Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot Falı Kart "Âşıklar"

Tarotun 6. kartı Aşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin

 

AşıkAsiklar Kartilar kartı, tarotun altıncı kartıdır. Yaşamınızda büyük bir sevgiye büyük bir değişime adım atmanız gerektiğine işaret etmektedir. Kartta görülen çıplak kadın Havva’yı, çıplak erkek figürü ise Adem’i sembolize etmektedir. Başlarında duran melek ise hava meleği Rafael’dir. Hava meleği Rafael bu kartta kadını ve erkeği kutsamaktadır. Erkeğin arkasındaki ağaç kutsal hayat ağacıdır. Kadının arkasındaki ise iyilik kötülük ağacı bulunmaktadır. Kadının bakışları meleğe doğrudur. Erkek ise bakışlarını kadına doğru yöneltmiştir.

 

 Aşıklar Kartı Yorumu

Bu kartta erkek bilinci temsil etmektedir. Kadın ise bilinçaltını temsil eder. Kartta, aşıkların birbirlerinden hiç bir şey saklamadan her şeyi tüm çıplaklığı ile yansıttıkları gözlenmektedir. Bununla anlatılmak istenen, bilincin ve bilinçaltının ahenkli buluşmasıdır. Başarılı bir birleşmesinin buna bağlı olduğu ifade edilmektedir.

Bu kartın ifade ettiği gerçek, bir yaşam tarzına veda ederek başka bir yaşam tarzını geçiştir. Tek bir sevgiye yönelime işaret eder.

Karttaki aşıklar, büyük bir aşkı veya ciddi bir karar aşamasında olunduğunu ifade eder. Kayıtsız şartsız bir evet söz konusudur. Söz konusu iş hayatı ise tüm koşulları değerlendirip, geleceğinizi şekillendirecek ve konumuzu belirleyecek ciddi kararlar almanız gerekliliğine işaret eder. Bu kararlar, yeni bir iş veya yeni bir projeye atılacağınız anlamına gelir

Telefondan tarot tek kart falı baktırın!
HEMEN ARA

Aşıklar Kartı Demek İster ki

Bu kart, kesin olarak verdiğiniz kararlara bağlı kaldığınız sürece, mutluluğa ve huzura ulaşabileceğinizi gösterir. Aşk ilişkileriniz için de oldukça yoğun bir sevgiye işaret eder. Sevgiyi, aşkı, huzuru tek bir kişide yakalayabilme ihtimalini de güçlü kılar. Belki de evlisiniz. Bu sefer de ilişkinizde keşfe çıkmanız gerektiğini gösterir.

Aşıklar kartı insanlarla iletişimin önemine de işaret eder. İnsanlarla iletişimde kararlı olursanız, ilişkileriniz çok daha iyi boyutlara taşınır. Duygularınızı gizlemeyin. Önünüze çıkacak aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.


Ters anlamı ise, gereksiz endişeleriniz yüzünden, kaçıracağını bir fırsata işarettir. Bu sebeple yanlış bir seçim yapabilirsiniz. Boşanma, ihanet, aldatılma. Eskiye dayalı köklü ilişkilerinizde sarsılma yaşanabilir. Çok zor bir seçim yapmanız ya da zorlu bir sınav vermeniz gerekebilir.

Telefondan Falınızın ilk 10dakikası 4 tl

 

Bunları da Seveceksiniz

Ermiş Tarot Kartı Anlamı

Azize Kartı Anlamı

Tarot Kartı Anlamları

 

Kahve Falı Okumak

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Salam adım Nərgiz aslan burcuyum bənim hayatim çök qarmaqariwik evladlarim uçude çox wansiz və üzgün hayatda bən və cocuklarim həp göz yaşı içindəyik heç bir işimiz duzelmiyor para yok ev yok çök böyük haqsızlıqlarla uzlewiyoruk heç bir iwimiz alinmiyor hep kavqalar ne yapiyim bana yardım edin ALLAH xatirinə

Bizimle iletişime geçin.