Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olurlar, aksi takdirde gökyüzünden sadece sevgiyle bakmakla yetinirler. Başınız dertteyse ya da size çok ağır gelen sırlar olduğunda onlarla paylaşıp rahatlayabilirsiniz. Melekler bizi korumak, yönetmek, bize ilham vermek, yol göstermek ve hayatımızı aydınlatmak için yaratılmış varlıklardır. Gökyüzünde bize ruhsal, fiziksel ve maddi sorunlarımıza çözüm bulmak için hazırlar ve dikkatleri hep bizim üzerimizde.Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Tarot aracılığıyla melekelere nasıl danışılır?

İlk olarak, sevdiğiniz ve kendinizi huzurda hissettiğiniz bir yer bulun. Evinizin bir köşesi veya açık havada bir park olabilir. Tarot dünyasına giriş yapabilmek için kendinize rahat ve zen bir ortam yaratın. Tütsü veya mum yakın, müzik dinleyin ve bütün stresinizi atın! 


Şimdi kartlarınıza odaklanın, desteyi elinize alın, 3 kez derin nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Aklınızı kurcalayan konular veya kişileri düşünün.


Gözlerinizi açın ve meleğinizin karşınıza yardıma geldiğini düşünün. Kartlarınızı açmadan yüksek sesle meleğinize “Lütfen meleğim aklımda olan bütün sorulara ve merak ettiklerime cevap ver” diye seslenin. Sadece bir kart veya 3 kart çekebilirsiniz.  Melekler tarotunda da değişik açılımlar olabilir. 


Kartları çektiğinizde meleğiniz sizinle iletişime geçebilir. Bu nedenle aklınızdan geçen bütün detaylara önem verin ve yazılı olarak not alın. Daha sonradan sakin bir kafayla tekrardan okuyup anlam çıkartabilirsiniz.

Son olarak meleğinize yardımı ve ışığı için şükranınızı ifade edin. Size her daim rehberlik yapacaktır.

 


Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Kendime sagliqma bak

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.