Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Online Kahve Falı

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı olduğu gibi, bize gelecekle ilgili söyleyeceği yüzlerce şey var! Kahve falı, Türklerin en çok tercih ettiği fal türü. Kahve telvelerinin yorumlamlanmasıyla bakılan bu fal, günden güne daha yaygın hale geliyor. Peki hiç online kahve falı baktırmayı denediniz mi?

Online kahve falı günümüzde birçok insanın başvurduğu, eşsiz bir deneyim haline geldi. İnternet üzerinden hizmet veren fal sitelerinde, içtiğiniz kahvenin fincan fotoğraflarını yollayarak  telefondan, chat’ten ya da yazılı soruyla kahve falı baktırmak mümkün.


Nasıl online kahve falı baktırırım?

>> Kahvenizi içtiniz, falınızı kapattınız. Peki kahve falınıza online olarak nasıl baktırırsınız?


Yapmanız gereken ilk şey, en iyi fal sitesi Astrocenter’ın size sunduğu en iyi falcılar arasından size en uygun bulduğunuz falcıyı seçmek. Falcınızı seçtikten sonra kahve fincanı fotoğraflarınızı ona 4 şekilde iletebilirsiniz:

1. E-Mail Yoluyla Fal

Türkiye’nin en uzmanlarına yazılı soru sorarak kahve falı baktırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, uzman profillerinin yanında bulunan E-mail Yoluyla Fal kısmına tıklayarak, sorunun içine fincan fotoğraflarını kolaylıkla eklemek. Böylece fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir, uzmanımız fotoğraflardan hareketle kahve falınızı yazılı olarak yorumlar.

 

2. Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonu aracılığıyla

Fotoğralarınızı E-mail Yoluyla Falın altındaki  Uzmandan ön bilgi almak istiyorum butonuna tıklayarak ÜCRETSİZ bir şekilde uzmana iletebilirsiniz. Bu şekilde, fincan fotoğraflarınız doğrudan uzmana iletilir ve uzman, eline geçen fotoğrafları detaylı bir şekilde yorumlar. Fotoğrafları bu şekilde uzmana ileterek chat'ten fal, yazılı soruyla fal ya da telefondan fal hizmetinden yararlanabilirsiniz. 


3. Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla

Kahve falı fincan fotoğraflarınızı hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında [email protected] adresine, danışmak istediğiniz uzmanın adını da belirterek mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz fotoğrafları en hızlı şekilde uzmana iletir, ardından uzmanı bilgilendirerek en iyi ve hızlı şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları mail yoluyla bize göndermek ve ardından uzmanın sizi aramasını beklemektir.

 

4. Müşteri Alanınızdan

Eğer daha önce bir uzmanla görüştünüz ve memnun kaldıysanız, Müşteri Alanınızdan aynı uzmanla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, « Danışmanlık Geçmişim » bölümünden görüşme yaptığınız uzmanları görüntülemek ve fincan fotoğraflarınızı seçtiğiniz uzmana mesaj yoluyla iletmek.

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.