Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kahve Falı Fotoğraflarımı Uzmana Nasıl Gönderebilirim?

Kahve Falı artık telefondan, chat'ten ya da e-maille de bakabiliyor! Peki fincan fotoğraflarınızı uzmana nasıl göndereceğinizi  biliyor musunuz?

 

 

ONLİNE KAHVE FALI BAKTIRMANIN İPUÇLARI

Online kahve falı günümüzde birçok insanın başvurduğu, eşsiz bir deneyim haline geldi. İnternet üzerinden hizmet veren sanal kahve falı sitelerinde içtiğiniz kahvenin fincan fotoğraflarını yollayarak ; telefondan, chat’ten ya da yazılı soruyla kahve falı baktırmak mümkün. En iyi kahve falının adresi Astrocenter, hızlı, kaliteli, gerçek fal anlayışı ve en iyi falcı ve medyumlarıyla, kahve falı, tarot falı, katina aşk falı ve aklınıza gelmeyen daha bir çok konuda en uygun fiyatlara hizmet sunuyor.

 



 

Ayrıca ücretsiz fal uygulaması Fal Küresi, danışanların her türlü sorusuna anında cevap veriyor.

Peki Astrocenter üzerinden bir uzmana kahve fincanı fotoğraflarınızı nasıl yollarsınız ? Fotoğrafı yolladıktan sonraki süreç nasıl ilerliyor ? Kahve falı baktırmanın birkaç kolay yolu var.

- Bunun için yapmanız gereken ilk şey www.astrocenter.com.tr adresine hızlıca ve ücretsiz bir şekilde üye olmak !

- Sonraki adım, en iyi fal sitesi olan Astrocenter’ın size sunduğu Türkiye’nin en iyi falcıları arasından size en uygun falcıyı seçmek! İyi bir falcı seçtikten sonra ona fincan fotoğraflarınızı 4 şekilde iletebilirsiniz :

1. E-Mail Yoluyla Fal

Türkiye’nin en uzmanlarına yazılı soru sorarak kahve falı baktırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, uzman profillerinin yanında bulunan E-mail Yoluyla Fal kısmına tıklayarak, sorunun içine fincan fotoğraflarını kolaylıkla eklemek. Böylece fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir, uzmanımız fotoğraflardan hareketle kahve falınızı yazılı olarak yorumlar.

 

2. Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonu aracılığıyla

Fotoğralarınızı E-mail Yoluyla Falın altındaki  Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonuna tıklayarak ÜCRETSİZ bir şekilde uzmana iletebilirsiniz. Bu şekilde, fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir ve uzman, eline geçen fotoğrafları detaylı bir şekilde yorumlar. Fotoğtafları bu şekilde uzmana ileterek chat'ten fal, yazılı soruyla fal ya da telefondan fal hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

 



 

3. Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla

Kahve falı fincan fotoğraflarınızı hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasındamusterihizmetleri@wengo.com adresine, danışmak istediğiniz uzmanın adını da belirterek mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz fotoğrafları en hızlı şekilde uzmana iletir, ardından uzmanı bilgilendirerek en iyi ve hızlı şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları mail yoluyla bize göndermek ve ardından uzmanın sizi aramasını beklemektir.

 

4. Müşteri Alanınızdan

Eğer daha bir uzmanla görüştünüz ve memnun kaldıysanız, Müşteri Alanınızdan aynı uzmanla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, « Danışmanlık Geçmişim » bölümünden görüşme yaptığınız uzmanları görüntülemek ve fincan fotoğraflarınızı seçtiğiniz uzmana mesaj yoluyla iletmek.



 

Şimdi güzel bir kahve için ve Astrocenter farkıyla fal baktırmanın tadını çıkarın! Astrocenter Türkiye’nin en iyi uzmanlarını bir araya getirerek gizlilik, hoşgörü ve dürüstlük esasıyla en iyi fal hizmetini sunar.

 


Uzmanlarımıza Danışın

Türkiye'nin en iyi fal hizmeti Astrocenter'da! İşte size önerdiğimiz birkaç uzman:


İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.