Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

tarihinde

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olurlar, aksi takdirde gökyüzünden sadece sevgiyle bakmakla yetinirler. Başınız dertteyse ya da size çok ağır gelen sırlar olduğunda onlarla paylaşıp rahatlayabilirsiniz. Melekler bizi korumak, yönetmek, bize ilham vermek, yol göstermek ve hayatımızı aydınlatmak için yaratılmış varlıklardır. Gökyüzünde bize ruhsal, fiziksel ve maddi sorunlarımıza çözüm bulmak için hazırlar ve dikkatleri hep bizim üzerimizde.Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Tarot aracılığıyla melekelere nasıl danışılır?

İlk olarak, sevdiğiniz ve kendinizi huzurda hissettiğiniz bir yer bulun. Evinizin bir köşesi veya açık havada bir park olabilir. Tarot dünyasına giriş yapabilmek için kendinize rahat ve zen bir ortam yaratın. Tütsü veya mum yakın, müzik dinleyin ve bütün stresinizi atın! 


Şimdi kartlarınıza odaklanın, desteyi elinize alın, 3 kez derin nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Aklınızı kurcalayan konular veya kişileri düşünün.


Gözlerinizi açın ve meleğinizin karşınıza yardıma geldiğini düşünün. Kartlarınızı açmadan yüksek sesle meleğinize “Lütfen meleğim aklımda olan bütün sorulara ve merak ettiklerime cevap ver” diye seslenin. Sadece bir kart veya 3 kart çekebilirsiniz.  Melekler tarotunda da değişik açılımlar olabilir. 


Kartları çektiğinizde meleğiniz sizinle iletişime geçebilir. Bu nedenle aklınızdan geçen bütün detaylara önem verin ve yazılı olarak not alın. Daha sonradan sakin bir kafayla tekrardan okuyup anlam çıkartabilirsiniz.

Son olarak meleğinize yardımı ve ışığı için şükranınızı ifade edin. Size her daim rehberlik yapacaktır.

 


Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

 

Find similar articles on this topic :

Kendime sagliqma bak

Celale 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

En Sevilen Yazılar

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Aşk Falı

Tarot ve aşk birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Duygular ve gönül meseleleri her daim falın ve değişik öngörülerin konusu olduğundan, tarot size bu konularda kesin ve detaylı tahminler sunabilecek bir fal türüdür. Aşk tarotu dosyamızla aşk ve ilişki geleceğinize yakından göz atabilirsiniz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey