Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sizce Şanslı Mısınız? En Şanslı Burçlar Hangileri?

Bazen siz bir şeyi elde etmek için çırpınırken, o şey başkalarının ayağına geliverir. Peki şanslı burçlardan mısınız, yoksa işleri ters gidenlerden mi?

 

En Şanslı Burçlar Hangileri 

Siz bir şeyi elde etmek için çırpınıp dururken, o şey başkalarının ayağına şıp diye geliverir. Yıldızlar kaderinizin nasıl olacağını, hangi konularda şanslı olup olmadığınızı da belirler. Peki şanslı burçlardan mısınız, yoksa işleri her zaman ters gidenlerden mi ? En şanslı burçlar hangileri ? Bu soruyu sizin için cevapladık!   

Bazı burçlar hayatta daha fazla kolaylığa sahip gibi görünse de, bu aslında yalnızca şans faktöründen değil, onların kişilik özelliklerinden de kaynaklanır. Bu burçlar hayatta karşılarına çıkan fırsatları görmeyi ve onları değerlendirmeyi iyi bilir. Peki siz de şansını ayağına getirmeyi bilenlerden misiniz ? Hemen keşfedin!

İşte en şanslı burçlar:

 

1. Yay

Şans doğanızda var!

Yönetici gezegeniniz Jüpiter şansın gezegeni olduğundan, şans sizin alnınıza yazılmış! İyimserliğiniz ve canlılığınız hayatın her alanıda şanslı olmanızı sağlıyor.

 

 

2. Balık

Şans ayağınıza geliyor

Balık burcunun yönetici gezegeni de Yayınkiyle aynı, yani Jüpiter. Sosyal çevreniz sayesinde şansı yakalamayı biliyorsunuz. Telefon rehberiniz hem iş hem de özel hayatınızda işinize yarayacak bir sürü isimle dolu !

 

 

 

3. Terazi 

İyimserliğe bağlı bir şans

Zodyak’ın en çekici burçlarından birisiniz. Teraziler hayata gülümsemeyi bilir, ve hayata iyimser gözlerle bakanlar şansı üzerine çeker !

  

 

 

4. Kova

Değişimin şansı

Zodyak’ın en esnek burçlarından olan Kova, sürekli değişim halindedir. Eğer uyum sağlamayı ve hayatın size sunduğu fırsatları takip etmeyi bilirseniz, değişim her zaman için şans getirecektir.

 

 

 

5. Koç

Azimle gelen şans

Koçlar çok azimlidir ve meydan okumayı severler. Bu yüzden işte ya da diğer rekabet ortamlarında şans her zaman yüzlerine güler. Koç burçları şansın onlardan yana olması için neler yapmaları gerektiğini bilirler.

 

 

 

6. Boğa

İnatçılıktan doğan şans

İnatçı yapınız ve kendinize olan güveniniz sayesinde şans yüzünüze gülüyor. Ancak bu duruma fazla güvenip de tembellik etmeyin! 

 


Gerçek uzmanlardan fal baktırmak artık çok kolay!


 

 

 

7. Aslan

Biraz şans ve bolca azim

Sevgili Aslanlar, size göre şans çok çalışmayla kazanılır. Genellikle, başarılarınıza sabırlı olup çok emek vererek ulaşıyorsunuz.  

 

 

 

8. İkizler

Şansınızı harekete geçirmeniz gerek!

İkizler için şans biraz çaba gerektiriyor. Arkadaş canlısı ve akıllısınız, bu yüzden gerekli çabayı göstererek başarıya giden fırsatları yakalayabilirsiniz. Yalnızca biraz zamana ihtiyacınız var.

 

 

9. Yengeç

Kararlılığınız sizi şanslı kılıyor

Hassas olsanız da oldukça kararlı bir yapınız var. Şansı yakalamak için çok çalışmanızgereksede bu durum gözünüzü hiçbir zaman korkutmuyor.   

 
 

 

10. Oğlak

Şans sabır gerektiriyor

Şansınızı uyandırmanız biraz zaman alıyor. Ancak kendinize güvenin sevgili Oğlaklar! Sabırlı olun ve şansınıza inanın, emin olun ki ayağınıza gelecek!

 

 

11. Başak

Geç gelen şans...

Başaklar, şansı yakalamak için geç kalıyorsunuz. Ancak cesaretiniz kırılmasın, şansınızı artırmak için yapmanız gereken tek şey biraz kabuğunuzdan çıkıp daha cesur olmak!

 

 

 

12. Akrep

Son bir şans

Akrepler şansı yakalamak için diğerlerine göre çok daha fazla çaba sarf etmesi gereken burçlardan. Ancak en zor anlarınızda şans size gülebilir. Unutmayın, kimsenin dayanamayacağı koşullarda bile ayakta kalma gücüne sahipsiniz!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
İkizler Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Yengeç Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Aslan Burcu 2021 Yorumları  Yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Başak Burcu 2021 Burç Yorumları  Başak burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Güncel makalelerimiz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
Sevgililer Günü Burç Yorumları  Sevgililer günü akşamında sizi neler bekliyor?

Ay, size ne söylüyor?

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Yengeç burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
11 Şubat Kova Yeniayı  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2021'de İyi Anlaşacak Burçlar  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
28 Ocak Aslan Dolunayı: Doğru ve hızlı tepkiler verin!  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bizimle iletişime geçin.