Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

tarihinde

Birinden hoşlanıyorsunuz ancak bu hissettiklerinizin gerçek aşk mı yoksa gelip geçici bir heves mi olduğundan emin olamıyorsunuz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda bu işaretlere dikkat edin:

Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

Birine gerçekten aşık olduğunuzu gösteren 5 işaret

Aşk kitaplarda, filmlerde, bazen de arkadaşlarınızın dilindedir…Ama kimse aşkı aynı şekilde yaşamaz. Peki şu an aklınızı kurcalayan kişiye gerçekten aşık mısınız? Aşık olmadığınızdan emin değilken aklınız da karışıyor, ne yapacağınızı bilemiyorsunuz ve işler daha da zorlaşıyor. Bu hissettiklerinizin gerçek aşk mı yoksa gelip geçici bir heves mi olduğunu anlamak için bu işaretleri gözlemlemeye çalışın:


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin


1- Fiziksel bir değişim ihtiyacı içindesiniz

Bir anda aynaya bakışınız değişti, kendinizde fark etmediğiniz şeyler şimdi dikkatinizi çekiyor. Bir an çok iyi hissederken diğer an kendinizi çok çirkin buluyorsunuz. Giyeceğiniz her kıyafet için saatler harcıyorsunuz

2- Onu görünce midenizde kelebekler uçuşuyor

Çok klişe gelse de aşık olduğumuz kişi gerçekten metabolizmamızı bozuyor! Midemiz her zamankinden daha çok kendini hissettirmeye başlıyor. Onu görünce bu etkiyi ilk önce karnınızda sona tüm bedeninizde hissediyorsunuz.

3- Onunla uzun vadeli planlar yapıyorsunuz

Daha yeni tanımaya başladığınız birini şimdiden çocuklarınızın annesi/babası yaptıysanız abayı yaktınız demektir. Soyadı adınızla nasıl gidiyor, çocuklarınızın gözleri ne renk olurdu gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa aşk kapınızı çoktan çalmış demektir.

4- Onu herkesten kıskanıyorsunuz

Başkasıyla göz göze gelmesi bile sizi sinir ediyor. Tüm dünya yalnızca siz ve ondan ibaret olsun istiyorsunuz. Bırakın karşı cinsi, aynı cinsten kişilerle bile uzun süre muhabbet etmesi sizin canınızı sıkıyor. Tüm soruları size sorsun, tüm cevaplarınıza gülümsesin istiyorsunuz.

5- Fiziksel olarak yalnızca onu arzuluyorsunuz

Etraf yakışıklı/güzel insanlarla doluyken hatta sizinle görüşmek isteyen kişiler varken sizin aklınızda yalnızca o var. Fiziksel olarak çekim hissediyor ve bunu aynı anda başka kimseyle yaşamıyorsunuz. Onun elini tutmak, ona sarılmak ya da öpüşmek hayallerinizin başını çekiyor.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astroloji: Burçlara göre yaşam tavsiyeleri

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini yorumlar. En eski bilimlerden biri kabul edilen astroloji, bizlere günlük yaşamımızı daha iyi idare etme şansı tanır.

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay Terazi'de, Mars'ın Koç'taki karşıtında "Duygusal dengenizi bulun ve iç huzuru elde edin, zira bugün, Ay'ın Terazi'deki konumu ve Mars'ın Koç'taki karşıtlığı, bize duygusal ve manevi dengenin önemini hatırlatıyor."

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Haftalık Burç Yorumları

Güneş'in İkizler burcuna geçişi "Bugün, Güneş'in İkizler burcuna geçişiyle birlikte, çevrenizle iletişim kurma ve bilgi paylaşma yeteneklerinizde bir artış hissedeceksiniz. Bu enerjiyi kullanarak, yeni fikirler ve projeler için ilham alın."

En Sevilen Yazılar

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey