Hoşlandığınız Kişinin Size İlgisini Arttıracak Aşk Ritüelleri

tarihinde

Gerçek aşkı, ruh eşimizi bulmak oldukça zordur. Bazı durumlarda dışarıdan desteğe ihtiyaç duyarız. Bu dört aşk ritüeli sayesinde duygusal yaşamınıza biraz sihir katmaya ne dersiniz?

Hoşlandığınız Kişinin Size İlgisini Arttıracak Aşk Ritüelleri

Geleceğe dair sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!Aşk çok güçlü bir duygudur! Birinden hoşlanırsınız ve onsuz yaşayamayacağınızı düşünmeye başlarsınız. Onun dikkatini çekmek için bazı ritüeller size yardımcı olabilir. Aralarından size en uygun olanını seçin!

1. Cuma günü Dolunay'da yapılacak aşk ritüeli 

Dolunay cuma günü gerçekleştiği zaman, ayakkabılarınızı çıkarın ve ayaklarınızı bir kâğıt parçasının üzerine koyun. Kırmızı bir kalemle ayaklarınızın kenarlarını çizin. Oluşan şekli kesin ve üstüne 21 defa hoşlandığınız kişinin adını yazın. Çizimin üzerine tarçın serpin ve gece boyunca bu şekilde bırakın. Ertesi sabah çizimi giyeceğiniz ayakkabının içine yerleştirin. Bu ritüeli iki gün boyunca yaparsanız hoşlandığınız kişinin kısa sürede size aşkını ilan ettiğini göreceksiniz.

2. Gülle yapılan aşk ritüeli

Venüs günü sayılan cuma gününde bir gül koparın ya da satın alın. Onu bir bardak suyun için koyup sevdiğiniz kişinin adını söyleyin. Akşam olduğunda gül yapraklarını teker teker koparın ve şu cümleyi söyleyin: "(Hoşlandığınız kişinin ismi), aşkın sana gelmesine izin ver." Gül yapraklarını bir peçeteye koyun ve bir çekmecenin içinde saklayın. 21 günün sonunda gül yapraklarıı rüzgâra salın ve asla yıkamayacağınız bu peçeteyi üstünüzde taşıyın. 

3. Aşkı çağırmak için evrene bir mektup yazın

Evrene mektup yazmak bereket çekiyle benzer bir prensipe sahiptir. Bu mektubu istediğiniz zaman yazabilirsiniz ancak Ayın yükseldiği evrede (Yeniay ve Dolunay arasında bir cuma günü yazmak bu mektubun işe yarama şansını arttıracaktır. Bir yere rahatça oturun ve kalemle tıpkı bir arkadaşınıza yazarmış gibi bir mektup yazmaya başlayın. Duygularınızdan, hislerinizde ve hayallerinizden bahsedin. Ve en önemlisi de pozitif olmaya çalışın. Her türlü negatif düşünceden kaçınmaya çalışın. Mektubu bitirdiğinizde evrene ve koruyucu meleğinize teşekkür edin . Evrene mektup yazarak belirli bir kişiye hitap etmek mümkün değildir ama hoşlandığınız kişiyi öne çıkarıp ondan bahsetmenize engel de değildir. 

4. Tuz ve 3 mumla yapılan aşk ritüeli

Banyonuzu temizleyin ve aynanızı pembe ya da beyaz bir kumaşla kaplayın. Küveti suyla doldurun ve içine bir avuç büyük taneli tuz atarak şunu söyleyin "Negatif enerjiden kurtuluyorum, bugün kendimi yeniliyorum. Yolumda ilerlerken bir sürü insan bana doğru bakacak ama benim seçtiğim kişi kalmayı tercih edecek." (Eğer küvetiniz yoksa ıslak duş zeminine tuz serpin.) Mum aşkın sembolü olarak bilindiği için üç tane yeni ve hakiki mum yakın. Kendinizi suyun içine bırakın ve şu sözleri söyleyin."Ben mutluyum. Seviyorum, seviliyorum ve kendimi seviyorum. Aşk benim." Mumları söndürmeyin ve sonuna kadar yanmalarına izin verin. 

👉 Artık hangi ritüelin daha uygun olduğunu belirlemek sizin elinizde. Ayrıca sabırlı olmanın çok önemli olduğunu unutmayın. Başka yazılarımıza göz atmak istiyorsanız "İkiz alevinizi" bulduğunuzun altı işaretini öğrenmenin yollarını inceleyebilirsiniz. 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin