Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Katina Aşk Falı

En çok tercih edilen fal konusu tabii ki aşk! Hepimiz en çok aşkla ilgili konularda fala başvuruyor, aşk hayatımızın geleceği ve bugününe dair yanıtlar arıyoruz. Aşka dair her türlü sorunun cevabı Astrocenter uzmanlarında.

"O da beni seviyor mu?", "aşkı ne zaman bulacağım?", "bana geri dönecek mi?".. Hepimizin özellikle hayatımızın belirli dönemlerinde muhakkak sorduğu ya da karşılaştığı sorulardır bunlar. Aşk hayatımızı ilgilendiren sorular bizi çoğunlukla çıkmaza sürüklese de cevabı olmayan hiçbir soru yok! Astrocenter'ın en iyi uzmanları aşk hayatınızla ilgili her türlü soruyu cevaplamanızda sizlere yardımcı oluyor. 


Peki aşk falı nedir? Kaç tür aşk falı vardır? Aşk ve ilişki geleceğimizle ilgili sorular söz konusu olduğunda başvurabileceğimiz birçok fal türü vardır: Tarot falı, su falı, kahve falı, el falı, iskambil falı. Astrocenter bu fal türlerine ek olarak verdiği Katina Aşk Falı ve Foto Aşk Falı hizmetleriyle doğrudan aşk hayatınıza yönelik sorunlara çözüm bulur. 

🔮 Katina Aşk Falı:

Katina falı Tarot'a göre değişik bir deste ile bakılır. Bu destede 65 kart vardır.  3 çeşit Katina Falı açılımı mümkündür:

İmparator açılımı: Genel bir açılımdır. Sorulara geçmiş ve gelecek iç içe geçmiş şekilde cevaplar bulunur. Bazı olayların nedenini soruyorsanız doğru cevapları verecektir. İmparator açılımında toplam 10 kart açılır.


İlişki açılımı: İki kişi arasındaki bağı ortaya çıkarır. İlişkinin içindeki çıkmazları, bilinmeyenleri, nerde tıkanıldığını ve nasıl açılabileceğini gösterir. Aşkın yanı sıra anlaşamadığınız bir arkadaşınız ya da düşmanınızın da aranızdaki ilişkisine baktırabilirsiniz.


Karar açılımı: Kafanızda aşk hayatınızla birçok soru var ama karar veremiyor, seçim yapamıyor musunuz ? Toplamda 7 kart açarak Katina falıyla cevapları bulabilirsiniz.  


🔮 Foto Aşk Falı:

Astrocenter'ın en iyi uzmanları sevdiğiniz kişinin ya da onunla olan fotoğraflarınızı yorumlayarak, ilişki geçmişinize ve geleceğinize dair yorumlarda bulunur. 


İlişkinizin geleceğini, şu anki problemleri ve çözüm önerilerini merak ediyorsanız uzmanlarımıza fotoğraflarınızı gönderip Foto Aşk Falı baktırabilirsiniz. 


Foto aşk falı özellikle karmaşık bir ilişkinin içinde kalıveren, aklında net bir soru olmasa da haline çare arayan kişiler için bire birdir.

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.