Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İkizler: Burcunuzun En Uyumlu Olduğu Burç Hangisi?

İkizler öylesine eğlenceli ve heyecan uyandıran bir burçtur ki, onunlayken sıkılmak neredeyse imkansız! Akıllı ve açık fikirli İkizler burcu, partnerini nasıl eğlendireceğini bilir ve ilişkiyi sıradanlaştırmaz. İkizler burcunun özgür ruhu onu harika bir ilişki partneri yapar. Peki İkizler'in uyumlu olduğu burçlar hangileri?

21 Mayıs ile 20 Haziran arasında doğan İkizler bir Hava burcudur ve bu sebeple özgürlüğüne çok düşkündür. Merkür, İkizler’in yönetici gezegenidir ve ona esneklik, uyumluluk ve eğlenceli bir karakter sağlar. İkizler burcunun özgürlüğe düşkünlüğü ciddi bir ilişki kurma istediğinden çok daha güçlüdür. Genelde çocuksu bir karaktere sahiptirler ve partnerleriyle gülüp eğlenmekten keyif alırlar. Bağlanma konusunda çok iyi olmadıkları için ilişki kurmakta oldukça zorlanırlar. Çocuksu tavırlarına rağmen, İkizler hoş ve cazibelidir. Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili İkizler? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı!

Sevgili İkizler burçları! Aşkı arıyor ancak nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Arayışınıza hangi burçla uyumlu olduğunuzu öğrenerek başlayabilirsiniz. İkizler burcunun diğer burçlarla olan uyumu ruh eşinizi bulmanıza yardımcı olacak. Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

İKİZLER BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

Merak ettiğiniz burcu seçin!
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

İkizler erkek yay kadın uyumu

Oglakla ilgili merak ediyorum

Ben boğa erkeğiyim tam aksine konuşmayı sohbeti severim bunda yükselen burcum terazinin etkisi varmı bilmiyorum ama ikizlerle iyi anlaşacağımı düşünüyorum.Yalnız ikizlerin çabuk sıkılması konusunda fikrinizi merak ediyorum bence biraz eril bir burç ikizler bir aslan koç gibi değil daha uyumlu gibi

Ikizler oglak

Ikizlerle balik nasil anlasir dost ve ask olarak

Evlilikle son bulur :) erkek ikizler, kadın balık

İkizler burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

İkizler burcu üzerine makaleler

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  İkizler erkeği neleri sever?
İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları  İkizler burcunun kalbini fethedin!
İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

İkizler burcunun uyumlu olduğu burçlar...

İkizler'nın Uyumlu Olduğu Burçlar  İkizler'in diğer burçlarla uyumunu keşfedin

Bizimle iletişime geçin.