Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz.

 Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

 Erkek arkadaşınızla uzun zamandır çıkıyorsunuz, ne zamandır evlilik için sinyaller veriyorsunuz ama işe yaramıyor. İlişkinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak istediğinizde serpiliyorsunuz.

Peki ne yapabilirsiniz?

 Geriye bakıp neyi yanlış yaptığınızı anlayamıyorsanız, doğrudan sormayı deneyin. Eğer bu size düz bir yanıt vermezse, onu geride tutan aşağıdaki engellerdeb hangisi olabilir diye düşünün.

<<< Kahve Falınızda Kısmetiniz Nasıl Gözüküyor? Hemen Keşfedin >>>

1- Erkek arkadaşınızın çevresi

Her gün erkeklerin ve kadınların eşlerini, ortaklarını, çocuklarını, arkadaşlarını, taraftarlarını, çalışanlarını ve diğer için sorumluluklarını bıraktığını görüyoruz. Bununla birlikte, birçoğumuzun birbirimize sahip olmamasından kaynaklanan güven eksikliği ile kanıtlandığı üzere, terk edilmiş kişiler ve toplumun bir bütün olarak harcanması yıkıcıdır.

Bağlılık, erkeğinizin ortamında yüksek tutulan bir erdem midir? Ebeveynleri boşandı mı? Arkadaşları ve meslektaşları sadık mı? Bu ciddi bir sorundur, ancak onu daha fazla taahhüdü destekleyici ortamlarda yönlendirmek gerekli olabilir.

Taahhüdün faydalarını (çiftlere yönelik sosyal toplantılar, kararlı arkadaşlar ve inanç temelli örgütler) ifade eden ve değer verilen yerlerde mutlu bağlı çiftlerle sosyal paylaşım kurma, "takılma" alanlarından kaçınarak bakış açısını değiştirebilir.

<<< İlişkilerin anahtarı Su Falı uzmanlarımız sizi bekliyor >>>

2- Başarı ve miras:

Erkekler başarı ve mirasa yöneliktir. Her zaman başarılı olmak ve dünyada bir iz bırakmak istiyorlar. Sonuç olarak, ilişkiler ve aile genellikle onlar tarafından çok az takdir edilir.  İmza atarken onu destekleyin. Başarısıyla mutlu olun. Her adam yanında bir ponpon kız sever ve onu görmek ister. Aynı zamanda, ilişkilerini ve yarattığı başarıları takdir etmek için ona büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

3- Yenilik ve çeşitlilik:

Erkekler yeniliğe ve çeşitliliğe ihtiyaç duyarlar. Araç, iş, araba veya görünüşünüzdeki ufak değişiklikler olsun, herhangi bir şey değiştiğinde daha canlı hissedeceklerdir. Bir kadına bağlılık yapmak, diğer kadınların yeni ve çeşitliliğini bırakmaktır, ancak yeni ve çeşitlilikten vazgeçmek anlamına gelmez. Hayatta, modada, etkinliklerde, rutinlerde ve yatak odasında yeni şeyler denemekle ilişkinizi de çeşitli tutun. Kendinizi sürekli olarak keşfetmesine yardımcı olun.

<<< Evlilik falınızda kim gözüküyor? Kısmetinizi hemen öğrenin >>>

4- Mali açıdan hazırlıklı hissetmez:

Evet, hala aileleri için sorumlulukları olduğuna inanan insanlar var. Bunlardan birini bulacak kadar şanslı olabilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatleri bu ekonomik temelin oluşturulmasına yöneliktir. Ciddi bir ilişkinin taleplerinin mali hedefinden saptıracağını biliyor. Eğer yaşayabileceği bir zaman aralığında hedeflerine ulaşma konusunda gerçekçi bir şansa sahip olduğuna inanıyorsanız, ona engel olmaktan ziyade yardımcı olabileceğini gösterin. Ona işinde neşeyle destek olun ve ona daha fazla dikkat etmesi için baskı yapmayın. Sonunda ilişkilerine zaman ayırmak mı istiyor yoksa iş her zaman ilk aşkı olacak mı öğrenin. Eğer cevabı tatmin ediciyse, gidin.

<<< Telefondan ilk falınızın ilk 10 dakikası yalnızda 4 TL ! Hemen Keşfet >>>

5- Daha iyi birisini bekliyor:

Belki de onun için doğru kişi değilsiniz. Dürüstçe unutmaya değer olduğunu söyleyebilir misiniz? İhtiyaçlarını karşılamak ve hayatını daha keyifli hale getirmek için elinden geleni yapıyor musun? Yoksa sadece hayallerini tatmin ettirmeye mi çalışıyorsun? Kontrol ediyor musun, sevinç duyuyor musun, şikayet ediyorsun ya da hiç tatmin olmuyor musun? Ne yapalım? Karşılaşmadığı şartları ve şikâyetlerini öğrenin. O daha iyisini bekliyor. Ona doğrudan cevap bulabileceğini düşünmüyorsan, onu tanıyan, onun gibi veya seni tanıyan kişilerle deneyin. Bu acı verici ve şaşırtıcı bir egzersiz olabilir, ancak dürüstlüğü teşvik etmeyi bilmek zorundasınız. Daha sonra, mümkün ve istekli iseniz, kalbinin arzularını yerine getirmek ve istediğine dönüşmek için elinizden geleni yapın.

 Bunları da Seveceksiniz

Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın! 

Uzmanımız Sezgi : Biz Falcılar Aslında Kimiz ?

Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır?

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.