Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

tarihinde Simay Dağıstan tarafından güncellendi

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?
🔮 Spiritüel Danışmanlık ile uyum ve mutluluğu yakala!🔮 Aşk ve ilişki uzmanlarına soru sor!
Phone readings

Dorean Yıldız

Medyum

⭐⭐⭐⭐⭐ %99,8

👥 4465 danışmanlık

#tarot #sufalı #ilişki

Hemen Görüş
Chat readings

Lara

Medyum

⭐⭐⭐⭐⭐ %99,5

👥 17517 danışmanlık

#aşkhayatı #tarot #katinafalı

Hemen Görüş

Email readings

Alya Arkın

Spiritüel Danışman

⭐⭐⭐⭐⭐ %99,5

👥 22174 danışmanlık

#durugörü #bioenerji 

Hemen Görüş

Video call reading

Arya Saygın

Tarot Uzmanı

⭐⭐⭐⭐⭐ %100

👥 9739 danışmanlık

#ilişki #gelecekyorumlama

Hemen Görüş

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Erkek arkadaşınızla uzun zamandır çıkıyorsunuz, ne zamandır evlilik için sinyaller veriyorsunuz ama işe yaramıyor. İlişkinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak istediğinizi belirttiğinizde onun lafı değiştirdiğini veya kesin bir cevap vermekten çekindiğini hissediyorsunuz. Peki ne yapabilirsiniz? Geriye bakıp neyi yanlış yaptığınızı anlayamıyorsanız, ona doğrudan sormayı deneyin. Eğer size açık bir yanıt vermezse, onu neyin korkuttuğunu aşağıdaki maddelere göz atarak anlayabilirsiniz.

1- Erkek arkadaşınızın çevresi

Her gün erkeklerin ve kadınların başka bir yaşam ihtimali için eşlerini, ortaklarını, çocuklarını, arkadaşlarını, çalışanlarını ve sorumluluklarını bıraktığına şahit oluyoruz. Bununla birlikte, birçoğumuzun yaşadığı güven eksiklikleri ve terk edilme travmaları, toplumda bir bütün olarak büyük bir yıkıma sebep olabilir.

Bağlılık, partnerinizin yetiştiği ortamında önem verilen bir erdem midir? Ebeveynleri boşandı mı? Arkadaşları ve meslektaşları sadık insanları mı? Bu ciddi bir sorundur, dolayısıyla onu güven ilişkisine önem verildiği ortamlara yönlendirmek gerekli olabilir.

2- Başarı ve miras:

Erkekler başarı ve mirasa önem verir. Her zaman başarılı olmak ve dünyada bir iz bırakmak isterler. Sonuç olarak, ilişkiler ve aile genellikle onlar tarafından genelde ikinci plandadır. İş hayatı konusunda onu destekleyin. Başarılarıyla mutlu olun. Erkekler onları her alanda destekleyen bir partnerleri olduğunu görmek ister. Aynı zamanda, başarılarını takdir ederek için onun kendini geliştirmesine de yardımcı olabilirsiniz.

3- Yenilik ve çeşitlilik:

Erkekler yeniliğe ve çeşitliliğe ihtiyaç duyarlar. İş, araba veya sizin dış görünüşünüzdeki ufak değişiklikler bile, onun daha canlı hissetmelerini sağlar. Bir kadına bağlanmak, gelecekteki potansiyel maceralardan vazgeçmek anlamına gelse de, bu başka şeylerle de telafi edilebilir. Hayatta, modada, etkinliklerde, gündelik yaşamınızda ve yatak odanızda yeni şeyler deneyerek ilişkinizi canlı tutun. Onun da sürekli kendisini keşfetmesine yardımcı olun.

4- Mali güvensizliker

Evet, hala ailelerine karşı sorumlulukları olduğuna inanan insanlar var. Siz de böyle birisini bulmuş olabilirsiniz. Bu tarz insanlar ekonomik güvenceye çok önem verirler. Ciddi bir ilişkideki beklentilerin finansal bazı yükümlülükleri beraberinde getirdiğini çok iyi bilirler. Eğer onun hedeflerine ulaşma konusunda başarılı olacağına inanıyorsanız, ona engel olmaktan ziyade yanında olabileceğini gösterin. Ona işinde destek olun ve ona daha fazla dikkat etmesi için baskı yapmayın. Zamanla ilişkisine zaman ayırmak mı istiyor yoksa iş her zaman ilk aşkı olacak mı anlayacaksınız. Eğer sonuç sizi tatmin ediyorsa, tam gaz ilerleyin!

5- Daha iyi birisini bekliyor

Belki de onun için doğru kişi değilsiniz. Dürüstçe unutmaya değer olduğunu söyleyebilir misiniz? İhtiyaçlarını karşılamak ve hayatını daha keyifli hale getirmek için elinizden geleni yapıyor musunuz? Yoksa sadece kendi hayallerininizi mi gerçekleştirmeye çalışıyorsununz? Onu mutsuz eden şeyleri ve nelerden şikayet ettiğini öğrenin. Belki de daha iyisini bekliyor. Ondan doğrudan cevap alabileceğinizi düşünmüyorsanız, onu tanıyan, onun gibi veya sizi tanıyan kişilere danışın. Bu acı verici ve şaşırtıcı bir deneyim olabilir, ancak dürüst davranmak zorundasınız. Daha sonra, eğer gerçekten istiyorsanız, onun arzularını yerine getirmek içn elinizden geleni yapın.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Kaleme alan Simay Dağıstan

Akrep, yükselen Yay. Günlük hayatımda astrolojiden en iyi şekilde yararlanmayı öğrendim. Keşifler ve diğer astrolojik tavsiyeler... artık bu bilgiyi size aktarma sırası bende.

Reading

Yeni Üyelere Özel Hoşgeldin Kampanyası

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika hediye! Kampanyadan faydalanmak için hesap oluşturmanız yeterli.

İlk 10 DK Ücretsiz Danışmanlık

Hemen Keşfet!

🔮  Neden Astrocenter'ı tercih etmeliyim ?  🔮

Choose your advisor

Güvenlik ve Gizlilik

Dünya çapında 10.8 milyon kullanıcı

Schedule a reading

Erişilebilirlik ve Esneklik

7/24 çevrimiçi uzmanlar

Get a reading

Nitelikli Uzman Profilleri

Gerçek müşteri yorumları

İç sesinize rehberlik etmesi için bir uzmana danışın!

Aşk ve ilişkiler ile ilgili içerikler

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kırık Kalbini Onarma Rehberi : Hayatına Yeniden Işık Kat!

Hayat bazen beklenmedik dönemeçler alır ve kalbimiz zarar görebilir. Ama unutmayın, her kırık kalp, kendini yeniden keşfetme ve daha güçlü bir yarına adım atma fırsatıdır. Bu yazıda, duygusal dünyanızı nasıl onaracağınızı, zor zamanlarda nasıl destek bulabileceğinizi ve ayrılık sonrası hayata yeniden başlamak için gerekli adımları nasıl atabileceğinizi anlatacağız. Şimdi, yeni bir başlangıç için ilk adımı atmanın tam zamanı!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Aşkı ne zaman bulacağım?

🎶 "Aşk nerede?" Ama gerçekten, nerede? Bekar olmak güzel, ama şimdi kalbin bir aşk hikayesi için hazır. Daha da iyisi, onu yakında bulmak istiyorsun⌚ Ben de sık sık ne zaman aşkı bulacağımı merak ettim. İyi haber şu ki, kehanetler bize yardımcı olabilir. Evet! Medyumlar, ruh eşimizi bulma olasılığımızın en yüksek olduğu zamanları, yakalamamız gereken fırsatları ve çevremizdeki enerjileri bize söyleyebilir. Tüm şansları lehine çevirmek için aşk konusunda fal baktırdım! 🤞

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burçların Aşk Uyumu

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu

Yengeç aşırı hassas ve bir o kadar sempatik bir burçtur. Ancak kolaylıkla kendi kabuğuna çekilmeye meyillidir. Bir ilişkide korunduğunu ve sevildiğini hissetmek ister. Bu durum bazı burçlar için can sıkıcı olsa da, Akrep ve Balık gibi burçların tam istediği şeydir. Yengeç burcu ile uyumlu musunuz? Cevaplar için yazımızı okuyun!

Balık Burcunun Aşk Uyumu

Balık burcu hayalperest ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Onun adeta rüyalar aleminde yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Balık burçları diğer insanlarının duygularına karşın epey hassastırlar. Bu yüzden bu duyguların ağırlığı altında ezilebilirler. Peki bu özellik Balık burcunun aşk uyumunu nasıl etkiler? Bu duygusal burç için ideal partner olup olmadığını öğrenmenin tam zamanı!

Kova Burcunun Aşk Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Terazi Burcunun Aşk Uyumu

Terazi burcunun herkesi kendine çeken bir cazibesi vardır. Etrafındakiler nazik ve anlayışlı Terazi'nin iyiliğine ve merhametine aşık olur. Terazi burçları çatışmalardan nefret eder ve karar almakta çok ama çok zorlanır. Bu durum bazı burçların canını sıkabilir. Bakalım burcunuz Terazi burcu ile uyumlu mu...

Aslan Burcunun Aşk Uyumu

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!