Sevdiğin adamın seni sevip sevmediğini nasıl anlarsın?

tarihinde

<strong>Hepimiz bizi karşılıksız sevecek ruh eşimizi bulmak için çaba sarf ederiz. Güzel aşk sözleri duymak, tam olarak güvenmek, sımsıkı sarılmak… İşte bu noktada sevgilimizle ya da gelecekteki sevgili adayımızla buluşmayı ve tutkulu aşkı tatmayı isteriz.</strong><br /><br /><br />

Hepimiz bizi karşılıksız sevecek ruh eşimizi bulmak için çaba sarf ederiz. Güzel aşk sözleri duymak, tam olarak güvenmek, sımsıkı sarılmak… İşte bu noktada sevgilimizle ya da gelecekteki sevgili adayımızla buluşmayı ve tutkulu aşkı tatmayı isteriz.

İşte bu noktada Katina falı ya da Aşk Yıldıznamesi bize yardımcı olur. Katina falı Tarot'a göre değişik bir deste (65 kart) ile bakılır. Aşk falı olarak da geçer. Element ruhları kartları bir kenara bırakılır ve son olarak aklınızda olan sorulara evet/hayır cevabı vermeye yardımcı olur. Katina destesiyle birçok açılım yapılır: imparator, ilişki, karar açılımı. Katina falı aşk hayatınızla ilgili sorulara cevaplar almanıza yardımcı olur.

 

  • Bekâr mısınız? : Katina Aşk Falı ya da Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak aşk hayatınızda gerçekleşecek gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Sorabileceğiniz sorular şunlar: Ruh eşimi bulabilecek miyim? Aşkıma gerçekten karşılık bulabilecek miyim? Hala beni düşünüyor mu? Onu kazanmak için neler yapmalıyım? Biten ilişkiye tekrar başlayacak mıyım?

 

  • Sevgiliniz var mı? : Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak aşk hayatınızdaki gidiş gelişlere çözümler üretebilir, net ve güvenilir fal yorumlarıyla nasıl hareket edeceğinizi ve neler olabileceğini öğrenebilirsiniz. İlişkimde partnerimle ilgili sorunları çözebilecek miyim? Bana hala âşık mı? Sevgilimle uyumlu muyuz? Evlilik yakında mı? Nasıl aşk testi yapabilirim?

 

  • Evli misiniz? : Katina Aşk Falı ya da Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak evliliğiniz üzerine gerçekleşebilecek tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızın geleceği hakkında daha fazla şey keşfedebilmek için siz de en yetenekli Katina Aşk Falı yorumcularımızdan arzu ettiğinize fal baktırın ve sorularınıza hemen yanıt bulun. Eşimle uyumlu muyuz? Nasıl eskisi gibi olabiliriz? Onu kazanmak için neler yapmalıyım? Beni aldatıyor mu? Beni ne kadar seviyor?
Telefondan Tarot ve Aşk Yıldıznamesi Falı baktırın.
HEMEN ARA

Ashkima fal

Aygul 2 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey