Neden sevgilim olmuyor? Gerçek Aşkı Yakalamak İçin Tüyolar

tarihinde

Beni gerçekten <strong>karşılıksız seven bir sevgili</strong> nasıl bulabilirim? <br /><br /><strong>Gerçek aşk</strong> nerede? <br /><br /><strong>Evleneceğim erkeği</strong> nasıl bulurum? <br /><br />Aşkı <strong>nerede</strong> arayabilirim?<br /><br />Bu soruların cevapları şaşırtıcı derecede basit! Hepsi yazımızda...<br /><br /><br />

 

AŞKI YAKALAMAK İÇİN TÜYOLAR 

Sıklıkla kendimize aşkı nasıl bulacağımızı sorarız. Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili nasıl bulabilirim? Gerçek aşk nerede? Evleneceğim erkeği nasıl bulurum? Aşkı nerede arayabilirim?

Cevabı şaşırtıcı derecede basit. Aslında, aradığınız erkek arkadaşları, kız arkadaşları burnunuzun dibinde olabilir! Sorun şu ki onları muhtemelen filtreliyorsunuz. Onları görmüyorsunuz!

Ne yazık ki, insanların iyi ortak noktaları gözden kaçırmasını sağlayan zihnin birkaç hilesi vardır. Bu önyargılar ve yanlış algılamalar, insanların iyi fırsatları kaçırmasını sağlıyor. Ama bu hataları yapmak zorunda değilsin. Önyargıları aşmayı öğren ve göreceksin aradığın aşkı kısa sürede bulacaksın.

 

5 adımda aşkı yakalamak için önemli tüyolar:

 

1- Kendin Ol

Otantik ol. Gerçek aşkı bulmak için önce gerçek benliğinizi vurgulamanız gerekir. Bir kimsenin sizi yapmacık anlarınızdan dolayı sevmesini istiyorsanız, öncelikle bunu başka biri için yapmaya istekli olmalısınız. Kendin gibi gerçek ol!

 

2- En İyi Kendin Ol!

İlk önce "en iyi kendiniz" olun. Yaşamınızı geçirmek istediğiniz kişi için kendinizi ayarlayın. Önce kendi davranışlarınızı düzeltmenin yollarını bulun.

Günlerini sağlıklı biriyle mi geçirmek istiyorsun? O ayakkabıları giy ve spor salonuna git! Her gün, zarafetneşeamaç ile yaşamayı hedefleyen birini bulmak ister misiniz? Kaptın bu işi. . .

 

❣ Ne zaman sevgiliniz olacak? En iyi medyumlar tarih veriyor ❣

 

Kendine güven

 

☀Sizi şu anda düşünen birileri olmalı ama kim? En etkili aşk falı... ☀

 

3- Kendine Güven!

Kendinize, kararlarınıza ve hayatınıza güvenin. Eğer kendiniz olduysanız, bu özgüven kendinden yayılacaktır. Sizi siz olduğunuz için seven birini çekeceksiniz.

 

4- Açık ol!

Eğer arzunuz yeni biriyle buluşmaksa, o zaman etrafınızdaki insanlarla bağlantı kurup kendinizi açmaya hazır olmalısınız. Yanınızda bir kişi bir konuşma yaparsa, katılmaya hazır olun. O kişi hayatınızın aşkı olmasa bile, yine de açıklığı pratik edin. Bu açıklık enerjisini geliştirmek, kalıcı ilişkilere yol açabilecek, yinelemeleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

 

♡ Birbirinize ne kadar yakışıyorsunuz? Bir fotoğrafınız yeterli ♡

 

 Mutlu olmak için

5- Mutlu ol!

Belki bu listenin en önemli sırrı mutlu olmaktır. Herkes mutlu insanların etrafında olmak ister. Mutluluk manyetiktir. Böylece enerjinizi, sizi mutlu eden şeyleri düşünmeye ve yapmaya odaklayın.

 

En çok okunan diğer yazılarımız:

 

Yüzük hangi parmağa takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin