Yaşamda İlerlemek İçin Cinsel Enerjilerimizi Arındırmanın Yolları

tarihinde

Eski sevgilinizle seks yaptıktan sonra kendinizi nasıl hissediyordunuz? Stresli, endişeli, depresif? Eğer öyleyse, muhtemelen toksik bir ilişki içindeydiniz. İçinizde negatif enerji taşıyorsanız yaşamda ilerlemeniz zordur. Cinsel ilişki bir enerji alışverişidir ve bu enerjiler bizi etkiliyorsa, bunun nedeni iyi bir enerji temizliğine ihtiyacımız olmasıdır!

Yaşamda İlerlemek İçin Cinsel Enerjilerimizi Arındırmanın Yolları

Yolunuzu kaybettiğinizi mi hissediyorsunuz? En iyi falcılarımızla iletişime geçin


Cinsel enerjilerin önemi

Bir çift ayrıldığında, çoğu zaman ikilinin meydana getirdiği enerjiler yavaş yavaş dağılır. Ancak bazen, özellikle de toksik ilişkiler söz konusu olduğunda, negatif enerjiler geride kalır.

Negatif cinsel ilişkileri nasıl tanırız?

İçimizde kalan negatif cinsel enerjiler bize rahatsızlık verir. İçimiz kuşkularla doluysa durumu değerlendirmemiz ve gözlemlememiz yeterli olacaktır. Bir cinsel ilişkiden sonra kendimizi endişeli, depresif, stresli, kuşkulu ya da özgüven eksikliği içinde mi hissediyoruz? Eğer durum böyleyse, bunun nedeni bizim şimdiki ve gelecekteki cinsel birlikteliklerimizi etkileyen cinsel enerjileri içimizde tutuyor olmamızdır. Bir cinsel ilişkiden sonra hissedebileceğimiz zihinsel veya bedensel rahatsızlık geçmiş bir ilişkinin sonucu olabileceği gibi mevcut bir ilişkinin de sonucu olabileceğini anlamak önemlidir. Her halükarda, görünürde bir neden olmaksızın kendinizi alıngan ve rahatsız hissediyorsanız, kendinize doğru soruları sormanız ve enerjilerinizi temizleyerek harekete geçmeniz yerinde olacaktır.

Ayrılık sonrası cinsel enerjilerimizi nasıl temizleriz?

Cinsel enerjilerin arındırılması aslında bedeni, ruhu ve zihni temizlemekle gerçekleşir. Bu arınma iki aşamada gerçekleşir. phases.

Cinsel enerjileri temizleme ritüeli 

Öncelikle bedenimizi ve zihnimizi ritüele hazırlamak için tuz, fesleğen ve biberiye ile banyo yapın.

  • Tuz negatif enerjilere karşı korunmak için idealdir. Her türlü arınma ritüelinde kullanabilirsiniz!
  • Fesleğen duygusal dengeyi sağlar
  • Biberiye negatif enerjileri uzakta tutar 

bain pour le rituel de nettoyage

⚠️ Bu spiritüel banyoya vücut kirliyken girilmemelidir. Dolayısıyla önce enerji verici bir duş alın. 

Bu banyodan sonra iyileşme ritüeli aşamasına geçiş yapılır. Bu ritüel sizi hemencecik iyileştirmese de olumsuz hislerinizle bağlarınızı koparır ve iyileşmeye giden yolu açar.

  • Kendinizi güvende hissettiğiniz bir mekânı adaçayıyla arındırın ve beyaz bir mum yakın. Spiritüel rehberlerinizden ya da koruyucu meleğinizden bu ritüel sırasında yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. 
  • Beyaz, boş bir kâğıt alın ve dileğinizi yazın: "Yaşamda ilerlememe engel olan negatif cinsel enerjilerden kurtulmak istiyorum.", " X kişisini / onunla kurduğum toksik ilişkiyi geride bırammak istiyorum."
  • Kâğıdı katlayın ve bir iple etrafında düğüm atın.
  • Sakinleşin, odaklanın ve bir çemberin sizi koruduğunu hayal edin. Hazır olduğunuzu hissettiğinizde kâğıdı ve ipi makasla kesin, parçaları içinde tuz olan bir kâsenin içinde yakın ve sonra her şeyi atın.

>>> Burcunuza göre ruh eşiniz nasıl biri?

Spiritüel temizlik önemlidir çünkü yaşamda ilerlememizi kolaylaştırır. Canınızı sıkan negatif cinsel enerjilerden kurtulmak istediğiniz zamanlarda bu ritüeli tekrarlayın. 

Uzmanlarımızın yorumu: Duygularla dolu bir arınma

Negatif cinsel enerjilerden kurtulmak bizi arındırır, ancak bu ritüel kontrol edilemeyecek kadar yoğun duygular ortaya çıkarabilir ve bizi şüphe içinde bırakabilir. Eğer sorularınıza cevap arıyorsanız ve birilerinin size yol göstermesine ihtiyaç duyuyorsanız, falcılarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Geleceğinizle ilgili kararları huzur içinde almanıza yardımcı olacaklardır.  


Gelecek Benim

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: