Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ruh Eşinizi Bulduğunuza Dair 10 İşaret

Dünya üzerindeki 7 milyar insan arasında bizi bir yerlerde bekleyen bir ruh eşimiz var. Bu düşünce size akıl almaz gibi geliyor olsa da, eğer bu 10 işaretin varlığını fark ettiyseniz ruh eşinizi buldunuz demektir!

Hayatınızın aşkını yani sadece sizin yaratılmış doğru insanı bulmak bazen zaman alabilir ama bu çabaya kesinlikle değer. Bize eşlik eden bir olduğunda hayattan çok daha fazla keyif alırız. Siz de bu insanı bulduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bu kişi hayatınızın erkeği ya da kadını mı? Onunla hayatınızı geçirmeye hazır olduğunuzdan emin misiniz? Bazı işaretler bu kararı vermenizde yardımcı olabilir...Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Ruh eşinizi bulduğunuza dair 10 işaret

1. Anlaşmak için konuşmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. 

Tek bir bakış bile onun kafasından geçenleri anlamanıza yetiyor ve bu durum arkadaşlarınızın şaşkın bakışları altında çok kez kahkahalara boğulmanıza bile sebep mi oluyor? İlişkiler konusundaki uzmanlarımız "Ruh eşimizle içgüdülerimiz aracılığıyla derinlemesine bir iletişim içindeyizdir ve bu bağlar günlük yaşamda mutluluğa kavuşmamızı sağlar."  yorumunu yapuyor.

2. Onun yanında kendinizi rahat hissedersiniz.

Ruh eşimizi bulduğumuz zaman bu apaçık gerçek olarak karşınızdadır. En ufak bir şüphe yoktur içinizde. İlişkinizin geleceği hakkında endişe duymazsınız. Aranızdaki her şey doğal akışına göre ilerler. 

3. Onu uzun süredir tanıyormuşsunuz gibi gelir.

Nedenini açıklayamasanız da onunla çok uzun süredir tanıştığınız izlenimine sahipsiniz. Bu kişi sanki kardeşiniz, arkadaşınız ya da sevgilinizmiş da adeta birbiriniz için yaratılmışsınız gibi geliyor.

4. Onunla tanışır tanışmaz iyi anlaşmaya başladınız.

Yine uzmanlarımıza göre "Ruh eşleri tanışır tanışmaz hiç sorun yaşamadan iyi bir iletişim yakalar ve yargılanmaktan korkmadan gerçek yüzünü karşısındaki kişiye gösterir. Genelde karşısındaki kişide tanıdık bir şeyler olduğunu hisseder ve bu durum onu hemencecik rahatlatır."

5. Onum çekimine karşı koymak imkânsız

Aranızda tarifi mümkün olmayan bir çekim var. En ufak bir fiziksel temas aranızda güçlü bir titreşimin açığa çıkmasına yetiyor. Eline dokunduğunuzda bile tüylerinizin diken diken olduğunu hissediyorsunuz. 

6. İlişkiniz sakin bir nehir gibi akıp gitmiyor.

Ruh eşiniz sizi herkesten iyi tanıdığı için size herkesten daha zorlayıcı davranabilir! Böyle çiftlerde taraflar arasında akıl almaz bir enerji mevcuttur.

7. Yaşamla ilgili benzer görüşlere sahipsiniz.

Detaylar konusunda her zaman aynı fikirde olmasanız da gelecekten beklentileriniz ve yaşamla ilgili benzer hayallerin ve tutkuların peşinden gidiyorsunuz.

8. Aşkın yaşı yok!

İnsan ruh eşini bulduğunda zaman tüm önemini yitirir. Ruh eşleri her gün tekrar tekrar birbirlerine aşık olur ve bunu unutmazlar. Hayattaki en büyük amaçları "o" insanı bulmaktır.

9. Siz bir bütünsüz.

İstediğiniz kadar birbirinizden farklı olun siz aslında bir elmanın iki yarısı gibi tek bir bütün oluşturuyorsunuz. İyi hissetmek için birbirinize ihtiyacınız var. O yoksa bir şeyler eksikmiş gibi geliyor.

10. Kahkahalarınız eksilmiyor.

Birbirinizi ve mizah anlayışınızı çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden bir aradayken fırsat buldukça kahkahalara boğulmayı ihmal etmiyorsunuz. 


Eğer partnerinizde bu 10 işaretin de mevcut olduğunu düşünüyorsanız, ruh eşinizi buldunuz demektir. Tebrikler! Onu sakın elinizden kaçırmayın ve beraber upuzun bir hayat paylaşın!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.