Katina Aşk Falı

tarihinde

En çok tercih edilen fal konusu tabii ki aşk! Hepimiz en çok aşkla ilgili konularda fala başvuruyor, aşk hayatımızın geleceği ve bugününe dair yanıtlar arıyoruz. Aşka dair her türlü sorunun cevabı Astrocenter uzmanlarında.

"O da beni seviyor mu?", "aşkı ne zaman bulacağım?", "bana geri dönecek mi?".. Hepimizin özellikle hayatımızın belirli dönemlerinde muhakkak sorduğu ya da karşılaştığı sorulardır bunlar. Aşk hayatımızı ilgilendiren sorular bizi çoğunlukla çıkmaza sürüklese de cevabı olmayan hiçbir soru yok! Astrocenter'ın en iyi uzmanları aşk hayatınızla ilgili her türlü soruyu cevaplamanızda sizlere yardımcı oluyor. 


Peki aşk falı nedir? Kaç tür aşk falı vardır? Aşk ve ilişki geleceğimizle ilgili sorular söz konusu olduğunda başvurabileceğimiz birçok fal türü vardır: Tarot falı, su falı, kahve falı, el falı, iskambil falı. Astrocenter bu fal türlerine ek olarak verdiği Katina Aşk Falı ve Foto Aşk Falı hizmetleriyle doğrudan aşk hayatınıza yönelik sorunlara çözüm bulur. 

🔮 Katina Aşk Falı:

Katina falı Tarot'a göre değişik bir deste ile bakılır. Bu destede 65 kart vardır.  3 çeşit Katina Falı açılımı mümkündür:

İmparator açılımı: Genel bir açılımdır. Sorulara geçmiş ve gelecek iç içe geçmiş şekilde cevaplar bulunur. Bazı olayların nedenini soruyorsanız doğru cevapları verecektir. İmparator açılımında toplam 10 kart açılır.


İlişki açılımı: İki kişi arasındaki bağı ortaya çıkarır. İlişkinin içindeki çıkmazları, bilinmeyenleri, nerde tıkanıldığını ve nasıl açılabileceğini gösterir. Aşkın yanı sıra anlaşamadığınız bir arkadaşınız ya da düşmanınızın da aranızdaki ilişkisine baktırabilirsiniz.


Karar açılımı: Kafanızda aşk hayatınızla birçok soru var ama karar veremiyor, seçim yapamıyor musunuz ? Toplamda 7 kart açarak Katina falıyla cevapları bulabilirsiniz.  


🔮 Foto Aşk Falı:

Astrocenter'ın en iyi uzmanları sevdiğiniz kişinin ya da onunla olan fotoğraflarınızı yorumlayarak, ilişki geçmişinize ve geleceğinize dair yorumlarda bulunur. 


İlişkinizin geleceğini, şu anki problemleri ve çözüm önerilerini merak ediyorsanız uzmanlarımıza fotoğraflarınızı gönderip Foto Aşk Falı baktırabilirsiniz. 


Foto aşk falı özellikle karmaşık bir ilişkinin içinde kalıveren, aklında net bir soru olmasa da haline çare arayan kişiler için bire birdir.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin