Kahve Falı Fotoğraflarımı Uzmana Nasıl Gönderebilirim?

tarihinde

<strong>Kahve Falı</strong> artık telefondan, chat'ten ya da e-maille de bakabiliyor! Peki <strong>fincan fotoğraflarınızı</strong> uzmana nasıl göndereceğinizi  biliyor musunuz?

 

 

ONLİNE KAHVE FALI BAKTIRMANIN İPUÇLARI

Online kahve falı günümüzde birçok insanın başvurduğu, eşsiz bir deneyim haline geldi. İnternet üzerinden hizmet veren sanal kahve falı sitelerinde içtiğiniz kahvenin fincan fotoğraflarını yollayarak ; telefondan, chat’ten ya da yazılı soruyla kahve falı baktırmak mümkün. En iyi kahve falının adresi Astrocenter, hızlı, kaliteli, gerçek fal anlayışı ve en iyi falcı ve medyumlarıyla, kahve falı, tarot falı, katina aşk falı ve aklınıza gelmeyen daha bir çok konuda en uygun fiyatlara hizmet sunuyor.

  

Ayrıca ücretsiz fal uygulaması Fal Küresi, danışanların her türlü sorusuna anında cevap veriyor.

Peki Astrocenter üzerinden bir uzmana kahve fincanı fotoğraflarınızı nasıl yollarsınız ? Fotoğrafı yolladıktan sonraki süreç nasıl ilerliyor ? Kahve falı baktırmanın birkaç kolay yolu var.

- Bunun için yapmanız gereken ilk şey www.astrocenter.com.tr adresine hızlıca ve ücretsiz bir şekilde üye olmak !

- Sonraki adım, en iyi fal sitesi olan Astrocenter’ın size sunduğu Türkiye’nin en iyi falcıları arasından size en uygun falcıyı seçmek! İyi bir falcı seçtikten sonra ona fincan fotoğraflarınızı 4 şekilde iletebilirsiniz :

1. E-Mail Yoluyla Fal

Türkiye’nin en uzmanlarına yazılı soru sorarak kahve falı baktırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, uzman profillerinin yanında bulunan E-mail Yoluyla Fal kısmına tıklayarak, sorunun içine fincan fotoğraflarını kolaylıkla eklemek. Böylece fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir, uzmanımız fotoğraflardan hareketle kahve falınızı yazılı olarak yorumlar.

 

2. Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonu aracılığıyla

Fotoğralarınızı E-mail Yoluyla Falın altındaki  Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonuna tıklayarak ÜCRETSİZ bir şekilde uzmana iletebilirsiniz. Bu şekilde, fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir ve uzman, eline geçen fotoğrafları detaylı bir şekilde yorumlar. Fotoğtafları bu şekilde uzmana ileterek chat'ten fal, yazılı soruyla fal ya da telefondan fal hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

  

3. Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla

Kahve falı fincan fotoğraflarınızı hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında [email protected] adresine, danışmak istediğiniz uzmanın adını da belirterek mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz fotoğrafları en hızlı şekilde uzmana iletir, ardından uzmanı bilgilendirerek en iyi ve hızlı şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları mail yoluyla bize göndermek ve ardından uzmanın sizi aramasını beklemektir.

 

4. Müşteri Alanınızdan

Eğer daha bir uzmanla görüştünüz ve memnun kaldıysanız, Müşteri Alanınızdan aynı uzmanla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, « Danışmanlık Geçmişim » bölümünden görüşme yaptığınız uzmanları görüntülemek ve fincan fotoğraflarınızı seçtiğiniz uzmana mesaj yoluyla iletmek. 

Şimdi güzel bir kahve için ve Astrocenter farkıyla fal baktırmanın tadını çıkarın! Astrocenter Türkiye’nin en iyi uzmanlarını bir araya getirerek gizlilik, hoşgörü ve dürüstlük esasıyla en iyi fal hizmetini sunar.

 


Uzmanlarımıza Danışın

Türkiye'nin en iyi fal hizmeti Astrocenter'da! İşte size önerdiğimiz birkaç uzman:


İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey