Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kahve falınıza baktırmadan önce mutlaka bunu okuyun!

Kahvenizi içtiniz fakat etrafınızda fal bakan kimse yok. Sorun değil, telve fotoğraflarını çekin ve bize yollayın. Yüz yüze fal baktırıyormuşsunuz gibi falcılarımız telefondan size yorum yapsın.

Kahvenizi içtiniz fakat etrafınızda fal bakan kimse yok. Sorun değil, telve fotoğrafını çekin ve bize yollayın. Ödemeniz yapıldıktan sonra yüz yüze yapılır gibi falcılarımız telefondan size yorum yapsın.

En iyi ve doğru şekilde falınızın bakılması için size birkaç tavsiye vermek isteriz.

 

Fala baktırmadan önce nelere dikkat edilmeli?

Kahvenizi pişirirken içinde kahvenin yeterli olduğuna dikkat edin. Kalacak telve fal bakımı için yeterli olmalıdır.

Kahveyi aynı yerden içmeye özen gösterin ve kalan telvenin çok fazla sulu olmasına dikkat edin. Eğer çok suluysa fincanı indirip telvenin fincanın dibine düşmesini bekledikten sonra son yudumlarınızı için.                     

Kahveni evde iç, Astrocenter falcıları sana telefondan falına baksın! ►
Fal baktır

Kahve falı baktırmadan neler yapılmalı?

İlk önce kahvenizi içtikten sonra ve fincanınızı kapattıktan sonra aklınızda yoğun bir şekilde bir niyet tutun. Niyetiniz son zamanlarda kafanızı yoran bir sorun olabilir veya aşk hayatınızın geleceği hakkında endişeleriniz varsa sevdiğiniz kişi olabilir.

Bunu yaptıktan sonra fincanınızın soğumasını bekleyin. Fincanı çevirmeniz için ılık veya soğuk olmasında şarttır. Bekleme süresini kısaltmanız için fincanın üstüne yüzük veya para da koyabilirsiniz. Metal sayesinde fincanınız daha çabuk soğuk olacaktır.

Soğuduktan sonra fincanınızı kaldırın. Fincanınız yapışıyorsa sakın falı açmayın! Çeviren kişinin bütün dileklerinin gerçekleşeceğini haber verir. Israr etmeyin, fincanı açmanız bunu bozabilir.

Fincanınız açılıyorsa o zaman içindeki telvenin iyice akması için birkaç saniye tabağın üzerine akıtın.

 

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Fincandan başlayarak falınıza bakılır. Falınızı 4 parça olarak düşünebilirsiniz. Fincanın sapında başlayarak aklınızda bir çizgi oluşturun. Bu çizgi fincanınız dikey olarak falınızı iki parçaya böler. Fincanın sapındaki çizgi sayesinde de bu iki parçayı dört parçaya bölün. Fincanın dışına yakın olan bölüm yakın geleceğe dair bilgiler içerir. Daha dibe yakın olan bölümdeyse daha uzun zaman alacak olaylar yer alır.

Sapın sol tarafında bulunan şekiller negatif olayları sembolize eder, sağ tarafındakilerse pozitif olayları.

 

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

Kahve tabağındaki fal daha fazla aile ve hanede yaşanan sorular hakkında aydınlatır. Akılda olan dilekler hakkında da bilgi verir. Beden olarak uzakta olan veya uzakta duran veya ayrılan sevgilinin dönüp dönmeyeceğiyle ilgili olarak ta net bir cevap verir.


Videomuzu Aşağıya Tıklayarak İzleyebilirsiniz.
 

 Türk Kahvesi Falı için nasıl hazırlık yapılır ?

 

Türk Kahvesiyle ilgili en popüler yazılarımıza göz atmayı unutmayınız:

Kahve Falı ve Hissettiklerimiz

Kahve Falındaki Sembollerin Anlamları

Kahve falı nereden geliyor?

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.