedir. Sağ elinde bulunan testideki suyu, evrensel bilinç havuzuna dökmekte, sol elindeki testideki suyu ise, maddeyi sembolize eden toprağa dökmektedir. Kuş resmi, hayat ağacı üzerinde dinlenen ruhu simgeler. Genç kız, öz anlamda, doğa ananın kendisidir. Kartın derin anlamından yaşamın bağımsızca akışı ve sonsuza dek yenilenen yaratıcılık görülür. Yıldızın, gecenin haricinde parlaması, ruhun sembolüdür. Diğer bir anlamda, yıldız, mistik merkezdir, kaderi çağrıştırır. Simyacılara göre ise, yıldız, imajinasyonun sembolüdür. Bilinçaltı güçlerini, maddi objelere gerektiği şekilde bağlar. Kova burcuna eş, erkek özellikli, hava karakterlidir.

Telefondan size özel Tarot falı baktırın
HEMEN ARA

 

   2 numarayı seçenlerin kartı: Savaş Arabası Kartı

 

Kartın Anlamı:

Savaş Arabası Kartı, ileriye dogru atilacak büyük bir adımın simgesidir. Sizin, bulundugunuz çevreden kopup başka ortamlara ve çevrelere gireceginizi ve kendi yolunuzdan gideceginizin habercisidir. Yeniligin size iyi şeyler getirecegini ve sevindirici olaylar yaşayacagınızı gösteren tek tarot kartıdır. Bu kart kisinin kendine olan aşırı güvenini simgelediği gibi, gücünüzü abartmamanız yönünde sizi uyarır. İleriye yönelik önemli bir adim attıgınızın göstergesidir. Buda size yeni bir kariyerin kapılarını ardına kadar açtıgını gösterir. Ancak bu dogru yolda bencillik etmemeniz gerektigini unutmamalısınız.

Sanatsal konularda başarı. Yardım, tedbir ve mücadele. Parasal doyum ve rakiplerin atlatılması. Eş seçimi, intikam, sıkıntı ve rahat bir yolculuk. Ün ve başarının kişisel çabayla kazanılması. Tüm zorlukları yenme, kulaktan duyulan iyi bir haber.

 

Ters Anlamı:

Yenilgiyi temsil eder. Bu kartta duyguların dengesi bozulur ve kontrol zor sağlanır. Olumsuzluk alışkanlıklara, bağımlılığa işaret eder. Bu kartı seçen kişi kendi kendini yer.Yenilgiyi temsil eder. Bu kartta duyguların dengesi bozulur ve kontrol zor sağlanır. Olumsuzluk alışkanlıklara, bağımlılığa işaret eder. Bu kartı seçen kişi kendi kendini yer.

Ahlak dışı bir zafer ve basan, yenilgi ve kavga. Evliliğin bitmesi. Niyetlinin hayvani duygularına uyan, hırsın getirdiği bir yenilgi. Acımasızlık ve egoizm.

 

Kartın Ayrıntılı Tanımı:

Soylu biri olduğu anlaşılan genç bir savaşçı, iki sfenksin sürdüğü bir arabayı sürüyor. Sağ elindeki asa, otoriteyi ve iradeyi sembolize ediyor. Arabanın önündeki sembol ise, pozitif ve negatif güçlerin birliğini ifade ediyor. Arabayı çeken sfenksler iki renktir. Beyaz olanı merhameti, siyah olanı ise, gerçek ama katı bir adaleti simgeliyorlar. Astrolojik yönden bu kart, Yengeç burcuna karşıttır. Dişi özellikli ve hava karakterlidir.

Hemen tıklayın Aşk Tarot falınıza en iyi uzmanlar baksın
HEMEN ARA

   3 numarayı seçenlerin kartı: Ay Kartı – Ölüm ve Yaşamı Birleştiriyor

 

Kartın Anlamı:

Ay kartı, kişinin kendinden ya da başkalarından kaynaklanan namussuzluğu temsil eder. Bu kartı seçen kişi, aldatılmış, kendine yalan söylüyor olabilir veya başkalarına karşı sahtekarca davranıyor olabilir. Ay, titreşimleri temsil ettiğinden ayrılığı, ani değişimleri ifade ediyor olabilir. Kartı seçen kişi, hayal kırıklığına uğrayabilir. Dikkatli olun, sizin bilmediğiniz çok şey etrafınızda yaşanıyor olabilir. Ayrıca ay kartı, telepati kartıdır. Bu kişinin sezgileri güçlüdür. Uyku ve rüya görmeyi de ifade ediyor olabilir. Telepatik aktiviteyi sembolize eder.

Gizli düşmanlık ve aldanma, hatalar. Tehlikeler, kararsızlık, sevilen birinin başına gelebilecek bir şanssızlık. Niyetli olanın, en içten gelen, anlamsız bir sezgi ile rahatlayabileceği. 

 

Ters Anlamı:

Hilekarlık ve namussuzluk artık bitiyor, demektir. Dürüst, yalansız bir aşk ve alaka ortaya çıkar. Kendini kandırmak bu kartla yok olur. Bu kart, yaratıcılığın kartıdır. Telepatik aktiviteyi sembolize eder.

Sinir bozukluğu, kararsızlık, iradesizlik, yanlış davranış ve pasiflik. Hileler. 

 

Sizi neler beklediğini deneyimli falcılar söylesin
HEMEN ARA

Kartın Ayrıntılı Tanımı:

Kartta, bir kurt ve bir de köpek görülüyor, ikisi de başlarım kaldırmış Ay’a doğru uluyorlar. Suyun içinde görülen bir yengeç ise, kıskaçlarını onlara doğru uzatmış. Havuz, fiziksel oluşumu simgeleyen zekânın derinliğidir. Yengeç sembolü ise, bilincin açığa çıkmasının ilk aşamasıdır. Kurt, doğanın bir türlü sakinleşmeyen ve kontrol edilemeyen yönünü, köpek ise, insanla birlikte yaşama uyum sağlanabilmesini göstermektedir. Arkadaki iki kulenin arasında, yukarıya doğru giden bir yol görülür. Bunun anlamı insanoğlunun ilerleme mücadelesidir. Ay’dan düşen damlalar, yaşam gücünün maddi varlığa doğru, yukarıdan aşağıya olan inişini simgelemektedir. Eski inançlarda, Ay’ı ölümle ilgili olduğu kabul ediliyordu. Ruhlar, ölümden sonra bedeni terk ederek, Ay’da uzun ve sessiz bir dönem geçiriyorlardı. Bu bekleyiş, yeniden doğuma kadar sürüyordu. Sonuç olarak, Ay’ın iki yönü olduğu anlamlandırılır. Bir yönü, ölümün korku dolu karanlık mağarasıdır. Diğer yönü ise, yeni bir yaşamın doğuşudur. Astrolojik yönden, Balık burcuna karşıttır. Dişi özellikli, su karakterlidir.

Bu yazının başlangıcı olan ve tarottaki diğer 3 kartı anlatan yazıyı okumak için

Bunları da Seveceksiniz

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Aşk Başınıza Gelebilecek En Güzel Mucize 

2017 Numeroloji Hesaplama

Ay Takvimine Göre Saç Kesimi

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.