Akrep Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

tarihinde

Akrep burcu oldukça gizemli ve şehvetli bir karakter yapısını sahiptir; bir Akrep'i tamamen tanımak ciddi bir ayrıcalıktır. Bu burç özellikle kıskanç ve sahiplenici tavırlarıyla ön plana çıkar. Akrep'in kıskanç yapısı bazı burçların ondan kaçmasına sebep olabilir. Peki ya siz Akrep burcuyla uyumlu musunuz? Hangi burçkllar Akrep burcunun güçlü kişiliğine uyum sağlar?


23 Ekim ve 22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep Su elementine bağlıdır. Akrep gizemli, esrarengiz ve tutkulu kişiliğini yönetici gezegenleri Mars ile Plüton’a borçludur. Görünüşte sert kırıcı olsalar da Akrepler de özünde diğer herkes gibi sevilmeye ihtiyaç duyarlar. Akrep çevresindeki birçok kişinin dikkatini çekse de otoriter ve aşırı tutkulu tavırları onları korkup kaçırabilir. Dolayısıyla onun dinamik kişiliğinin herkesle uyumlu olmadığını söylemek gerekir. 

Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Akrep? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı! Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

 • Koç


  Akrep - Koç: 

  İnişli çıkışlı bir ilişki  Akrep - Koç burç uyumu: 

  Bu iki burç da Mars tarafından yönetilir ve bu, ikisinin de sahip olduğu dinamik ve tutkulu kişilikleri açıklamak için yeterli olacaktır. İş yaşamlarında ya da ilişkilerinde yüzleşmeleri onları anlaşmazlığa sürüklese de, bu durum ilişkinin hareketlenmesini de sağlayabilir. İki burç arasındaki farka gelecek olursak, Koç oldukça basit kararlar alır ve anı yaşamayı sever, oysa Akrep endişeli ve ciddi bir yapıya sahiptir. Koç ve Akrep kontrolün kimde olduğu üzerine saatlerce tartışabilir ama aralarındaki cinsel gerilim oldukça yoğundur.  Aşk uyumu : ♥ 


  Birlikteliğin zayıf yönü: İktidar mücadelesi


  Birlikteliğin güçlü yönü: Aralarındaki cinsel çekim


  İlişki tavsiyesi: Birbirinizi olduğunuz gibi kabul edin  Akrep ile Koç Uyumu: Bu iki burç hangi noktalarda uyumlu?

  Koç burcu kendi düşüncelerini başkalarına dayatmayı sever. Buna karşın Akrep, herhangi bir darbe almaksızın bile yenilgiyi kabul edebilir. Bu ikisi arasındaki kavgalar cinsel bir gerilime ya da hayranlığa dönüşebilir.   Aşk uyumunuzu görmek için başka bir burcun üzerine tıklayın!

Find similar articles on this topic :

Akrep Kadını oğlak erkeğinin uyumu

Buket 2 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey