Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Tarot Aşk Falı Kartlarının Anlamlarını Biliyor Musunuz?

Tarot falında kartlar, tutulan dileğe göre farklı anlamlar taşıyabilir. Tarot aşk açılımındaki kartların anlamlarını sizin için yazdık.

 

 TAROT KARTLARININ ANLAMLARI

Tarot falında hangi amaçla kartları çektiğiniz büyük önem taşır. Aşk hayatınız için yaptığımız bu tarot falında çıkan kartları aşk konusunda yorumladık. Aynı kartlar başka bir dilek için daha farklı anlamlar içerebilir. Tarotta önemli noktalardan birisi de seçtiğiniz kartların düz ya da ters gelmiş olmasıdır. Yönüne göre kartların anlamları tamamen farklılaşabilir.

Şimdi sizi seçtiğiniz kartın aşk hayatınız için anlamını okumaya bırakıyoruz:

 

GÜNEŞ (Düz) ☀


Güneş kartı güçlü enerjilerle yüklüdür, içimizde açan güneş gibi ruh karmaşıklığının yok oluşu, endişelerin kaybolması anlamına gelir. Güneş kartını seçtiysenizaşk hayatınızdamutluluk sizinle demektir. Sevgilinizle romantik anlar yaşamanız, evliyseniz çocuk haberi almanız, bekar iseniz de çevreye yaydığınızı pozitif enerji ve özgüven ile birçok kişinin ilgisini çekmeniz çok muhtemel.

Bu döneminizde refah ve iyimserlik başlayacaktır. Aynı zamanda ikili ilişkilerde anlayış ve iletişim daha ön plana çıkmakta. Kendinize olan güveniniz sizi yeniden doğuruyor ve problemlerden, karışıklıklardan ve korkulardan kurtuluyorsunuz. Her şeyi göz önüne çıkarmayı başaran güneş, sizde fiziksel değişimin de başlaması için yeşil ışığı yakıyor. Bu dönemde hayal ettiklerinizin gerçek olmaması için hiçbir sebep yok.

Bu kart, aşk hayatı için bakılmıyorsa bile, yeniden doğuş ve tüm gerçekliğin gün yüzüne çıkması anlamını taşır. Bu kartı seçene, başarı ve mutluluğun geleceğinin habercisidir. Liderlik kavramı da bu kartla bağdaştırılır.

Güneş sembolik olarak içten gelen cömertlik, candanlık kara bulutları dağıtan bir ışıkolarak nitelendirilir. Birlikteliklerde de partnerine karşı cömertçe özen göstermek ve üzerine titremek olarak görülür. Birbirini anlamak ve ilişkinin çok daha derin bir biçimde yaşanmasıdır.

Bu kartın anahtar kelimeleri:

-  İç dünyanın uyanışı
-  Özgüven
-  Aydınlık
-  Gerçeklerin aydınlatılması
-  Fark etme hali, bilgelik, ruhaniyet, değişim, yüksek yaratıcı enerji
-  Tutarlılık, süreklilik

 

 


☎ En İyi Falcılar Bir Telefon Kadar Yakınınızda: 00902129002511 ☎


 

 

 

İMPARATORİÇE (Düz ) ❤

Bu kart toprak anayı temsil eder ve onun gücü ve bereketini ön plana çıkarır. Aşk hayatınız için baktığınız tarot falında İmparatoriçe kartı düz geldiyse bu yoğun ve tutkulu bir aşkın müjdecisidir. Aşkta yaratıcı olmamızı, yeniliklere izin vermemizi ve dürtülerimizi dinlememizi önerir çünkü bu kart aklın değil kalbin kartıdır. Evliliğe en yakın tarot kartıdır. Duygusallık, aşk, sevmek ve sevilmek bu kartın aşk anlamlarıdır.

Bu kartı seçen kişi hassas ve duygusaldır ama imparatoriçenin de bir rolü olan annelik, anaçlık kartı seçen kişiye güç verir. Manevi olarak gücünüzü ve iyiliğinizi maddi sorunlarınız karşısında bir çözüm, çıkış kapısı olarak görebilirsiniz. Bu dönemde maddiyat ve maneviyatdünyalarınızın arasındaki dengeyi kurmanız mümkün.

Doğanın bitmek tükenmeyen gücünü temsil eden bu kart, doğurganlığın da habercisidir. Yaşamın devamı ve yaratıcı gücümüz bu kartı seçtiğimiz dönemde çok yüksektir. Duygularınızdan yeni bir şeylerin ortaya çıkmasına izin verip, ailevi, evsel, dekoratif konularda duygularınızın izini sürebilirsiniz.

Bu kartın anahtar kelimeleri:

-  Potansiyel ve cömertlik
-  Güvence verecek maddi gelişmelerin olması ve maneviyata uyum içinde bir maddi dünya
-  Güzellik, zevk ve mutluluk
-  Analık, bereket

 


🃏 En İyi Tarot Uzmanları Geleceğinizi Aydınlatsın 🃏


 

 

AY (Ters) 😃

Ay geceyi ve saklanılan şeyleri temsil eder. Aynı zamanda bireyin kendini ruhsal anlamda geliştirmesi ve fiziken güçlenmesini de işaret eder.

Aşk hayatı falınızda Ay kartı ters gelmişse, bunun anlamı etrafınızda gördüğünüz ve sizi ruhsal anlamda yıpratan hilekarlık ve namussuzluk artık bitiyor, demektir. Dürüst, yalansız, saf bir aşkın dolunay gibi hayatınızı parlatması an meselesi.

Bu kart ters geldiği zaman, nasıl kartın kendisi mistik ve saklı şeyleri temsil ediyorsa, sizin de içinizdeki kuşkulardan ve kendinize söyleyemediğiniz yanlışlardan sıyrılmanızı sağlar. Şu ana kadar korku duyduğunuz, güvende hissetmediğiniz bir ortamdaydınız. Şimdiden itibaren duru, barışçıl ve huzur dolu ikili ilişkiler sizi bekliyor.

Üzüldüğünüz şeyleri artık unutmanızın, kendinizi güvenle hissettiğiniz evinizden, ortamınızdan çıkmanızın ve kendinizi fırsatlara hazırlamanızın vakti geldi! Bu kart size ayaklarınızın yere basacağı temennisini veriyor artık her şey hazır ve sizin kendi korkularınızdan kurtularak duru sevgiyi bulmanızı vaat ediyor.

Bu kartın anahtar kelimeleri:

- Gizem
- Kararsızlık üzerine gelen güç
- Saflık, duruluk
- Güven dolu ilişkilere açılan kapı

 

Tarot severlere önerdiğimiz diğer yazılar:

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.