Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

 

Aşıklar kartı, tarot destesinin altıncı kartıdır. Yaşamınızda büyük bir sevgiye, büyük bir değişime adım atmanız gerektiğine işaret etmektedir. Kartta görülen çıplak kadın Havva’yı, çıplak erkek figürü ise Adem’i sembolize etmektedir. Başlarında duran melek ise hava meleği Rafael’dir. Hava meleği Rafael bu kartta kadını ve erkeği kutsamaktadır. Erkeğin arkasındaki ağaç kutsal hayat ağacıdır. Kadının arkasındaki ise iyilik kötülük ağacı bulunmaktadır. Kadının bakışları meleğe doğrudur. Erkek ise bakışlarını kadına doğru yöneltmiştir.Bazı işaretler tam karşınızda duruyor... Ve bundan çok fazlasına da sahipsiniz! Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin


Asiklar Karti 

Aşıklar Kartı Nasıl Yorumlanır?

Bu kartta erkek, bilinci temsil etmektedir. Kadın ise bilinçaltını temsil eder. Kartta, aşıkların birbirlerinden hiç bir şey saklamadan her şeyi tüm çıplaklığı ile yansıttıkları gözlenmektedir. Bununla anlatılmak istenen, bilincin ve bilinçaltının ahenkli buluşmasıdır. Başarılı bir birleşmesinin buna bağlı olduğu ifade edilmektedir.


Bu kartın ifade ettiği gerçek, bir yaşam tarzına veda ederek başka bir yaşam tarzını geçiştir. Tek bir sevgiye yönelime işaret eder.


Karttaki aşıklar, büyük bir aşkın habercisidir veya ciddi bir karar aşamasında olunduğunu ifade eder. Kayıtsız şartsız bir kabullenme söz konusudur. Açılım kişinin iş hayatını ilgilendiriyorsa tüm koşulları değerlendirip, geleceğinizi şekillendirecek ve konumuzu belirleyecek ciddi kararlar almanız gerekliliğine işaret eder. Bu kararlar, yeni bir iş veya yeni bir projeye atılacağınız anlamına gelir


Aşıklar Kartının Anlamı 

Bu kart, kesin olarak verdiğiniz kararlara bağlı kaldığınız sürece, mutluluğa ve huzura ulaşabileceğinizi gösterir. Aşk ilişkilerinizle ilgili olarak da oldukça yoğun bir sevgiye işaret eder. Sevgiyi, aşkı, huzuru tek bir kişide yakalayabilme ihtimalini de güçlü kılar. Belki de evlisiniz. Bu sefer de ilişkinizde yeni deneyimleri keşfe çıkmanız gerektiğini gösterir.


Aşıklar kartı insanlarla iletişimin önemine de işaret eder. İnsanlarla iletişimde kararlı olursanız, ilişkileriniz çok daha iyi boyutlara taşınır. Duygularınızı gizlemeyin. Önünüze çıkacak aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.


Ters anlamı ise, gereksiz endişeleriniz yüzünden, kaçıracağınız bir fırsata işarettir. Bu sebeple yanlış bir seçim yapabilirsiniz. Boşanma, ihanet, aldatılma söz konusu olabilir. Eskiye dayalı köklü ilişkilerinizde sarsılma yaşanabilir. Çok zor bir seçim yapmanız ya da zorlu bir sınav vermeniz gerekebilir.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Salam adım Nərgiz aslan burcuyum bənim hayatim çök qarmaqariwik evladlarim uçude çox wansiz və üzgün hayatda bən və cocuklarim həp göz yaşı içindəyik heç bir işimiz duzelmiyor para yok ev yok çök böyük haqsızlıqlarla uzlewiyoruk heç bir iwimiz alinmiyor hep kavqalar ne yapiyim bana yardım edin ALLAH xatirinə

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.