Sol Elin Kaşınması Ne Anlama Geliyor?

tarihinde

Sol el avuç içiniz mi kaşınıyor? Bunun tesadüf olmadığını, arkasında gizli bir anlamın saklı olduğunu hissediyorsunuz. Haklısınız da! Elinize para mı geçecek, yoksa para mı kaybedeceksiniz? Eliniz kaşınıyorsa bunun parayla ilgili bir şey olduğundan emin olabilirsiniz...

Sol Elin Kaşınması Ne Anlama Geliyor?

Çoğumuz gizli işaretlere, evrenin bize mesaj gönderdiğine inanırız. Sol elin kaşınması da bu işaretlerden biridir. Ve genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır!


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.



Sol elin kaşınması elinize para geçeceğine işaret eder

Evet, güzel bir haber değil mi? Eğer sol elinizin avuç içi kaşınıyorsa bu elinize para geçeceğinin habercisidir. Gözünüzü dört açın ve etrafınızdaki olayları dikkatle inceleyin. Karşınıza çıkan fırsatları yakalamak için ideal bir zamandasınız. En şanslı burçlar arasında yer almasanız bile sol elinizin size vadettiği parayı kazanacağınızdan emin olabilirsiniz! 

>>> Elimize para geçmesi için hangi tütsüyü kullanmalı?

Sağ eliniz kaşınıyorsa, dikkat!

Sol elin kaşınması elinize para geçeceğine işaret ediyorsa, sağ elinizin kaşınması ise para kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunuzu gösterirBöyle bir durumda yapabileceğiniz tek bir şey vardır. Paranızı çaldırmak ya da ceza yemekten kaçınmak için evinizde kalmak. Bizden söylemesi!

Sağ ve sol kaşınması arasındaki kültürel farklar

Fransa'da sol el alıcı sağ el ise verici olarak yorumlanır. (Yani sol el para kazanır, sağ el ise kaybeder). Suriye'de de eller benzer bir şekilde yorumlanır ama o kültürde kaşıntıyı hissettikten sonra ele para geçmesi için avuç içlerini birbirine sürtmek gerekir. Hindistan'da ise tam tersi söz konusudur. Şans tanrıçası ile ilişkilendirilen sağ elin para getireceğine inanılır. Bu ülkede para değiş tokuşu her zaman sağ elle yapılır çünkü bu el gelecek zenginliği işaret eder. Ama kadınsanız işler değişir! Hintlilere göre bir kadının sağ eli kaşınıyorsa bu kötü şansa işarettir. Onlara göre sol eli kaşınan kişi bir kadınsa eline para geçecektir! 


Sol elinizdeki kaşıntının ne anlama geldiğini artık biliyorsunuz. Böyle bir kaşıntı durumunda piyango bileti almayı düşünebilirsiniz! Ama kaşıntılar bir türlü geçmiyorsa bir doktora göstermeniz gerekebileceğini de unutmayın. Peki vücudumuzdaki diğer kaşıntıların anlamlarını öğrenmeye ne dersiniz? 

Evrenin gönderdiği mesajları keşfedin!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey