"Âşıklar" Tarot Kartı

tarihinde

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

"Âşıklar" Tarot Kartı

 

Aşıklar kartı, tarot destesinin altıncı kartıdır. Yaşamınızda büyük bir sevgiye, büyük bir değişime adım atmanız gerektiğine işaret etmektedir. Kartta görülen çıplak kadın Havva’yı, çıplak erkek figürü ise Adem’i sembolize etmektedir. Başlarında duran melek ise hava meleği Rafael’dir. Hava meleği Rafael bu kartta kadını ve erkeği kutsamaktadır. Erkeğin arkasındaki ağaç kutsal hayat ağacıdır. Kadının arkasındaki ise iyilik kötülük ağacı bulunmaktadır. Kadının bakışları meleğe doğrudur. Erkek ise bakışlarını kadına doğru yöneltmiştir.Bazı işaretler tam karşınızda duruyor... Ve bundan çok fazlasına da sahipsiniz! Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin


Asiklar Karti 

Aşıklar Kartı Nasıl Yorumlanır?

Bu kartta erkek, bilinci temsil etmektedir. Kadın ise bilinçaltını temsil eder. Kartta, aşıkların birbirlerinden hiç bir şey saklamadan her şeyi tüm çıplaklığı ile yansıttıkları gözlenmektedir. Bununla anlatılmak istenen, bilincin ve bilinçaltının ahenkli buluşmasıdır. Başarılı bir birleşmesinin buna bağlı olduğu ifade edilmektedir.


Bu kartın ifade ettiği gerçek, bir yaşam tarzına veda ederek başka bir yaşam tarzını geçiştir. Tek bir sevgiye yönelime işaret eder.


Karttaki aşıklar, büyük bir aşkın habercisidir veya ciddi bir karar aşamasında olunduğunu ifade eder. Kayıtsız şartsız bir kabullenme söz konusudur. Açılım kişinin iş hayatını ilgilendiriyorsa tüm koşulları değerlendirip, geleceğinizi şekillendirecek ve konumuzu belirleyecek ciddi kararlar almanız gerekliliğine işaret eder. Bu kararlar, yeni bir iş veya yeni bir projeye atılacağınız anlamına gelir


Aşıklar Kartının Anlamı 

Bu kart, kesin olarak verdiğiniz kararlara bağlı kaldığınız sürece, mutluluğa ve huzura ulaşabileceğinizi gösterir. Aşk ilişkilerinizle ilgili olarak da oldukça yoğun bir sevgiye işaret eder. Sevgiyi, aşkı, huzuru tek bir kişide yakalayabilme ihtimalini de güçlü kılar. Belki de evlisiniz. Bu sefer de ilişkinizde yeni deneyimleri keşfe çıkmanız gerektiğini gösterir.


Aşıklar kartı insanlarla iletişimin önemine de işaret eder. İnsanlarla iletişimde kararlı olursanız, ilişkileriniz çok daha iyi boyutlara taşınır. Duygularınızı gizlemeyin. Önünüze çıkacak aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.


Ters anlamı ise, gereksiz endişeleriniz yüzünden, kaçıracağınız bir fırsata işarettir. Bu sebeple yanlış bir seçim yapabilirsiniz. Boşanma, ihanet, aldatılma söz konusu olabilir. Eskiye dayalı köklü ilişkilerinizde sarsılma yaşanabilir. Çok zor bir seçim yapmanız ya da zorlu bir sınav vermeniz gerekebilir.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Salam adım Nərgiz aslan burcuyum bənim hayatim çök qarmaqariwik evladlarim uçude çox wansiz və üzgün hayatda bən və cocuklarim həp göz yaşı içindəyik heç bir işimiz duzelmiyor para yok ev yok çök böyük haqsızlıqlarla uzlewiyoruk heç bir iwimiz alinmiyor hep kavqalar ne yapiyim bana yardım edin ALLAH xatirinə

Nergiz 5 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Aşk Falı

Tarot ve aşk birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Duygular ve gönül meseleleri her daim falın ve değişik öngörülerin konusu olduğundan, tarot size bu konularda kesin ve detaylı tahminler sunabilecek bir fal türüdür. Aşk tarotu dosyamızla aşk ve ilişki geleceğinize yakından göz atabilirsiniz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin