Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Neden sevgilim olmuyor? Gerçek Aşkı Yakalamak İçin Tüyolar

Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili nasıl bulabilirim?

Gerçek aşk nerede?

Evleneceğim erkeği nasıl bulurum?

Aşkı nerede arayabilirim?

Bu soruların cevapları şaşırtıcı derecede basit! Hepsi yazımızda...


 

AŞKI YAKALAMAK İÇİN TÜYOLAR 

Sıklıkla kendimize aşkı nasıl bulacağımızı sorarız. Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili nasıl bulabilirim? Gerçek aşk nerede? Evleneceğim erkeği nasıl bulurum? Aşkı nerede arayabilirim?

Cevabı şaşırtıcı derecede basit. Aslında, aradığınız erkek arkadaşları, kız arkadaşları burnunuzun dibinde olabilir! Sorun şu ki onları muhtemelen filtreliyorsunuz. Onları görmüyorsunuz!

Ne yazık ki, insanların iyi ortak noktaları gözden kaçırmasını sağlayan zihnin birkaç hilesi vardır. Bu önyargılar ve yanlış algılamalar, insanların iyi fırsatları kaçırmasını sağlıyor. Ama bu hataları yapmak zorunda değilsin. Önyargıları aşmayı öğren ve göreceksin aradığın aşkı kısa sürede bulacaksın.

 

5 adımda aşkı yakalamak için önemli tüyolar:

 

1- Kendin Ol

Otantik ol. Gerçek aşkı bulmak için önce gerçek benliğinizi vurgulamanız gerekir. Bir kimsenin sizi yapmacık anlarınızdan dolayı sevmesini istiyorsanız, öncelikle bunu başka biri için yapmaya istekli olmalısınız. Kendin gibi gerçek ol!

 

2- En İyi Kendin Ol!

İlk önce "en iyi kendiniz" olun. Yaşamınızı geçirmek istediğiniz kişi için kendinizi ayarlayın. Önce kendi davranışlarınızı düzeltmenin yollarını bulun.

Günlerini sağlıklı biriyle mi geçirmek istiyorsun? O ayakkabıları giy ve spor salonuna git! Her gün, zarafetneşeamaç ile yaşamayı hedefleyen birini bulmak ister misiniz? Kaptın bu işi. . .

 

❣ Ne zaman sevgiliniz olacak? En iyi medyumlar tarih veriyor ❣

 

Kendine güven

 

☀Sizi şu anda düşünen birileri olmalı ama kim? En etkili aşk falı... ☀

 

3- Kendine Güven!

Kendinize, kararlarınıza ve hayatınıza güvenin. Eğer kendiniz olduysanız, bu özgüven kendinden yayılacaktır. Sizi siz olduğunuz için seven birini çekeceksiniz.

 

4- Açık ol!

Eğer arzunuz yeni biriyle buluşmaksa, o zaman etrafınızdaki insanlarla bağlantı kurup kendinizi açmaya hazır olmalısınız. Yanınızda bir kişi bir konuşma yaparsa, katılmaya hazır olun. O kişi hayatınızın aşkı olmasa bile, yine de açıklığı pratik edin. Bu açıklık enerjisini geliştirmek, kalıcı ilişkilere yol açabilecek, yinelemeleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

 

♡ Birbirinize ne kadar yakışıyorsunuz? Bir fotoğrafınız yeterli ♡

 

 Mutlu olmak için

5- Mutlu ol!

Belki bu listenin en önemli sırrı mutlu olmaktır. Herkes mutlu insanların etrafında olmak ister. Mutluluk manyetiktir. Böylece enerjinizi, sizi mutlu eden şeyleri düşünmeye ve yapmaya odaklayın.

 

En çok okunan diğer yazılarımız:

 

Yüzük hangi parmağa takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.