Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

tarihinde

Birinden hoşlanıyorsunuz ancak bu hissettiklerinizin gerçek aşk mı yoksa gelip geçici bir heves mi olduğundan emin olamıyorsunuz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda bu işaretlere dikkat edin:

Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

Aşk kitaplarda, filmlerde, bazen de arkadaşlarınızın dilindedir…Ama kimse aşkı aynı şekilde yaşamaz. Peki şu an aklınızı kurcalayan kişiye gerçekten aşık mısınız? Aşık olmadığınızdan emin değilken aklınız da karışıyor, ne yapacağınızı bilemiyorsunuz ve işler daha da zorlaşıyor. Bu hissettiklerinizin gerçek aşk mı yoksa gelip geçici bir heves mi olduğunu anlamak için bu işaretleri gözlemlemeye çalışın:


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin


1- Fiziksel bir değişim ihtiyacı içindesiniz

Bir anda aynaya bakışınız değişti, kendinizde fark etmediğiniz şeyler şimdi dikkatinizi çekiyor. Bir an çok iyi hissederken diğer an kendinizi çok çirkin buluyorsunuz. Giyeceğiniz her kıyafet için saatler harcıyorsunuz

2- Onu görünce midenizde kelebekler uçuşuyor

Çok klişe gelse de aşık olduğumuz kişi gerçekten metabolizmamızı bozuyor! Midemiz her zamankinden daha çok kendini hissettirmeye başlıyor. Onu görünce bu etkiyi ilk önce karnınızda sona tüm bedeninizde hissediyorsunuz.

3- Onunla uzun vadeli planlar yapıyorsunuz

Daha yeni tanımaya başladığınız birini şimdiden çocuklarınızın annesi/babası yaptıysanız abayı yaktınız demektir. Soyadı adınızla nasıl gidiyor, çocuklarınızın gözleri ne renk olurdu gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa aşk kapınızı çoktan çalmış demektir.

4- Onu herkesten kıskanıyorsunuz

Başkasıyla göz göze gelmesi bile sizi sinir ediyor. Tüm dünya yalnızca siz ve ondan ibaret olsun istiyorsunuz. Bırakın karşı cinsi, aynı cinsten kişilerle bile uzun süre muhabbet etmesi sizin canınızı sıkıyor. Tüm soruları size sorsun, tüm cevaplarınıza gülümsesin istiyorsunuz.

5- Fiziksel olarak yalnızca onu arzuluyorsunuz

Etraf yakışıklı/güzel insanlarla doluyken hatta sizinle görüşmek isteyen kişiler varken sizin aklınızda yalnızca o var. Fiziksel olarak çekim hissediyor ve bunu aynı anda başka kimseyle yaşamıyorsunuz. Onun elini tutmak, ona sarılmak ya da öpüşmek hayallerinizin başını çekiyor.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey