Chat'ten fal: Sorularınıza en kısa sürede cevap alın

tarihinde

Çevrimiçi dünyada sıkça tercih edilen chat yoluyla fal, özellikle utangaç kişiler ya da zaman sıkıntısı çekenler için idealdir. Chat yoluyla fal sayesinde bilgisayar ya da telefon ekranınızdan sorularınızı rahatça ve gizlice sorabilir, falcılarımızdan net yanıtlar alabilirsiniz.

Chat'ten fal: Sorularınıza en kısa sürede cevap alın

Chat'ten fal kimlere uygundur?

Utangaç biriyseniz ya da sorularınıza anında ve hızlıca yanıt almak istiyorsanız, yazışarak fal baktırmak tam size göre demektir. Chat yoluyla özellikle vakit sıkıntısı çekenlere önerilir. Aşk, iş ya da maddi durumunuzla ilgili tüm sorularınıza bir tıkla cevap bulabilirsiniz. Karar sizin! 

>>> Bu profile uymuyor musunuz? Falcınızla telefondan ya da mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.


Birilerinin size yol göstermesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? En iyi falcılarımızla iletişime geçinChat’ten fal baktırmanın avantajları

 • Kolay ve tamamen gizlidir
 • Nerede olursanız olun cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan en sevdiğiniz uzmanlarımızla anlık yazışabilirsiniz.
 • Uzman diğer tarafta bilgisayarının karşısında anında size cevap verir.
 • Sorularınıza açık ve hızlı cevaplar alırsınız.
 • Fiyatı telefondan fala göre daha uygundur.
 • İş yerinde ya da akşam evden istediğiniz zaman bir uzmanla görüşebilirsiniz.

Chat yoluyla nasıl fal baktırırım? 

null
 

 • 1. Adım: Uzmanlarımızdan birini seçin
 • 2. Adım: Konuşma balonu işaretine tıklayın. 
 • 3. Adım: Ücretsiz üye olun.
 • 4. Adım: Ödeme bilgilerinizi girin.
 • 5. Adım: Görüşme tarifesi ve ücretini onaylayın.
 • 6. Adım:  Falcımızla Chat’te sohbet edin.

Ek bilgiler:

 • Bir dakikadan az süren Chat görüşmeleri ücretlendirilmez. 
 • Eğer sitemizden ilk defa fal baktırıyorsanız hoş geldin indirimimizden yararlanırsınız. Buna göre chat falınızın ilk 5 dakikası bedavadır.
 • Danışmanlık öncesi kartınızdan herhangi bir ücret çekilmez. Görüşmeleriniz Chat falınız bittikten sonra faturalandıracaktır.
 • Eğer Chat esnasında bir problem yaşanırsa Astrocenter’ın Müşteri Hizmetleri ekibi size yardımcı olur ve gerekirse geri ödeme yapar.

null

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Su Falı: Geleceğiniz suda saklı!

Kökeni Antik Çağlara uzanan bu fal suya bakarak geleceği okumaya dayanır. Prensipi oldukça basittir: Suyun için birkaç damla yağ damlatılır ve dalgalanmalar gözlemlenir. Yorumlar suyun aldığı formlara göre yapılır. İyi alametleri kötüleriyle karıştırmamanız için Su falına dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Fal baktırmanın ne gibi faydaları var?

Fal baktırmak kimileri için bir eğlence, kimileri içinse bir ihtiyaç. Sıkça dile getirilen önyargıların aksine fal baktırmak bir bağımlılık haline gelmediği sürece bizlere sayısız fayda sağlar. Peki fal baktırmanın yararları nedir?

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

En Sevilen Yazılar

En Güçlü Fal Çeşitleri

Fal çeşitli araçlar yardımıyla içinde bulunulan zaman ve gelecekle ilgili tahminlerde bulunmamızı sağlar. Kökenleri oldukça eski dönemlere uzanan bu uygulama bugün bile yaşamlarımızı ve geleceğimizi şekillendirmemizde yardımcı olur. En etkili fal çeşitlerini keşfetmeye hazır olun!

Kahve Falınızda Çıkan Sembollerin Anlamları

Kahve falı bakmanın püf noktası, telve sembollerine yükleyeceğiniz anlamlardan geçer. Bunu yapabilmek için de, hangi sembolün anlamı ne bilmek gerekiyor. Tabii ki bu kısımda hayal gücünüz ve kendi bakış açınıza da büyük iş düşüyor.

Su Falı Nasıl Bakılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su falı, yüzyıllardır geleceği öğrenmek için kullanılan kadım bir yöntemdir. Tıpkı ayna yüzeyleri gibi parlak ve transparan olan su, durugörüyü kolaylıkla harekete geçirebilir. Siz de bu yöntemi kendi yaşamınızda denemek istiyorsanız bu püf noktalarına dikkat edin!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin