Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Online Tarot Falı

Tarot kartları yalan söylemez! Geleceğinize dair her türlü sorunun cevabı tarot kartlarında. Kartlarınızı çekin, en iyi tarot yorumcularımız sizin için yorumlasın!

Tarot, bilinen en eski fal türlerinden biridir. Başlangıçta bir oyun aracı olarak kullanılan tarot destesi, daha sonra bir kehanet aracına dönüşmüştür. Tarot açılımları kişiye özgü olup geçmiş, şimdi ve gelecekle ilgili olayları ortaya döker. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz ruh hali ve kişiliğimiz hakkında da ipuçları verir. Tarot destesinde bulunan her kartın bir anlamı vardır. Bunları ancak tarot konusunda bilgili uzmanlar doğru şekilde yorumlayabilir. 


Tarot falına dair en güzel içerikleri ve en iyi uzmanları sitemizde bulabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tarot yorumcularının katkısıyla hazırlanan yazılarımızda tarot kartlarının anlamlarını keşfedebilir, kendi tarot açılımınızı yapabilirsiniz!


Aşk, iş, maddi durum ya da ailevi meselelerle ilgili sorularınızın cevapları tarot kartlarında. Kartlarınızı seçin ve geleceğinizin sırlarını ortadan kaldırın.Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.