Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Akrep burcu oldukça gizemli ve şehvetli bir karakter yapısını sahiptir; bir Akrep'i tamamen tanımak ciddi bir ayrıcalıktır. Bu burç özellikle kıskanç ve sahiplenici tavırlarıyla ön plana çıkar. Akrep'in kıskanç yapısı bazı burçların ondan kaçmasına sebep olabilir. Peki ya siz Akrep burcuyla uyumlu musunuz? Hangi burçkllar Akrep burcunun güçlü kişiliğine uyum sağlar?


23 Ekim ve 22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep Su elementine bağlıdır. Akrep gizemli, esrarengiz ve tutkulu kişiliğini yönetici gezegenleri Mars ile Plüton’a borçludur. Görünüşte sert kırıcı olsalar da Akrepler de özünde diğer herkes gibi sevilmeye ihtiyaç duyarlar. Akrep çevresindeki birçok kişinin dikkatini çekse de otoriter ve aşırı tutkulu tavırları onları korkup kaçırabilir. Dolayısıyla onun dinamik kişiliğinin herkesle uyumlu olmadığını söylemek gerekir. 

Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Akrep? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı! Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

AKREP BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

Merak ettiğiniz burcu seçin!
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Akrep kadınıyla kova erkeğinin uyumu

Akrep kova Burcu uyumunu merak ediyorum.

Akrep koç

Bizimle iletişime geçin.