Neden sevgilim olmuyor? Gerçek Aşkı Yakalamak İçin Tüyolar

tarihinde

Beni gerçekten <strong>karşılıksız seven bir sevgili</strong> nasıl bulabilirim? <br /><br /><strong>Gerçek aşk</strong> nerede? <br /><br /><strong>Evleneceğim erkeği</strong> nasıl bulurum? <br /><br />Aşkı <strong>nerede</strong> arayabilirim?<br /><br />Bu soruların cevapları şaşırtıcı derecede basit! Hepsi yazımızda...<br /><br /><br />

 

AŞKI YAKALAMAK İÇİN TÜYOLAR 

Sıklıkla kendimize aşkı nasıl bulacağımızı sorarız. Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili nasıl bulabilirim? Gerçek aşk nerede? Evleneceğim erkeği nasıl bulurum? Aşkı nerede arayabilirim?

Cevabı şaşırtıcı derecede basit. Aslında, aradığınız erkek arkadaşları, kız arkadaşları burnunuzun dibinde olabilir! Sorun şu ki onları muhtemelen filtreliyorsunuz. Onları görmüyorsunuz!

Ne yazık ki, insanların iyi ortak noktaları gözden kaçırmasını sağlayan zihnin birkaç hilesi vardır. Bu önyargılar ve yanlış algılamalar, insanların iyi fırsatları kaçırmasını sağlıyor. Ama bu hataları yapmak zorunda değilsin. Önyargıları aşmayı öğren ve göreceksin aradığın aşkı kısa sürede bulacaksın.

 

5 adımda aşkı yakalamak için önemli tüyolar:

 

1- Kendin Ol

Otantik ol. Gerçek aşkı bulmak için önce gerçek benliğinizi vurgulamanız gerekir. Bir kimsenin sizi yapmacık anlarınızdan dolayı sevmesini istiyorsanız, öncelikle bunu başka biri için yapmaya istekli olmalısınız. Kendin gibi gerçek ol!

 

2- En İyi Kendin Ol!

İlk önce "en iyi kendiniz" olun. Yaşamınızı geçirmek istediğiniz kişi için kendinizi ayarlayın. Önce kendi davranışlarınızı düzeltmenin yollarını bulun.

Günlerini sağlıklı biriyle mi geçirmek istiyorsun? O ayakkabıları giy ve spor salonuna git! Her gün, zarafetneşeamaç ile yaşamayı hedefleyen birini bulmak ister misiniz? Kaptın bu işi. . .

 

❣ Ne zaman sevgiliniz olacak? En iyi medyumlar tarih veriyor ❣

 

Kendine güven

 

☀Sizi şu anda düşünen birileri olmalı ama kim? En etkili aşk falı... ☀

 

3- Kendine Güven!

Kendinize, kararlarınıza ve hayatınıza güvenin. Eğer kendiniz olduysanız, bu özgüven kendinden yayılacaktır. Sizi siz olduğunuz için seven birini çekeceksiniz.

 

4- Açık ol!

Eğer arzunuz yeni biriyle buluşmaksa, o zaman etrafınızdaki insanlarla bağlantı kurup kendinizi açmaya hazır olmalısınız. Yanınızda bir kişi bir konuşma yaparsa, katılmaya hazır olun. O kişi hayatınızın aşkı olmasa bile, yine de açıklığı pratik edin. Bu açıklık enerjisini geliştirmek, kalıcı ilişkilere yol açabilecek, yinelemeleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

 

♡ Birbirinize ne kadar yakışıyorsunuz? Bir fotoğrafınız yeterli ♡

 

 Mutlu olmak için

5- Mutlu ol!

Belki bu listenin en önemli sırrı mutlu olmaktır. Herkes mutlu insanların etrafında olmak ister. Mutluluk manyetiktir. Böylece enerjinizi, sizi mutlu eden şeyleri düşünmeye ve yapmaya odaklayın.

 

En çok okunan diğer yazılarımız:

 

Yüzük hangi parmağa takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!