Kahve Falı Fotoğraflarımı Uzmana Nasıl Gönderebilirim?

tarihinde

<strong>Kahve Falı</strong> artık telefondan, chat'ten ya da e-maille de bakabiliyor! Peki <strong>fincan fotoğraflarınızı</strong> uzmana nasıl göndereceğinizi  biliyor musunuz?

 

 

ONLİNE KAHVE FALI BAKTIRMANIN İPUÇLARI

Online kahve falı günümüzde birçok insanın başvurduğu, eşsiz bir deneyim haline geldi. İnternet üzerinden hizmet veren sanal kahve falı sitelerinde içtiğiniz kahvenin fincan fotoğraflarını yollayarak ; telefondan, chat’ten ya da yazılı soruyla kahve falı baktırmak mümkün. En iyi kahve falının adresi Astrocenter, hızlı, kaliteli, gerçek fal anlayışı ve en iyi falcı ve medyumlarıyla, kahve falı, tarot falı, katina aşk falı ve aklınıza gelmeyen daha bir çok konuda en uygun fiyatlara hizmet sunuyor.

  

Ayrıca ücretsiz fal uygulaması Fal Küresi, danışanların her türlü sorusuna anında cevap veriyor.

Peki Astrocenter üzerinden bir uzmana kahve fincanı fotoğraflarınızı nasıl yollarsınız ? Fotoğrafı yolladıktan sonraki süreç nasıl ilerliyor ? Kahve falı baktırmanın birkaç kolay yolu var.

- Bunun için yapmanız gereken ilk şey www.astrocenter.com.tr adresine hızlıca ve ücretsiz bir şekilde üye olmak !

- Sonraki adım, en iyi fal sitesi olan Astrocenter’ın size sunduğu Türkiye’nin en iyi falcıları arasından size en uygun falcıyı seçmek! İyi bir falcı seçtikten sonra ona fincan fotoğraflarınızı 4 şekilde iletebilirsiniz :

1. E-Mail Yoluyla Fal

Türkiye’nin en uzmanlarına yazılı soru sorarak kahve falı baktırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, uzman profillerinin yanında bulunan E-mail Yoluyla Fal kısmına tıklayarak, sorunun içine fincan fotoğraflarını kolaylıkla eklemek. Böylece fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir, uzmanımız fotoğraflardan hareketle kahve falınızı yazılı olarak yorumlar.

 

2. Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonu aracılığıyla

Fotoğralarınızı E-mail Yoluyla Falın altındaki  Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonuna tıklayarak ÜCRETSİZ bir şekilde uzmana iletebilirsiniz. Bu şekilde, fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir ve uzman, eline geçen fotoğrafları detaylı bir şekilde yorumlar. Fotoğtafları bu şekilde uzmana ileterek chat'ten fal, yazılı soruyla fal ya da telefondan fal hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

  

3. Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla

Kahve falı fincan fotoğraflarınızı hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında [email protected] adresine, danışmak istediğiniz uzmanın adını da belirterek mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz fotoğrafları en hızlı şekilde uzmana iletir, ardından uzmanı bilgilendirerek en iyi ve hızlı şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları mail yoluyla bize göndermek ve ardından uzmanın sizi aramasını beklemektir.

 

4. Müşteri Alanınızdan

Eğer daha bir uzmanla görüştünüz ve memnun kaldıysanız, Müşteri Alanınızdan aynı uzmanla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, « Danışmanlık Geçmişim » bölümünden görüşme yaptığınız uzmanları görüntülemek ve fincan fotoğraflarınızı seçtiğiniz uzmana mesaj yoluyla iletmek. 

Şimdi güzel bir kahve için ve Astrocenter farkıyla fal baktırmanın tadını çıkarın! Astrocenter Türkiye’nin en iyi uzmanlarını bir araya getirerek gizlilik, hoşgörü ve dürüstlük esasıyla en iyi fal hizmetini sunar.

 


Uzmanlarımıza Danışın

Türkiye'nin en iyi fal hizmeti Astrocenter'da! İşte size önerdiğimiz birkaç uzman:


İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!