Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hoşlandığınız Kişinin Size İlgisini Arttıracak Aşk Ritüelleri

Gerçek aşkı, ruh eşimizi bulmak oldukça zordur. Bazı durumlarda dışarıdan desteğe ihtiyaç duyarız. Bu dört aşk ritüeli sayesinde duygusal yaşamınıza biraz sihir katmaya ne dersiniz?

Geleceğe dair sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!Aşk çok güçlü bir duygudur! Birinden hoşlanırsınız ve onsuz yaşayamayacağınızı düşünmeye başlarsınız. Onun dikkatini çekmek için bazı ritüeller size yardımcı olabilir. Aralarından size 

1. Cuma günü Dolunay'da yapılacak aşk ritüeli 

Dolunay cuma günü gerçekleştiği zaman, ayakkabılarınızı çıkarın ve ayaklarınızı bir kâğıt parçasının üzerine koyun. Kırmızı bir kalemle ayaklarınızın kenarlarını çizin. Oluşan şekli kesin ve üstüne 21 defa hoşlandığınız kişinin adını yazın. Çizimin üzerine tarçın serpin ve gece boyunca bu şekilde bırakın. Ertesi sabah çizimi giyeceğiniz ayakkabının içine yerleştirin. Bu ritüeli iki gün boyunca yaparsanız hoşlandığınız kişinin kısa sürede size aşkını ilan ettiğini göreceksiniz.

2. Gülle yapılan aşk ritüeli

Venüs günü sayılan cuma gününde bir gül koparın ya da satın alın. Onu bir bardak suyun için koyup sevdiğiniz kişinin adını söyleyin. Akşam olduğunda gül yapraklarını teker teker koparın ve şu cümleyi söyleyin: "(Hoşlandığınız kişinin ismi), aşkın sana gelmesine izin ver." Gül yapraklarını bir peçeteye koyun ve bir çekmecenin içinde saklayın. 21 günün sonunda gül yapraklarıı rüzgâra salın ve asla yıkamayacağınız bu peçeteyi üstünüzde taşıyın. 

3. Aşkı çağırmak için evrene bir mektup yazın

Evrene mektup yazmak bereket çekiyle benzer bir prensipe sahiptir. Bu mektubu istediğiniz zaman yazabilirsiniz ancak Ayın yükseldiği evrede (Yeniay ve Dolunay arasında bir cuma günü yazmak bu mektubun işe yarama şansını arttıracaktır. Bir yere rahatça oturun ve kalemle tıpkı bir arkadaşınıza yazarmış gibi bir mektup yazmaya başlayın. Duygularınızdan, hislerinizde ve hayallerinizden bahsedin. Ve en önemlisi de pozitif olmaya çalışın. Her türlü negatif düşünceden kaçınmaya çalışın. Mektubu bitirdiğinizde evrene ve koruyucu meleğinize teşekkür edin. Evrene mektup yazarak belirli bir kişiye hitap etmek mümkün değildir ama hoşlandığınız kişiyi öne çıkarıp ondan bahsetmenize engel de değildir. 

4. Tuz ve 3 mumla yapılan aşk ritüeli

Banyonuzu temizleyin ve aynanızı pembe ya da beyaz bir kumaşla kaplayın. Küveti suyla doldurun ve içine bir avuç büyük taneli tuz atarak şunu söyleyin "Negatif enerjiden kurtuluyorum, bugün kendimi yeniliyorum. Yolumda ilerlerken bir sürü insan bana doğru bakacak ama benim seçtiğim kişi kalmayı tercih edecek." (Eğer küvetiniz yoksa ıslak duş zeminine tuz serpin.) Mum aşkın sembolü olarak bilindiği için üç tane yeni ve hakiki mum yakın. Kendinizi suyun içine bırakın ve şu sözleri söyleyin."Ben mutluyum. Seviyorum, seviliyorum ve kendimi seviyorum. Aşk benim." Mumları söndürmeyin ve sonuna kadar yanmalarına izin verin. 


Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.