Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Balık Burcunun Diğer Burçlar ile Uyumu

Balık burcu hayalperest ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Onun adeta rüyalar aleminde yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Balık burçları diğer insanlarının duygularına karşın epey hassastırlar. Bu yüzden bu duyguların ağırlığı altında ezilebilirler. Peki bu özellik Balık burcunun aşk uyumunu nasıl etkiler? Bu duygusal burç için ideal partner olup olmadığını öğrenmenin tam zamanı!

20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğan Balık bir Su burcudur. Sezginin ve hassasiyetin gezegeni Neptün tarafından kontrol edilir. Balık hassas ve duygusal bir burçtur. Bu sebeple de Balıkların diğer burçlarla uyuşmadığı noktalar olabilir. Şiire olan düşkünlükleri ve insanları anlamak adına gösterdikleri sayesinde bazı burçlar için ideal bir partner niteliklerine sahiptirler, bazıları içinse fazla duyarlı ve narin… Hangi burcun sana en uygun olduğunu merak mı ediyorsun sevgili Balık? Tablodaki burçlara tıklayıp cevabı öğrenmenin tam zamanı!

Sevgili Balık burçları! Aşkı arıyor ancak nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Arayışınıza hangi burçla uyumlu olduğunuzu öğrenerek başlayabilirsiniz. Balık burcunun diğer burçlarla olan uyumu ruh eşinizi bulmanıza yardımcı olacak. Daha detaylı bilgiler için günlük burç yorumlarınızı takip etmeyi unutmayın!

BALIK BURCUNUN DİĞER BURÇLARLA UYUMU

Merak ettiğiniz burcu seçin!
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Balık burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Balık burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.