Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğuşumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece yardım talep ettiğinizde size yardımcı olurlar, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar. 

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğuşumuzdan beri bizleri korumaktadırlar.

Fakat melekler sadece yardım talep ettiğinizde size yardımcı olurlar, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar. Başınız dertte veya size çok ağır gelen sırlar olduğunda onlarla paylaşıp rahatlayabilirsiniz.

Melekler bizi korumak, ilham vermek, yönetmek, yol göstermek ve hayatımızı aydınlatmak için yaratılmış varlıklardır. Gökyüzünde bize ruhsal, fiziksel ve maddi sorunlarımıza çözüm bulmak için hazır ve dikkatleri sizin üzerinizde.

Melekler tarotu uzmanlarımız telefondan falına bakıyor ►
Hemen Ara

Meleklere tarot sayesinde nasıl danışılır?

İlk olarak, sevdiğiniz ve kendinizi huzurda hissettiğiniz bir yer bulun. Evinizin bir köşesi veya açık havada bir park olabilir.

Kendinizi tarot dünyasına giriş yapmanız için kendinizi rahat ve zen bir ortam yaratın. Tütsü veya mum yakın, müzik dinleyin ve bütün stresinizi atın!

Şimdi kartlarınıza odaklanın, desteği elinize alın ve 3 derin nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Aklınızı kurcalayan konular veya kişileri düşünün.

Gözlerinizi açın ve meleğinizin karşınıza yardıma geldiğini düşünün.  Melekler tarotunun72 kartını. Kartlarınızı açmadan yüksek sesle meleğinize “Lütfen meleğim aklımda olan bütün sorulara ve merak ettiklerime cevap ver” diye seslenin.

Sadece bir kart veya 3 kart çekebilirsiniz.  Melekler tarotunda da değişik açılımlar olabilir. Her açılımın üzerine bloğumuzun başka bir yazısında değineceğiz.

Kartları çektiğinizde meleğiniz sizinle iletişime geçebilir. Bu nedenle aklınızdan geçen bütün detaylara önem verin ve yazılı olarak not alın. Daha sonradan sakin bir kafayla tekrardan okuyup anlam çıkartabilirsiniz.

Son olarak meleğinize yardımı ve ışığı için şükranınızı ifade edin. Size her daim rehberlik yapacaktır.

 

<< Uzmanlarımızla birlikte melek tarotu baktırmak için tıklayınız. >>

 

En sevilen diğer yazılarımız:

Fal çeşitleri ve güçleri

Katina falı nedir?

Online falcılarımız geleceğinle ilgili kehanetlerini veriyor

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Kendime sagliqma bak

Bizimle iletişime geçin.