İkiz Alevinizi Bulduğunuza Dair 6 İşaret

tarihinde

Ruh ikizlerini duymuş muydunuz? İkiz alevler ise bunun daha da üstünde bir bağa işaret eder. Dünyaya gelmeden önce belirlenen bu ruhlar sayısız hayat yaşamış, değişmiş ve deneyim kazanmıştır. Doğru zaman geldiğinde ikiz alevler birbiriyle tanışır ve alışılmışın dışında bir aşk yaşarlar. Bu olağanüstü bağ zamanın sınırlarını aşacak güçtedir. Aşağıda listelediğimiz altı kanıt sayesinde siz de gördüğünüzde ruh alevinizi tanıyabilirsiniz!

İkiz Alevinizi Bulduğunuza Dair 6 İşaret

İki ikiz alev arasındaki ilk buluşma çok farklı şekillerde gerçekleşebilir. Sokakta, bir partide ya da bir tanışma uygulaması aracılığıyla... Bu kavram zamanın başlangıcından beri var olagelmiştir ve Evren modern dünyaya nasıl uyum sağlayacağını çok iyi bilir! Ortam değişse de, bu tür karşılaşmaların hepsinde ortak noktalar vardır. İşte bunun hayatınızın buluşması olduğunu, ikiz alevinizle tanıştığınızı gösteren 6 işaret!


Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin

İkiz alevinizle tanıştığınızı kanıtlayan 6 işaret

1. Nihayet hazırsınızdır

Hiç kimse radikal bir değişim yaşamadan ikiz aleviyle karşılaşmaz. Bu olağanüstü karşılaşmayı tam anlamıyla deneyimlemeye hazır olmanız gerekir. Bir durum değişikliği, bir taşınma, yeni bir farkındalık... Buluşma ancak kendinizi kanıtladıysanız, konfor alanınızdan çıkıp belirli bir olgunluk kazandıysanız gerçekleşecektir.

2. Zaman mefhumunu kaybediyorunuz

İkiz aleviniz yanınızdayken zaman mefhumunu yitirirsiniz: ya çok hızlı geçtiğini ya da aniden durduğunu düşünürsünüz. Hatta bazen zamanın farkında bile olmazsınız. Çünkü âdeta zamanın dışında bir balonun içinde gibisinizdir ve sadece diğeriyle olan bağlantınız önemlidir. Ayrıca gerçeklikten o kadar kopmuşsunuzdur ki artık dünyevi kısıtlamaları hissetmezsiniz. İkiniz de orada kalıp saatlerce konuşabilirsiniz! Bu durum, tanıştığınız andan itibaren ve ilişkiniz boyunca devam eder. Sadece ikiz alevler bunu hissedebilir.

3. Ruhunuz onun ruhunu tanır

İki ikiz alev karşılaştığında, buna ruh tanıma denir. Bu, diğerini her zaman tanıyor olma hissi değil, özel, benzersiz biriyle tanışma hissidir. Her şey bakışlarla olup biter. Karmakarışık bir ruh hali içinde gözlerinizi diğerininkilere daldırırsınız ve ikizinin karşınızda olup olmadığına karar vermek zihninize kalmıştır.

4. Enerji akışlarınız kesişir.

İkiz alevinizle beraber olunca bir taraf daha spontane hissederken, diğeri daha kendinden emindir... Her iki taraf da güçlü bir çekim hisseder ve birbirlerini mükemmel şekilde tamamlarlar. Aslında, iki taraf da diğerinde eksik olan şeylere sahiptir. Özgüven eksikliği, pragmatizm eksikliği... Çocukluğumuzdan beri eksikliğini hissettiğimiz bir şey varsa, ikiz alevimiz bu boşluğu doldurur ve tüm engellerimizi ortadan kaldırır.

5. Birbirinizi her anlamda tanırsınız

İlişkinin temelleri atıldıktan sonra, birbirinizi her anlamda tanıdığınız zaman karşınızda ikizinizin olduğunuzu anlayacaksınız. Onun yanındayken kişiliğiniz değişmemeli, varoluş ve konuşma tarzınız spontane olmalıdır.

mains couple

Ayrıca, ikiz ruhlar Dünya'ya iyileştirmek için geldikleri yaralara sahiptir. İki taraf sa kendini diğerinin eksikliklerini tamamlarken buluyorsa, beraber hareket etmek için yaratıldığınızdan emin olabilirsiniz.

6. Onu benliğinizin derinlerinde hissedersiniz

Bu altıncı ve son adım hem en basit hem de en önemlisidir. İkiz ruhunuzla yüz yüze geldiğinizde, onun varlığından kesinlikle emin olursunuz. Bu tamamen sezgisel bir şeydir. Bu yüzden zamanınızı açıklama arayarak boşa harcamayın ve sadece kendinize güvenin. Eğer bu buluşmanın hayatınızın buluşması olduğunu doğrulayacak ikinci bir görüşe ihtiyaç duyuyorsanız, bu kişi sizin ikiz ruhunuz değildir.

⚠️

Bu ilişki türünün fazla moda olması yüzünden sağduyunuzu kaybedebileceğinizi unutmayın. Bazı insanlarda, ikiz alevini bulma isteği o kadar güçlüdür ki bu durum yanlış kararlar vermelerine ve rastgele insanları ikiz alevleri zannetmelerine yol açabilir.  İşte tam da bu yüzden bu altı işaret kesinlikle göz ardı edilmemelidir! İkiz aleviniz bir yerlerde sizi bekliyor ve bu yazımızı okuduktan sonra onu tanımakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Eğer başka kriterleri de merak ediyorsanız burçların aşk uyumuna ya da yıllık burç yorumlarına göz atabilirsiniz!

Neye dayanarak bu konu aciklammistir

İsimsiz bir yıl önce