Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot Nedir? Tarot Falı Bakmanın İpuçları Nelerdir?

Tarot nedir, nasıl bakılır? Tarot Falı baktırmanın ipuçları ve size özel tavsiyeler bu yazıda! Hemen okuyun, tarot falı baktırmakta gecikmeyin!

 

TAROT FALININ İPUÇLARI

Tarot nedir ?Tarot Falı’na neden ihtiyaç duyarız? Aslında insanlar yüz yıllardır hep gelecekle ilgili bilinmeyenleri bilmek istemişlerdir. Sırları öğrenmek, gelecekten bir iki ipucu alabilmek önemli olmuştur.

Tarot Falı geleceğe dair bilgiler ve öneriler sunar danışan kişiye. Kehanet yöntemi sayılmasına karşın aslında kehaneti biz yaratırız farkında olmadan. Danışanın bilinç altını okuma sanatıdır Tarot bir anlamda. Danışanın aklındakiler Tarot kartları ile harmanlanınca ortaya kehanet çıkar.


☎ Hemen Ara, En İyi Uzmanlar Tarot Falına Baksın: 00902129002511 ☎

Anında Fal Baktır


Tarot Falı yolumuzu aydınlatan ışıktır. Sorunlar yada güzellikler önümüze çıkmadan fark edebiliriz bu fal sayesinde. Ve tepkilerimizi, tutumlarımızı, önlemlerimizi ona göre ayarlarız. Tarot’un ortaya çıkışı ile ilgili çeşitli rivayetler vardır. Tarotun ortaya çıkış tarihi ve kelime anlamı ile ilgili söylenenler hep bir varsayımdan ibarettir ve kökeni net olarak bilinmemektedir.

Bazı varsayımlara göre "Tarot" sözcüğünün kökeni, Eski Mısır’da "Kral Yolu" anlamına gelen “Ta-rosh" kelimesine dayanır. Başka bir rivayete göre ise Latince çark anlamında olan "Rota" kelimesinden türetilmiş bir şifredir. Bu kelime yaşamın doğumdan ölüme kadar dönen bir çark olduğunu simgeler.

 


☎ Kahve, Tarot, Su Falı; Katina Aşk Falı ve Daha Fazlası 1 Euro'ya! ☎


 

Tarot en eski kehanet yöntemi olarak kabul ediliyor. Bazı kaynaklarca Orta Çağ’da ortaya çıkmıştır. 78 karttan oluşmaktadır ve 2 bölümden oluşuyor. Birincisi küçük sırlardan ve toplam 56 karttan oluşuyor. Bu seriye minor arcana adı veriliyor.

İkincisi 22 karttan oluşmaktadır ve majör arcana adına sahiptir.   

Tarot falında bulunan kartların anlamları genel olarak veriliyor ama aslında yorumcudan yorumcuya değişmektedir. Bu kartlar hem görünen ve bilinen hem de bilinmeyen gizli olay ve durumları tanımlar. Bu durumlar ve olayların hakkında zaman detayları da verir.

Tarot Kartları bizi belli başlı konularda uyarır ve aynı zamanda teşvik eder. Aslında çoğu zaman farkında olduğumuz ama göz ardı ettiğimiz şeyleri de açığa çıkarır.

 

En popüler yazılarımızı da okuyunuz:

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.