Sevdiğin adamın seni sevip sevmediğini nasıl anlarsın?

tarihinde

<strong>Hepimiz bizi karşılıksız sevecek ruh eşimizi bulmak için çaba sarf ederiz. Güzel aşk sözleri duymak, tam olarak güvenmek, sımsıkı sarılmak… İşte bu noktada sevgilimizle ya da gelecekteki sevgili adayımızla buluşmayı ve tutkulu aşkı tatmayı isteriz.</strong><br /><br /><br />

Hepimiz bizi karşılıksız sevecek ruh eşimizi bulmak için çaba sarf ederiz. Güzel aşk sözleri duymak, tam olarak güvenmek, sımsıkı sarılmak… İşte bu noktada sevgilimizle ya da gelecekteki sevgili adayımızla buluşmayı ve tutkulu aşkı tatmayı isteriz.

İşte bu noktada Katina falı ya da Aşk Yıldıznamesi bize yardımcı olur. Katina falı Tarot'a göre değişik bir deste (65 kart) ile bakılır. Aşk falı olarak da geçer. Element ruhları kartları bir kenara bırakılır ve son olarak aklınızda olan sorulara evet/hayır cevabı vermeye yardımcı olur. Katina destesiyle birçok açılım yapılır: imparator, ilişki, karar açılımı. Katina falı aşk hayatınızla ilgili sorulara cevaplar almanıza yardımcı olur.

 

  • Bekâr mısınız? : Katina Aşk Falı ya da Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak aşk hayatınızda gerçekleşecek gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Sorabileceğiniz sorular şunlar: Ruh eşimi bulabilecek miyim? Aşkıma gerçekten karşılık bulabilecek miyim? Hala beni düşünüyor mu? Onu kazanmak için neler yapmalıyım? Biten ilişkiye tekrar başlayacak mıyım?

 

  • Sevgiliniz var mı? : Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak aşk hayatınızdaki gidiş gelişlere çözümler üretebilir, net ve güvenilir fal yorumlarıyla nasıl hareket edeceğinizi ve neler olabileceğini öğrenebilirsiniz. İlişkimde partnerimle ilgili sorunları çözebilecek miyim? Bana hala âşık mı? Sevgilimle uyumlu muyuz? Evlilik yakında mı? Nasıl aşk testi yapabilirim?

 

  • Evli misiniz? : Katina Aşk Falı ya da Aşk Yıldıznamesi falı baktırarak evliliğiniz üzerine gerçekleşebilecek tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızın geleceği hakkında daha fazla şey keşfedebilmek için siz de en yetenekli Katina Aşk Falı yorumcularımızdan arzu ettiğinize fal baktırın ve sorularınıza hemen yanıt bulun. Eşimle uyumlu muyuz? Nasıl eskisi gibi olabiliriz? Onu kazanmak için neler yapmalıyım? Beni aldatıyor mu? Beni ne kadar seviyor?
Telefondan Tarot ve Aşk Yıldıznamesi Falı baktırın.
HEMEN ARA

Yorumlar

Ashkima fal

reşat beni seviyomu

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!