Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Eğer koruyucu meleğinizin sizin yanınızda olup olmadığını merak ediyorsanız dikkatinizi çift saatler, kuş tüyleri gibi küçük işaretlere yoğunlaştırın. Yakınınızda bir kuş tüyü bulduğunuzda bu sorularınıza cevap aradığınız ve girişimlerinizde bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelir. Bu işareti görürseniz meleğinize teşekkür edin ve kuş tüyünü yanınızda taşıyın.

Kuş tüyleri ve koruyucu melekler: Mesajlarının anlamları ne?

Gördüğünüz kuş tüyünün rengi oldukça önemlidir ve koruyucu meleğinizin size iletmek istediği mesajın anlamını belirler. Gündelik yaşamınızda karşılaşabileceğiniz 14 farklı kuş tüyünün anlamını keşfedin. 

👀

Karşınıza çıkan kuş tüyünün rengine dokunun
signification plume blancheBeyaz: Koruyucu meleğiniz yanınızda
signification plume bruneKahverengi:
Sağlık ve huzur
signification plume griseGri: Barışma zamanı yakın
signification plume noireSiyah: Her şey yoluna girecek
signification plume bleueMavi: Manevi yaşamınız ön planda
signification plume jauneSarı: Her şey yolunda!
signification plume orangeTuruncu: Yaratıcılık
signification plume rosePembe: Sevgi ve mutluluk 
signification plume rougeKırmızı: Aşk ve cazibe 
signification plume verteYeşil: Şans yüzünüze gülecek
signification plume brune et blancheKahverengi ve beyaz: Mutluluk çok yakın
signification plume noire et blancheSiyah ve beyaz: Umut ve denge
signification plume rouge et verteTavus kuşu tüyü: Para durumunuz harika
signification plume grise et noireGüvercin tüyü: Her şey bitmiş sayılmazMutluluğa kavuşmadan önce geleceğinizle barışın. Gecikmeden falcılarımızla iletişime geçin.


Beyaz kuş tüyü: Meleğiniz yanınızda

Eğer beyaz bir kuş tüyü gördüyseniz bu meleğinizin sizi koruduğu anlamına gelir. Meleğiniz sizi dinliyor ve dualarınıza kulak veriyor. Küçük beyaz bir kuş tüyü aynı zamanda rahmetli bir yakınınızın hep yanınızda olduğunu da ifade eder.

Kahverengi kuş tüyü: Sağlık ve huzur

Kahverengi kuş tüyü yaşamınızın kısa süre içinde huzura kavuşacağı anlamına gelir. Koruyucu meleğiniz ayrıca sağlığınız konusunda da endişe etmemenizi söylüyor. Her şey yolunda.

Gri kuş tüyü: Barışma zamanı yakın

Bu tüy sonunda bir insanla barışacağınızı ama biraz daha sabretmeniz gerektiğini ifade eder. Tek yapmanız gereken bu durumu çözüme kavuşturmak için çabalayan koruyucu meleğinize güvenmeye devam etmek.

Siyah kuş tüyü: Her şey yoluna girecek

Bu tüy genellikle üzgün hissettiğimizde karşımıza çıkar. Koruyucu meleğimiz bu mesajla huzursuzluğunuzun farkında olduğunu ve kısa sürede acınızın dineceğini haber vermektedir. 

Mavi kuş tüyü: Manevi yaşamınız ön planda

Eğer karşınıza mavi bir tüy çıktıysa  manevi gücünüz bugünlerde zirvede demektir. Dua etmeye ya da meditasyon yapmaya zaman ayırın. Mavi kuş tüyünü kullanarak koruyucu meleğinizle iletişime geçmeye çalışın. 

Sarı kuş tüyü: Her şey yolunda

Eğer karşınıza sarı bir kuş tüyü çıkarsa kendinizle gurur duyabilirsiniz. Bu tüy, doğru istikamette olduğunuz ve şimdiye kadar takip ettiğiniz yolun meyvelerini toplayacağınızın habercisidir.

Turuncu kuş tüyü: Harika bir yaratıcılık

Turuncu bir kuş tüyü görürseniz son günlerde içinizde yüksek bir yaratıcı enerjinin mevcut olduğunu ve arzularınızı gerçekleştirmek için bunu kullanmanız gerektiği anlamına gelir. 

Pembe kuş tüyü: Sevgi ve mutluluk

Bu tüy yakın çevrenizde bir bebeğin doğacağının, yakın zamanda hamile kalacağınızın ya da aşk hayatında sizi güzel sürprizler beklediğinin habercisidir. Meleğiniz mutluluğun çok uzakta olmadığını söylüyor! 

Kırmızı kuş tüyü: Aşk ve cazibe

Bu tüyü görüyorsanız yaşamınıza kısa zaman içinde aşkın, tutkunun ve cesaretin gireceğinden emin olabilirsiniz. İdeal partnerinizle tanışıp onu baştan çıkarmak için elinizden geleni yapmaya çabalayacağınız kesin. 

Yeşil kuş tüyü: Şans yüzünüze gülüyor

Yeşil kuş tüyüyle koruyucu meleğiniz size yakında iyileşeceğinizi söylüyor olabilir. Daha geniş anlamda ise şans sizden yana olacak demektir. Yeşil kuş tüyü bereketi sembolize eder ve elinize para geçeceğinin de habercisi olabilir. 

Kahverengi ve beyaz kuş tüyü: Mutluluk çok yakında

Kahverengi ve beyaz kuş tüyü görmek mutluluğun yolda olduğunu ifade eder. Bu hemen gerçekleşmeyeceği için biraz sabretmeniz ve inanmaya devam etmeniz gerek.

Siyah ve beyaz kuş tüyü: Umut ve denge

Umudunuzu yitirdiğiniz bir anda bu tüy daha hiçbir şeyin sona ermediğini hatırlatır. Yaşamınızda değişiklikler olsa da koruyucu meleğiniz sizi koruyor ve yaşamınıza kısa sürede denge bahşedeceğinden emin olabilirsiniz.

Tavus kuşu tüyü: Finansal durumunuz iyiye gidiyor

Tavus kuşu tüyü görmek finansal durumunuzda yeni gelişmeler olacağı anlamına gelir. Bu beklenmedik bir gelişme olsa da yaşam kalitenizi artıracak bir meblağa sahip olacaksınız. Alors que ce n’était pas prévu, vous allez recevoir une somme d’argent qui fera du bien.

Güvercin tüyü görmek: Henüz her şey bitmiş sayılmaz

Eğer bir güvercin tüyü gördüyseniz bu zor bir dönemden geçtiğiniz ama koruyucu meleğinizin size henüz her şeyin bitmediğini ve yakında mutluluğa kavuşacağınız anlamına gelir. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Bizimle iletişime geçin.