Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burçlar ve Zevkler: Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu Tüyoları

Her burcun rengi de zevki de farklı! Burcunuza göre evinizin dekorasyonu nasıl olmalıdır? Evinizdeki dekorasyonla kendi kişiliğinizi öne çıkartabilirsiniz!

 

Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu

Eviniz yenilemek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, gelin evinizi burcunuza göre döşeyin! İster ateş, toprak, hava veya su olsun her burç farklı renkleri, dokuları ve stilleri gösteriyor. Bakalım hangi burç evini nasıl döşüyor?

★ Doğum tarihiniz ve aşk hayatınız : 10dk Danışmanlık 4 TL ★

 

- Koç (21 Mart-19 Nisan)

Ateşli olarak bilinen Koç burcu için, canlı renkler kızıl ve  pembe tonları bu burç için idealdir. Sessizleştirilmiş renklerden kaçının ve ofisinizde, özellikle motivasyonunuzu koruyacak parlak tonlarla dekorunuzu güçlendirin. Oldukça entelektüel ve yaratıcı doğanızdan dolayı kendinize ait bir odaya ihtiyacınız var sanatsal yanınızı bir resim stüdyosunda veya yoga odasında ortaya çıkartabilirsiniz. Hatıra eşyalarına aşırı derecede önem verirler.

- Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa, her şeyin en iyisini ister ve rahat bir ortamda yaşamak onlar için önceliktir. İran halıları, tablolar, deri kanepeler ve çerçeveli fotoğraflar onlar için idealdir. Evinizi güzel göstermek için kocaman bir vitrin ile konuklarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Oturma odasında dinlenmek isterler, kahverengi ve nötr tonlarla dekore edebilirsiniz.

- İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)

İkizler çoğu zaman belirli bir stilde uzun süre bulundukları ortama adapte olamaz ve çabucak yerleşemezler. Baskıları ve renkli ortamları seviyorsunuz. Turuncu, lavanta veya pembe ve çizgili olağandışı renkler evinizde bir yer edecek gibi görünüyor, ancak dekorunuzu sadece birkaç gösterişli parça ile tamamlamaya çalışın; böylece kendi tarzınızı yaratmış olursunuz.

☀ En iyi Medyumlarla görüşün sorularınıza cevap bulun ☀

- Yengeç (21 Haziran-22 Haziran)

Ay tarafından yönetilen yengeç, gümüş, soluk mavi ve pırıl pırıl beyazlar ile hayat bulurlar. Hatıra eşyası, aile albümü ve çerçeveli fotoğraflar gibi sakinleştirici duygusal nesnelerle kendilerini rahatlatırlar. Yemek pişirmeyi ve yemek yemeyi seviyorsunuz, bu nedenle mutfak hayal gücünüz için mükemmel bir yer.

- Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Eviniz sizin için egzotik etkileri olan, bol doğal ışıklı ve koyu renklere sahip bir kale. Derin kırmızı, parlak turkuaz ve kumlu kahverengi ideal renkleriniz. Aslanlar, resmi bir yemek alanında büyük toplantılı ortamlara bayılıyor. Şömine ve hayvan baskılı oturma odası düzenleyebilirsiniz. Eski tarz objeler hoşunuza gidebilir.

- Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Mükemmeliyetçilik eğiliminde olan başak burcunun, evi temiz, düzenli ve titizdirler. Bu titizlikle mutfakta en çok görülebilen renkler yeşil, gris veya beyaz gibi nötr renklere sahip olmalıdır, dekoratif olmayan bir şey olmamalıdır. Evdeki renk tonları için çiçekler, vazolar ve kitaplarla aksesuar vermeyi deneyin.

- Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Terazi burcu , güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetiliyor ve güzel objelerle dolu şık ve zarif bir ev terazi burcunun önceliğidir. Dengeli oranlar ve koordinasyon, çoğunlukla simetrik dekor seçenekleri için kendi becerinizlede görülebilir. Bazen dağınıklığa eğilimli olabilen terazi burçları, bir ev oluşturmak için pastel ve diğer renklerde birkaç oda kurgulayabilirler.

☏ Telefondan Tarot Falı: İlk 10dksı 4 TL ☏

- Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

İki Akrep türü vardır: Beyaz üzerinde beyaz dokuyu çok tercih eden, karşı tarafta ise yoğun renklerde kıpkırmızı, siyah ve turuncu renkleri tercih edenler. Detaylara titizlikle dikkat eden akrepler, yüksek kaliteli mobilyalar ve bazı cesur parçalar içeren bir yatak odasıyla huzur bulur.

- Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Açık hava kokusunu severler. Çiçekler ve güzel kokulu bitkiler ile kocaman bir bahçe inşa edebilirsiniz. Boş alana sahip değilseniz, kapalı bahçe, yonca kokulu mumlar veya taze meyve tabağı ile açık hava ruhunu evinize getirebilirsiniz.

- Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak; saatler, deri kanepeler, ahşap dolaplar ve tüm Amerikan markaları ile tamamlanmış geleneksel dekoru sever. Gri, lacivert ve kahverengi en sevdikleri renklerdir ancak odaların çok karanlık olmamasını sağlamak için çiçekler veya parlak sanat parçaları eklerler. Ferah bir ortam yaratmak için büyük bir çalışma masası ile ortamı aydınlatmak isterler.

- Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Modern ve fütüristik olan her şeyin cetveli olarak, evinizde güçlü, grafik parçalar ve cam, çelik gibi modern malzemeler bulundurun. Eviniz cazip olmayabilir, ancak kusursuz bir şekilde üst düzey sanat ve parke zeminlerle dekore edilmiştir. Evinizi bir sanat galerisi gibi sergilemek için mavi, mor ve somon gibi canlı tonlara odaklanmaya ihtiyacımız vardır.

- Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Balık, yalnızlığı ile tanınır bundan dolayıdır ki meditasyon veya müzik için sessiz bir oda ararlar kendilerine. Yeşil, mavi gibi sakin deniz renkleri hayalinizdeki doğa ve okyanusu hatırlatır. Sizin için su sakinleştiricidir bu yüzden gösterişli bir akvaryumu evinizin baş köşesine koyabilirisiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz:

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.