Tarotta Aşkla İlgili Kartlar ve Anlamları

tarihinde

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Tarot destesinde aşkla ilgili ipuçları veren üç kart mevcuttur. Bunlar Güç, Yıldız ve Güneş'tir. Açılımda bu kartlar çıktığı takdirde aşk hayatınızla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Aynı şekilde bu kartların eksikliği de yaşamınızda aşka yer olmadığına işaret eder.


Fal sayesinde geleceğinize dair birçok şey öğrenebilirsiniz. Uzmanlarımıza danışın! Güneş kartının aşkla ilgili anlamı 

Bu kart her şekilde aşka işaret eder. Güneş, ışık ve gündüzle ilişkilendirilen bir gök cismidir. Yaşama sevincini, içimizde yanan ateşi, sıcakkanlılığı ve duyguların içtenliğini sembolize eder. Bu kart büyük bir aşkın habercisidir. Herkesin gözü önünde parlayacak bir aşktır. Güneş kartında birliği, çiftleri ve bu aşkın meyvesi olan çocukları temsil eden iki çocuk yer alır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Yıldız kartının aşkla ilgili anlamı

Yıldız kartı da aşka işaret eder. Yıldız, aşkın gezegeni Venüs'ü temsil eder.  Bu kart aşk hayatında mutluluğa kavuşma, sevme ve karşılığında da sevilme umudunu sembolize eder. Yıldız romantizmle, hayallerle ve ayrıca da annelik düşleriyle dolu ideal bir aşkın habercisidir. Yıldız kartında aşkla yaşamak ve basit ve doğal bir mutluluğu paylaşmak isteyen çıplak bir kadın yer alır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Güç kartının aşkla ilgili anlamı

Bu kart temel olarak aşkla bağlantılıdır. Güç kartı, yöneticisi Güneş olan Aslan burcunu temsil eder. Bu kart sevme yetisini, duyguların gücünü ve mutlu olmaya yönelik iradenin yanı sıra güçlü, kararlı ve hiçbir şeyin durduramadığı bir aşkı da çağrıştırır. Güç ayrıca bir ilişkiyi devam ettirme gücünü temsil ettiği gibi güç ilişkilerini, fiziksel gücü ve duyguların şiddetini yansıtır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Aşk Falı

Tarot ve aşk birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Duygular ve gönül meseleleri her daim falın ve değişik öngörülerin konusu olduğundan, tarot size bu konularda kesin ve detaylı tahminler sunabilecek bir fal türüdür. Aşk tarotu dosyamızla aşk ve ilişki geleceğinize yakından göz atabilirsiniz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey