Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Tarot destesinde aşkla ilgili ipuçları veren üç kart mevcuttur. Bunlar Güç, Yıldız ve Güneş'tir. Açılımda bu kartlar çıktığı takdirde aşk hayatınızla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Aynı şekilde bu kartların eksikliği de yaşamınızda aşka yer olmadığına işaret eder.


Fal sayesinde geleceğinize dair birçok şey öğrenebilirsiniz. Uzmanlarımıza danışın! Güneş kartının aşkla ilgili anlamı 

Bu kart her şekilde aşka işaret eder. Güneş, ışık ve gündüzle ilişkilendirilen bir gök cismidir. Yaşama sevincini, içimizde yanan ateşi, sıcakkanlılığı ve duyguların içtenliğini sembolize eder. Bu kart büyük bir aşkın habercisidir. Herkesin gözü önünde parlayacak bir aşktır. Güneş kartında birliği, çiftleri ve bu aşkın meyvesi olan çocukları temsil eden iki çocuk yer alır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Yıldız kartının aşkla ilgili anlamı

Yıldız kartı da aşka işaret eder. Yıldız, aşkın gezegeni Venüs'ü temsil eder.  Bu kart aşk hayatında mutluluğa kavuşma, sevme ve karşılığında da sevilme umudunu sembolize eder. Yıldız romantizmle, hayallerle ve ayrıca da annelik düşleriyle dolu ideal bir aşkın habercisidir. Yıldız kartında aşkla yaşamak ve basit ve doğal bir mutluluğu paylaşmak isteyen çıplak bir kadın yer alır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Güç kartının aşkla ilgili anlamı

Bu kart temel olarak aşkla bağlantılıdır. Güç kartı, yöneticisi Güneş olan Aslan burcunu temsil eder. Bu kart sevme yetisini, duyguların gücünü ve mutlu olmaya yönelik iradenin yanı sıra güçlü, kararlı ve hiçbir şeyin durduramadığı bir aşkı da çağrıştırır. Güç ayrıca bir ilişkiyi devam ettirme gücünü temsil ettiği gibi güç ilişkilerini, fiziksel gücü ve duyguların şiddetini yansıtır. Bu kart bir açılımda çıktığında, falda aşk görülür ve kısa sürede fal baktıranın aşık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.