Kahve Falınıza Baktırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

tarihinde

Kahvenizi içtiniz fakat etrafınızda fal bakan kimse yok. Sorun değil, telve fotoğraflarını çekin ve bize yollayın. Yüz yüze fal baktırıyormuşsunuz gibi falcılarımız telefondan size yorum yapsın.

Kahve falı pişirme sürecinde ve fala hazırlık yaparken birçok farklı detaya dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Falın doğru okunması açısından bu bilgiler göz önünde bulundurulmalı ve kişi dikkatini fala ve faldan cevabını beklediği sorulara yoğunlaştırmalıdır. İşte kahve falı için hazırlık sürecinin püf noktaları! 

 

Kahveyi Pişirirken ve İçerken: 

Kahvenizi pişirirken içinde kahvenin yeterli olduğuna dikkat edin. Kalacak telve fal bakımı için yeterli olmalıdır.


Kahveyi aynı yerden içmeye özen gösterin ve kalan telvenin çok fazla sulu olmasına dikkat edin. Eğer çok suluysa fincanı indirip telvenin fincanın dibine düşmesini bekledikten sonra son yudumlarınızı için.                     Kahveni evde iç, Astrocenter falcıları telefondan falına baksın! 
Fala hazırlık

İlk önce kahvenizi içtikten sonra ve fincanınızı kapattıktan sonra aklınızda yoğun bir şekilde bir niyet tutun. Niyetiniz son zamanlarda kafanızı yoran bir sorun olabilir veya aşk hayatınızın geleceği ve sevdiğiniz kişi hakkında endişeleriniz olabilir.Bunu yaptıktan sonra fincanınızın soğumasını bekleyin.


 Fincanı çevirmeniz için ılık veya soğuk olması da şarttır. Bekleme süresini kısaltmanız için fincanın üstüne yüzük veya para da koyabilirsiniz. Metal sayesinde fincanınız daha çabuk soğuyacaktır. Soğuduktan sonra fincanınızı kaldırın. 


Fincanınız yapışıyorsa sakın falı açmayın! Çeviren kişinin bütün dileklerinin gerçekleşeceğini haber verir. Israr etmeyin, fincanı açmanız bunu bozabilir. Fincanınız açılıyorsa o zaman içindeki telvenin iyice akması için birkaç saniye tabağın üzerine akıtın.

 


Kahve Fincanı Nasıl Yorumlanır?

Fal süreci fincandan başlar. Falınızı 4 parça olarak düşünebilirsiniz. Fincanın sapından başlayarak aklınızda bir çizgi oluşturun. Bu çizgi fincanınız dikey olarak düşünüldüğünde falınızı iki parçaya böler. Fincanın sapındaki çizgi sayesinde de bu iki parçayı dört parçaya bölün. Fincanın dışına yakın olan bölüm yakın geleceğe dair bilgiler içerir. Daha dibe yakın olan bölümdeyse daha uzun zaman içinde alacak olaylar yer alır. Sapın sol tarafında bulunan şekiller negatif olayları sembolize eder, sağ tarafındakilerse pozitif olayları.

 

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

Kahve tabağındaki fal daha fazla aile ve hanede yaşanan sorular hakkında aydınlatır. Akılda olan dilekler hakkında da bilgi verir. Beden olarak uzakta olan veya uzakta duran veya ayrılan sevgilinin dönüp dönmeyeceğiyle ilgili olarak ta net bir cevap verir.


 Türk Kahvesi Falı için nasıl hazırlık yapılır ?


null

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey