Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sizce Şanslı Mısınız? En Şanslı Burçlar Hangileri?

Bazen siz bir şeyi elde etmek için çırpınırken, o şey başkalarının ayağına geliverir. Peki şanslı burçlardan mısınız, yoksa işleri ters gidenlerden mi?

 

En Şanslı Burçlar Hangileri?

Siz bir şeyi elde etmek için çırpınıp dururken, o şey başkalarının ayağına şıp diye geliverir. Yıldızlar kaderinizin nasıl olacağını, hangi konularda şanslı olup olmadığınızı da belirler. Peki şanslı burçlardan mısınız, yoksa işleri her zaman ters gidenlerden mi ? En şanslı burçlar hangileri ? Bu soruyu sizin için cevapladık!   

Bazı burçlar hayatta daha fazla kolaylığa sahip gibi görünse de, bu aslında yalnızca şans faktöründen değil, onların kişilik özelliklerinden de kaynaklanır. Bu burçlar hayatta karşılarına çıkan fırsatları görmeyi ve onları değerlendirmeyi iyi bilir. Peki siz de şansını ayağına getirmeyi bilenlerden misiniz ? Hemen öğrenin:

En şanslıdan en az şanslı olana doğru burçlar :

 

1. Yay

Şanslılık sizin doğanızda var !

Yönetici gezegeniniz Jüpiter şansın gezegeni olduğundan, şans sizin alnınıza yazılmış! İyimserliğiniz ve canlılığınız hayatın her alanıda şanslı olmanızı sağlıyor.

 

 

2. Balık

Şans ayağınıza geliyor !

Balık burcunun yönetici gezegeni de Yayınkiyle aynı, yani Jüpiter. Sosyal çevreniz sayesinde şansı yakalamayı biliyorsunuz. Telefon rehberiniz hem iş hem de özel hayatınızda işinize yarayacak bir sürü isimle dolu !

 

 

 

3. Terazi

İyimserlikten doğan bir şanslılık

Zodyak’ın en çekici burçlarından birisiniz. Teraziler hayata gülümsemeyi bilir, ve hayata iyimser gözlerle bakanlar şansı üzerine çeker !

 


En İyi Medyumlar burcunuza ve doğum tarihinize göre geleceğinizi anlatıyor >


 

 

 

4. Kova

Değişim şansı

Zodyak’ın en esnek burçlarından olan Kova, sürekli değişim halindedir. Eğer uyum sağlamayı ve hayatın size sunduğu fırsatları takip etmeyi bilirseniz, değişim her zaman için şans getirir.

 

 

 

5. Koç

Azimden gelen şans !

Koçlar çok azimlidir ve meydan okumayı severler. Bu yüzden işte ya da diğer rekabet ortamlarında şans her zaman yüzlerine güler. Koç burçları şansı yanlarına almak için neler yapmaları gerektiğini bilirler.

 

 

 

6. Boğa

İnatçılıktan doğan şans !

İnatçı yapınız ve kendinize olan güveniniz sayesinde şans yüzünüze gülüyor. Ancak bu duruma fazla güvenip de tembellik etmeyin ! 

 


Falın 10dk'sı 1 Euro! >


 

 

 

7. Aslan

Biraz şans ve bolca azim!

Sevgili Aslanlar, size göre şans çok çalışmayla kazanılır. Genellikle, başarılarınıza sabırlı olup çok emek vererek ulaşıyorsunuz.  

 

 

 

8. İkizler

Şansınızı kışkırtmanız gerekiyor

İkizler için şans biraz çaba gerektiriyor. Arkadaş canlısı ve akıllısınız, bu yüzden gerekli çabayı göstererek başarıya giden fırsatları yakalayabilirsiniz. Yalnızca biraz zamana ihtiyacınız var.

 

 

9. Yengeç

Kararlıklığınız sizi şanslı kılıyor

Hassas olsanız da oldukça kararlı bir yapınız var. Şansı yakalamak için çok çalışmanızgereksede bu durum gözünüzü hiçbir zaman korkutmuyor.   

 


Tıkla, şansı ayağına getir! En iyi uzmanlardan hayat tavsiyeleri alın >


 

 

10. Oğlak

Sizin için şans sabır gerektiriyor

Şansınızı uyandırmanız biraz zaman alıyor. Ancak kendinize güvenin sevgili Oğlaklar ! Sabırlı olun ve şansınıza inanın, emin olun ki ayağınıza gelecek!

 

 

11. Başak

Geç kalan şans!

Başaklar, şansı yakalamak için geç kalıyorsunuz. Ancak cesaretiniz kırılmasın, şansınızı artırmak yapmanız gereken tek şey biraz kabuğunuzdan çıkıp daha cesur olmak!

 

 

 

12. Akrep

Son bir şans

Akrepler şansı yakalamak için diğerlerine göre çok daha fazla çaba sergilemesi gereken burçlardan. Ancak en zor anlarınızda şans size gülebilir. Unutmayın, kimsenin dayanamayacağı koşullarda bile ayakta kalma gücüne sahipsiniz !

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.