Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot Falı Kart "Ermiş"

Ermiş kartı bugünü, dünü ve yarını değerlendirmemiz gereken önemli Tarot kartlarındandır. Tüm bilgiler yazımızda!

Ermis Tarot KartiTarot falında Ermiş kartı bize geldiğimiz noktanın hayatımızın yarı evresinde daha doğrusu edindiğimiz bütün tecrübelerin değerlendirmesini yapıp yani kendimizi ve etrafımızda olanları keşfedip kendi değer yargılarımızı oluşturduğumuz evrede olduğumuzu anlatır. Artık yaşadığımız her şeyi biriktirmiş bütün tecrübelerimizden ders alabilecek kıvama gelmişizdir. Bundan sonra kimsenin bize öğüt vermesine gerek yoktur. Kendi kendimize yetebileceğimiz ruhsal ve fiziki olgunluğa ulaşmışızdır artık. İş hayatında istenilen mevkie gelineceğini, bekar isek artık evlenip bir yuva kurabileceğimize, evliysek artık ilişkimizdeki sorunların bitip uyumlu bir aileye bütünlüğe kavuşacağımıza delalet eder. Tabi ki Tarot açılımımıza ve özel sorumuza göre farklılık gösterebilir açılımdaki anlamı.

 Tarot falında Ermiş kartı,

artık zorlu ve engebeli yollardan geçip hedefimize giden yolda kararlılıkla ilerlediğimizi ve artık yol bulmaya çalışma ya da yoldan sapma gibi tehlikelerin ortadan kalktığını gösteren olumlu bir karttır. Artık yolculuğumuz esnasında yeterince bilgi ve deneyime tüm zorluklara rağmen eriştiğimizi ve artık tüm bu bilgi ve tecrübeyle yolumuzda çok daha hızlı ilerleyeceğimizi bize anlatır.

Telefondan tarot tek kart falı baktırın!
HEMEN ARA

Tarot falında Ermiş kartınıseçen kişi, sorduğu soruyla ilgili olarak olumlu yönde aşama kaydedeceğini ve sorduğu soruya dair tüm endişe ve korkularını gidereceğini öğrenir. Tabi ki aynı zamanda Ermiş kartı, bize sunulan tüm bu erdemlerin bir hediye olduğunu, egomuzun şişmesine neden olacak bütün davranışlardan özenle kaçınmamız gerektiği konusunda bizi ciddiyetle uyarır.

Ermiş kartı

artık hayatımızı planladığımız çizgide istikrarla sürdüreceğimizi ve eğer kendi iç sesimizi dinlemez, başkalarının bizi yönlendirmesine izin verirsek yolumuzdan sapıp, tekrar sil baştan tüm edindiğimiz tecrübeleri hiç yaşanmamış gibi yeniden yaşayacağımızı ve geldiğimiz bu noktaya çok daha zor ve çok daha yıpratıcı bir şekilde normalin üstünde bir eforla gelebileceğimizi anlatır. Tarot falında Ermiş kartını seçmek tek bir cümleyle “Yüreğinin götürdüğü yere git” demektir.

Telefondan en iyi tarot uzmanlarımız kartlarını senin için açsın!
HEMEN ARA

Bunları da Seveceksiniz

Aşıklar Kartı Anlamı 

Azize Kartı Anlamı

Tarot Kartı Anlamları 

Kahve Falı Okumak

 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Doru.bilgiler.tesekurler

Bizimle iletişime geçin.