Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sol Elin Kaşınması Ne Anlama Geliyor?

Sol el avuç içiniz mi kaşınıyor? Bunun tesadüf olmadığını, arkasında gizli bir anlamın saklı olduğunu hissediyorsunuz. Haklsınız da! Elinize para mı geçecek, yoksa para mı kaybedeceksiniz? Eliniz kaşınıyorsa bunun parayla ilgili bir şey olduğundan emin olabilirsiniz...

Çoğumuz gizli işaretlere, evrenin bize mesaj gönderdiğine inanırız. Sol elin kaşınması da bu işaretlerden biridir. Ve genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır!


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Sol elin kaşınması elinize para geçeceğine işaret eder

Evet, güzel bir haber değil mi? Eğer sol elinizin avuç içi kaşınıyorsa bu elinize para geçeceğinin habercisidir. Gözünüzü dört açın ve etrafınızdaki olayları dikkatle inceleyin. Karşınıza çıkan fırsatları yakalamak için ideal bir zamandasınız. En şanslı burçlar arasında yer almasanız bile sol elinizin size vadettiği parayı kazanacağınızdan emin olabilirsiniz! 

>>> Elimize para geçmesi için hangi tütsüyü kullanmalı?

Sağ eliniz kaşınıyorsa, dikkat!

Sol elin kaşınması elinize para geçeceğine işaret ediyorsa, sağ elinizin kaşınması ise para kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunuzu gösterirBöyle bir durumda yapabileceğiniz tek bir şey vardır. Paranızı çaldırmak ya da ceza yemekten kaçınmak için evinizde kalmak. Bizden söylemesi!

Sağ ve sol kaşınması arasındaki kültürel farklar

Fransa'da sol el alıcı sağ el ise verici olarak yorumlanır. (Yani sol el para kazanır, sağ el ise kaybeder). Suriye'de de eller benzer bir şekilde yorumlanır ama o kültürde kaşıntıyı hissettikten sonra ele para geçmesi için avuç içlerini birbirine sürtmek gerekir. Hindistan'da ise tam tersi söz konusudur. Şans tanrıçası ile ilişkilendirilen sağ elin para getireceğine inanılır. Bu ülkede para değiş tokuşu her zaman sağ elle yapılır çünkü bu el gelecek zenginliği işaret eder. Ama kadınsanız işler değişir! Hintlilere göre bir kadının sağ eli kaşınıyorsa bu kötü şansa işarettir. Onlara göre sol eli kaşınan kişi bir kadınsa eline para geçecektir! 


Sol elinizdeki kaşıntının ne anlama geldiğini artık biliyorsunuz. Böyle bir kaşıntı durumunda piyango bileti almayı düşünebilirsiniz! Ama kaşıntılar bir türlü geçmiyorsa bir doktora göstermeniz gerekebileceğini de unutmayın. Peki vücudumuzdaki diğer kaşıntıların anlamlarını öğrenmeye ne dersiniz? 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.